Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

u mnie niestety najbardziej popularny, sąsiedni blok i masa okien, w które często się wpatruję wyglądając przezeń, komin kopalni migający czy to dzień czy noc, kikuty ściętych topoli, ogród działkowy nad którym to jesienną wieczorową porą rozciąga się swąd wszechobecnej spalenizny. A widoki z Waszych okien czy równie imponujące jak z mojego ?.

bloki, bloki, bloki no i 3pasmowka

stary dworzec PKP, stary wiadukt kolejowy, ruiny... nie narzekam wieczorami jest pięknie ;)

Z jednej strony drzewa, kilka budynków, z drugiej strony rzeka, budynki i łąka :) o właśnie, jeszcze duże drzewo, pola i ulica :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 16:21 przez kotek6.

Cytat
cosmogirl
bloki, bloki, bloki no i 3pasmowka

No tej 3pasmówki nie zazdroszczę :)

Kolejny blok, a nad nim widzę duży czubek szerokiego, rozgałęzionego drzewa, które podziwiam już od lat prawie 8nastu (czyt. od urodzenia ;d) .. No i oczywiście lubię patrzeć jak z każdą porą roku wygląda ono inaczej. ;)

Ja na swoim starym mieszkaniu (z rodzicami) mam piękny widok na domki jednorodzinne i pola, ogólnie pięknie, a na obecnym mam panoramę miasta, bo mieszkam na 10 piętrze ;) Głównie "zachwycają" mnie żurawie i szare bloki, ale nocą jest fajnie :)

Najpierw trawnik, pożniej droga z kamienia, pozniej pole a pozniej hurtwonia miesna obok niej blok i dom weselny. A w oddali widac dach dworca, katedry a jak sie spojrzy w prawo Góre Św Marcina przy dobrej ale to bardzo dobrej pogodzie da sie zauważyć Tatry:) Nie jest zle:)

sasiednie domy z trzech stron a z jednej polaa polaa pola i w oddali stary mlyn ;d a w dalszej oddali droga na Rzeszów ;)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

A ja mam taki ;)



ogródki sąsiadów (w tym mój).. no a z mojego okna to widzę dach sąsiadki bo ma trochę niższy domek:P także.. kolorowo tym bardziej że na tym właśnie dachu często się koty... 'ujeżdżają' więc czasami jest ciekawie;p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

Dość nieszczególny...



Las :) Autentycznie las , drzewa , łąka a w nocy to ciemność

zweryfikowana
Posty: 3.200
Ostrzeżenia: 1/5

Za moimi blok a za mojego chłopaka drzewa bloki i góry ogólnie widok przepiękny ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

3 okna - jakie zasłony?