Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Renowacja Drzwi ?

23 wrz 2009 - 11:33:06

Dziewczyny! Macie jakieś pomysły na odnowienie drzwi (wewnętrznych, drewnianych z szybą) Drzwi przez lata były pokryte farbą olejną a szyba żółtą okleiną... już mam tego dość :) Wiem, że drzwi można pomalować farbą akrylową a na szybę dać nową okleinę... ale t gotowe okleiny z castoramy są takie brzydkie :/ A w farbach do drewna wcale nie ma jakiegoś wielkiego wyboru... Chciałabym je jakoś odmłodzić :) Albo postarzyć :) Może ktoś ma jakieś pomysły? Z góry dziękuję :>

Renowacja Drzwi ?

23 wrz 2009 - 11:43:30

wiesz co masz ten sam problem co ja coS bym z nimi zrobiła ale co hmmm myślałam żeby kupić nową klamkę ale ( taka stylizowana na starą odcieniu przecierającego się złota ) nie wiem czy wiesz o co mi chodzi a drzwi pomalowała na brąz ciemną czekoladę z przetarciami co nie gdzie złotą farba a szybie co jest w środku nie wiem jak ty ale ja mam szybę co są w niej kwiatki i myślałam żeby jechać do plastycznego sklepu i kupić złotą farbę żeby kontury tych kwiatków właśnie pomalować na złoto albo całe taki pomysł mi chodzi po głowie od jakiegoś czasu

Renowacja Drzwi ?

23 wrz 2009 - 11:47:53

Cytat
Jamajeczkaja
Dziewczyny! Macie jakieś pomysły na odnowienie drzwi (wewnętrznych, drewnianych z szybą) Drzwi przez lata były pokryte farbą olejną a szyba żółtą okleiną... już mam tego dość :) Wiem, że drzwi można pomalować farbą akrylową a na szybę dać nową okleinę... ale t gotowe okleiny z castoramy są takie brzydkie :/ A w farbach do drewna wcale nie ma jakiegoś wielkiego wyboru... Chciałabym je jakoś odmłodzić :) Albo postarzyć :) Może ktoś ma jakieś pomysły? Z góry dziękuję :>

A jaki kolorek farby Cię interesuje ?

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Renowacja Drzwi ?

23 wrz 2009 - 11:52:20

mieliśmy ten sam problem. mój rodzinny dom jesty w starym stylu, więc musieliśmy zatrzymać klimat :)

po pierwsze - starliśmy całą farbę z drzwi do gołej deski, ponieważ farba nie chciała się trzymać i kolor był zupełnie inny. A jeśli już zetrzesz farbę, to zamiast farb do drzwi można kupić lakierobejcę - naprawdę ładnie wygląda, ale do tego trzeba mieć świetnie oczyszczone drzwi!

to są drzwi pomalowane lakierobejcą:


Renowacja Drzwi ?

23 wrz 2009 - 11:57:27

ślicznie masz drzwi pomalowane ale niestety te z szybami drzwi przeważnie są robione z płyt i puste w środku i jak by się wyczyściło te drzwi to by te płyty nie była takie ładne jak twoje drzwi

Renowacja Drzwi ?

19 maj 2010 - 10:54:38

ostatnio odnawiałam drzwi z szybą, fakt że przez firmę max-door z gdyni ale zrobili fajnie i w dobrej cenie. zobacz sama jak by co to mozna ich polecić www.max-door.pl



Renowacja Drzwi ?

19 maj 2010 - 10:59:28

Cytat
abotak
mieliśmy ten sam problem. mój rodzinny dom jesty w starym stylu, więc musieliśmy zatrzymać klimat :)

po pierwsze - starliśmy całą farbę z drzwi do gołej deski, ponieważ farba nie chciała się trzymać i kolor był zupełnie inny. A jeśli już zetrzesz farbę, to zamiast farb do drzwi można kupić lakierobejcę - naprawdę ładnie wygląda, ale do tego trzeba mieć świetnie oczyszczone drzwi!

to są drzwi pomalowane lakierobejcą:



skoro masz drewniane drzwi to abotak Ci bardzo dobrze radzi.A szybe zawsze mozesz wyienic na inna ,lub na jakias witrazowa ktora świetnie wyglada..

Renowacja Drzwi ?

30 gru 2010 - 22:01:58

Witam zajmuje się profesjonalnie renowacją odnawianiem i konserwacją mebli, antyków i stolarki budowlanej jeśli macie jakieś pytani odnośnie renowacji to chętnie służę pomocą możecie wejść na mój blog http://renowacjamebli.net i zobaczyć jak wygląda renowacja drzwi.


Renowacja Drzwi ?

11 lut 2011 - 15:04:30

Cytat
Jamajeczkaja
Dziewczyny! Macie jakieś pomysły na odnowienie drzwi (wewnętrznych, drewnianych z szybą) Drzwi przez lata były pokryte farbą olejną a szyba żółtą okleiną... już mam tego dość :) Wiem, że drzwi można pomalować farbą akrylową a na szybę dać nową okleinę... ale t gotowe okleiny z castoramy są takie brzydkie :/ A w farbach do drewna wcale nie ma jakiegoś wielkiego wyboru... Chciałabym je jakoś odmłodzić :) Albo postarzyć :) Może ktoś ma jakieś pomysły? Z góry dziękuję :>

ja swoje drzwi również drewniane stałym sprawdzonym sposobem odrestaurowałam, czyli papier ścierny, lakier i farba i efekt jest fantastyczny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 14:07 przez kokas73.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki widok rozciąga się za Waszymi oknami ....