Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

meble do pokoju młodzieżowego...

08 lip 2016 - 09:36:37

Cytat
Benialina
Zamiast pytać, po prostu wybierz się do salonu. :D Ja byłam kilka dni temu i bardzo mi się spodobały, bo i cena atrakcyjna, i wykonanie fajne. Wstrzymałam sie jednak z zakupem i słusznie jak się okazuje, bo teraz w BRW mają promocję. Więc idę w weekend zamówić kilka modułów. :)

Promocja? Uwielbiam to słowo :D Posprawdzałam na innych forach opinie o Possi Light i wszyscy są nią zachwyceni. BRW chyba naprawdę się postarało ;) W takim razie postanowione, jutro wybieram się do salonu i obczaję meble na żywo. Pewną koncepcję już mam.

meble do pokoju młodzieżowego...

11 lip 2016 - 12:27:47

Co do Ikei - ja przyznam, że nie kupuję, ale nie dlatego, że mi sie nie podobają, a po prostu nie lubię tych wielkich hal Ikei - budowa tego sklepu mnie przytłacza...

@Karla co planujesz kupić? Mnie w oko wpadły te witryny z czarną obramówką i przeszklonymi drzwiami. Moim zdaniem wyglądają bardzo nowocześnie i elegancko. I to właśnie je mam zamiar sobie kupić. :)

meble do pokoju młodzieżowego...

12 lip 2016 - 10:20:12

Cytat
Benialina
@Karla co planujesz kupić? Mnie w oko wpadły te witryny z czarną obramówką i przeszklonymi drzwiami. Moim zdaniem wyglądają bardzo nowocześnie i elegancko. I to właśnie je mam zamiar sobie kupić. :)

Mając przeszklone witryny trzeba mieć w nich porządek, co nie jest moją najmocniejszą stroną. Zdecydowanie wolę pozamykane szafki, gdzie mogę wszystko upchać. :D Zdecydowałam się na kilka szafek, słupek i komodę pod tv. Wszystko powieszę na ścianie.

meble do pokoju młodzieżowego...

15 lip 2016 - 08:44:31

@KarlaK8 - chcesz komodę wieszać na ścianie?! Albo masz pancerną ścianę, albo udało Ci się jakieś dyble giganty dostać. :D
Ja takie elementy zestawu zdecydowanie wolę postawić na podłodze, najlepiej na nóżkach, by móc pod nie wjeżdżać odkurzaczem czy mopem i bez problemu sprzątać. Nie wiem, czy widziałaś, ale do Possi możesz sobie takie nóżki dokupić, więc osobiście taką opcję doradzam. ;)

meble do pokoju młodzieżowego...

18 lip 2016 - 11:06:38

Cytat
Benialina
@KarlaK8 - chcesz komodę wieszać na ścianie?! Albo masz pancerną ścianę, albo udało Ci się jakieś dyble giganty dostać. :D
Ja takie elementy zestawu zdecydowanie wolę postawić na podłodze, najlepiej na nóżkach, by móc pod nie wjeżdżać odkurzaczem czy mopem i bez problemu sprzątać. Nie wiem, czy widziałaś, ale do Possi możesz sobie takie nóżki dokupić, więc osobiście taką opcję doradzam. ;)

haha...mam grube ściany :D Tak, widziałam opcję z nóżkami, jednak zdecydowanie bardziej wolę wiszące meble. Tutaj jeszcze lepiej będziesz mogła sprzątać, nie będziesz się zaczepiac o nóżki :)

meble do pokoju młodzieżowego...

18 lip 2016 - 13:41:19

A mnie podobają się meble z ikei. Też są fajne no i stosunkowo trwałe. Do tego można dobrać wiele fajnych dodatków. Meble brw to są już mocno oklepane :)

meble do pokoju młodzieżowego...

20 lip 2016 - 09:55:17

@Clanga - to pewnie zależy od tego gdzie mieszkasz i jakie masz sklepy w okolicy. W przypadku moich znajomych to właśnie Ikea jest bardziej oklepana, więcej ludzi ma od nich meble u siebie. :)

Jak tak patrzę na meble Possi Light to uważam, że one po prostu są oryginalne. Nawet jeśli wszyscy w około mają meble BRW, to te się wyróżnią - przynajmniej ja mam takie wrażenie. :)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

meble do pokoju młodzieżowego...

