Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak napisać podanie o staż?

01 gru 2009 - 12:34:58

A oto przykład jak napisać podanie o staż :

imie nazwisko*********
Ul. *********
(kod i miejscowość)
Tel. *** *** *** ***
e-mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

(do jakiej instytucji ?do kogo? )
Szanowny Panie / Pani ,

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę o przyjęcie na STAŻ
I tutaj jakaś treść
(ja napisałam tak) :
Moje doświadczenie zdobyte podczas pracy na stacjach , oraz świetlicach socjoterapeutycznych dla dzieci dało mi mocne podstawy związane z pracą na stanowisku dotyczącym dobrych kontaktów z ludźmi . studiowałam finanse i rachunkowość jednak mam zaliczony tylko jeden rok ponieważ z powodu pracy musiałam przerwać studia . W tym roku zaczęłam naukę w szkole policealnej o kierunku higienistka stomatologiczna . Chciałabym móc dzięki odbytemu stażowi rozwijać swoje doświadczenia związane z pracą w tym zawodzie , jednakże każda inna forma stażu związana z pracą z ludźmi byłaby dla mnie zadowalająca .

Sądzę, że moje cechy charakteru takie jak: stanowczość, łatwość
nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdecydowanie i pewność siebie oraz chęć zdobywania wiedzy pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku .

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku .

Z poważaniem,

……………………R 30;……………………& #8230;…………………̷ 0;……………………&# 8230;…..


imie nazwisko**************



Czy tak było by ok?

Jak napisać podanie o staż?

01 gru 2009 - 12:38:54

nie trzeba pisac podania tylko isc do urzedu pracy i poprosic o papiery o staz i je wypelnic

Jak napisać podanie o staż?

01 gru 2009 - 12:42:52

Cytat
moniawp5
nie trzeba pisac podania tylko isc do urzedu pracy i poprosic o papiery o staz i je wypelnic

Jeśli sama szukasz pracodawcy, u którego chcesz odbyć staż, to musisz napisać no niego podanie.

Jak napisać podanie o staż?

01 gru 2009 - 12:42:57

takale ja sama sobie znalazłam osrodek a tam wymagaja podania o staż u pracodawcy

Cytat
kasiajak
Cytat
moniawp5
nie trzeba pisac podania tylko isc do urzedu pracy i poprosic o papiery o staz i je wypelnic

Jeśli sama szukasz pracodawcy, u którego chcesz odbyć staż, to musisz napisać no niego podanie.

jak to podanie ma wyglądac?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-01 12:43 przez Lejdi_brylant.

Jak napisać podanie o staż?

01 gru 2009 - 12:44:01

moze i tak. ja jak mialam staz to mialam swojego pracodawce wiec tylko te papiery musialam wypelnic i tyle

Jak napisać podanie o staż?

01 gru 2009 - 12:48:57

No włąsnie ja wkleiłam podanie o staz nie wiem czy jest dobrze?
czy takma wygladaćjak LM?

Jak napisać podanie o staż?

01 gru 2009 - 12:49:13

Cytat
Lejdi_brylant

jak to podanie ma wyglądac?

Co takiego, jak napisałaś. Podanie jest indywidualne, bo przecież każdy ma inne zdolności i inną motywację do odbycia stażu.

Jak napisać podanie o staż?

19 lut 2011 - 19:19:27

przyłączam się do pytania, dziewczyny napiszcie jeśli ktoraś wie i pisała coś takiego, czy mniej więcej tak ma wyglądać podanie o staż? ja też sięteraz będę strarała i też sama wybieram pracodawcę.

Jak napisać podanie o staż?

12 maj 2011 - 00:55:33

Z tego, co się orientuję, to zarówno CV jak i list motywacyjny jest wymagany przez polskie urzędy do prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Szukałem różnych przykładowych wzorów, ale nie ma ich za wiele w sieci. Znalazłem jedynie takie podanie o przyjęcie na staż no i też takie podanie o pracę w Urzędzie. Z tym, że trzeba wysłać za nie sms'a, więc nie wiem czy warto, ale można spróbować.

Ja np., gdy na moich studiach podejmowałem bezpłatne praktyki to musiałem do Urzędu wysłać zarówno CV jak i list motywacyjny oraz inne wymagane przez Urząd (w tym przypadku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie) dokumenty.

Jak napisać podanie o staż?

12 maj 2011 - 01:14:18

co wam się na noc z tymi stażami porobiło chyba 4 wątek już czytam w przeciągu 10 minut :)

Jak napisać podanie o staż?

20 sty 2013 - 17:15:35

Tutaj jest kilka podań do pobrania bez limitu, może któryś będzie pasował.
Wzór podania o staż



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-20 17:20 przez mmllmm.

Jak napisać podanie o staż?

21 sty 2013 - 17:42:17

Niestety bez ładu i składu. Fundamentalny błąd to pisanie o rozpoczętych i niedokończonych epizodach z życia. Pisz konkrety. Podanie, list motywacyjny pisze się pod konkrtną ofertę i wymienia potrzebne tam umiejętności.

Jak napisać podanie o staż?

03 cze 2014 - 00:04:05

poszukaj w necie kilka wzorów :)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Jak napisać podanie o staż?

23 kwi 2015 - 21:17:55

Staż to przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia. W podaniu takim trzeba też (albo przede wszystkim) napisać coś o tym, że chcesz odbywać właśnie tu staż ponieważ umożliwia Ci zdobycie doświadczenia w zawodzie, który Cię interesuje. Co mogłabyś robić, czego chcesz się nauczyć na danym stanowisk w czasie odbywania stażu, co Cię interesuje. Podać cechy swojego charakteru, które pomogłyby ci w Również bardzo ważne jest zeby napisać ukończone szkoły, kursy, ale tylko te ukończone!

Jak napisać podanie o staż?

24 kwi 2015 - 12:49:01

Cytat
katrix
Niestety bez ładu i składu. Fundamentalny błąd to pisanie o rozpoczętych i niedokończonych epizodach z życia. Pisz konkrety. Podanie, list motywacyjny pisze się pod konkrtną ofertę i wymienia potrzebne tam umiejętności.

dokładnie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

konsultantka avon