Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

Dobry psycholog

47 minut temu

Druk ścienny

55 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pracuję w Re...... zaczełam pracę przed świętami Bożonarodzeniowymi ... Po jakims tygodniu wrzucili mnie na kasę stres ogromny! kolejki pod samo wyjście a ja się uczyłam obsługi tego całego programu..:-p .. bywało ciężko zwłaszcza ze kazdy płacił grubymi.. Przedewszystkim nie można sie denerwowac trzeba byc opanowanym ! Obsługa kasy to nic trudnego.. w sumie zalezy to tez od programu na jakim sie pracuję i czy kasa jest zwykłą kasą fiskalną czy kasą komputerową. Jezeli chodzi o to drugie to jest banalnie prosta.. czytnik sam wrzuca kod ciuchów do systemu potem sam sumuję ty tylko oznajmiasz klientowi kwotę którą ma zapłacic wpisujesz ją i komputer sam ci liczy ile masz wydać. nie ma mowy o pomyłkach! Troszeczkę większy kłopot jest z płatnościa kartą kredytową.. bo trzeba myślec co się wpisuję zeby niechcący nie sciagnąc więcej kasy z konta klienta.. bo potem są kłopoty ..:-p.. noooo :-) tak więc śmiało podejmuj pracę jaką Ci proponuja... człowiek uczy się na błedach :-) nikt Cię nie zję :-))

sorki za brak składni i orty :-p

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

JA OD 10ROKU ZYCIA TO POTRAFIE;D MOJA MAMA OD ZAWSZE PRACUJE W SKLEPACH.TERAZ MA SWÓJ.. Z KASĄ FISKALNA.. MOWIE CI ..NIC W TYM TRUDNEGO;)) DASZ RADĘ!!!!!!!! ;) NAPRAWDE PROSCIZNA. WYSTARCZY KILKA MANEWRÓW ZAPAMIETAC;) SĄ RÓŻNE KASY,BARDZIEJ I MNIEJ ROZBUDOWANE;)ALE NIE BOJ SIE... PODEJDZ DO TEGO NA LUZIE A SZYBKO ZAŁAPIESZ ! ;) GŁOWA DO GÓRY !

Sądzę że nie taki diabeł straszny jak go malują. Jeżeli zainwestujesz w dobry program kadrowo-płacowy wszelkie rozliczenia będą szły o wiele łatwiej ;) <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-13 13:52 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spróbować??