20 lip 2016 - 12:26:48

Ja,kiedy byłam nastolatką miałam w pokoju taką wielką zabudowaną szafę , właściwie zajmowała ona pół pokoju i była tak wielka, że w pewnym momencie już nie miałam nawet , czego tam powkładać, więc moja rodzina robiła z niej składzik na swoje niepotrzebne rzeczy. Strasznie mnie to wkurzało, dlatego, jeśli mam coś doradzić do młodzieżowego pokoju, to zdecydowanie zgrabna , fajnie wyglądająca szafa, która pozostawi jeszcze dużo przestrzeni w pokoju, czyli np. coś w tym stylu http://www.meble-lider.pl/pl/c/Szafy-otwierane/105 .

meble do pokoju młodzieżowego...

04 sie 2016 - 12:54:17

@Karla i jak zakupy possi light? Jeśli jeszcze nie sfinalizowane, to do 8 sierpnia jest to, co lubisz, czyli promocja :p https://www.brwodnowa.pl/ generalnie lubisz czy nie, 100 zł zawsze dobrze przytulić :p

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

meble do pokoju młodzieżowego...

04 sie 2016 - 17:26:51

Faktycznie nie jest to duży metraż. Ale jest teraz wiele możliwości i na pewno uda sie coś znaleźć. To co mogę Ci polecić to na pewno meble na wymiar oraz firma wioleks, która posiada ciekawą ofertę mebli. Może wpadnie Ci coś w oko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-04 17:27 przez Ewka110.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

meble do pokoju młodzieżowego...

05 sie 2016 - 09:23:20

Oszalałam ostatnio na punkcie mebli ze sklepu meble-do.pl Mają tam duży wybór mebli do każdego pomieszczenia, również meble tapicerowane. Aż jakąś młodą młodzieżą nie jestem, ale pochwalę się co kupiłam do swojego pokoju, może tej młodzieży tez się spodoba ;) https://meble-do.pl/meble-mlodziezowe/meble-mlodziezowebonti.html - zakochałam się w tych kolorowych detalach, jak to zobaczyłam, to stwierdziłam, że muszę to mieć serce a kanapa jest super wygodna, bardzo praktyczna i niedroga https://meble-do.pl/impuls-kanapa-2-osobowa.html
Jak przejrzycie stronę, to zobaczycie jaki wybór mebli tam jest :)

meble do pokoju młodzieżowego...

05 sie 2016 - 09:53:27

Cytat
marta_poz
Oszalałam ostatnio na punkcie mebli ze sklepu meble-do.pl Mają tam duży wybór mebli do każdego pomieszczenia, również meble tapicerowane. Aż jakąś młodą młodzieżą nie jestem, ale pochwalę się co kupiłam do swojego pokoju, może tej młodzieży tez się spodoba ;) https://meble-do.pl/meble-mlodziezowe/meble-mlodziezowebonti.html - zakochałam się w tych kolorowych detalach, jak to zobaczyłam, to stwierdziłam, że muszę to mieć serce a kanapa jest super wygodna, bardzo praktyczna i niedroga https://meble-do.pl/impuls-kanapa-2-osobowa.html
Jak przejrzycie stronę, to zobaczycie jaki wybór mebli tam jest :)

Jak dla mnie te meble są bez szału, a nawet i dość oklepane....

meble do pokoju młodzieżowego...

05 sie 2016 - 11:40:41

każdy rok to inny trend, jęsli masz duży pokój to mozna zaszaleć , jesli klitka to niestety z meblami kłopot .

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

meble do pokoju młodzieżowego...

18 sie 2016 - 12:15:38

Jak dla mnie podstawą pokoju młodzieżowe jest funkcjonalność. W końcu trzeba dobrze rozplanować taki pokój, aby było w nim miejsce na naukę, odpoczynek, czy zaproszenie znajomych. Na pewno jeśli pokój jest mały warto wstawić taką kanapę https://www.pwpatryk.pl/pl/c/Kanapa-rozkladana/153 , zamiast łóżka, które całe go zagraci. Poza tym biurko na pewno spore i może też jakiś stół z krzesłami , albo fotel do wypoczynku, wszystko w zależności od potrzeb i gustu :)

meble do pokoju młodzieżowego...

22 wrz 2016 - 15:42:18

nasz syn wybierał sam w Agacie pod moim czujnym okiem, najważniejszy w sumie był fotel bo syn duzo czasu spędza przed komputerem, ale obsługa pomogła nam w wyborze wygodnego fotela.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zapobiec przeciążeniom instalacji