Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 17:46:07

Cytat
Domciaa_
A ja mam takie meble w pokoju:

Mam ściany w kolorze pudrowy róż, wbudowaną w ścianę szafę z fototapetą w kwiaty, a meble są drewniane, białe i klasyczne:) Uwielbiam swój pokój:)

W szafie mam taką fototapetę jak na tym zdjęciu na ścianie:

Świetne są :)) też chcę takie

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:32:58

Cytat
xxkasia
Cytat
Domciaa_
A ja mam takie meble w pokoju:


Mam ściany w kolorze pudrowy róż, wbudowaną w ścianę szafę z fototapetą w kwiaty, a meble są drewniane, białe i klasyczne:) Uwielbiam swój pokój:)

W szafie mam taką fototapetę jak na tym zdjęciu na ścianie:

Świetne są :)) też chcę takie

Dziękuję:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:33 przez Domciaa_.

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:34:22

http://brw.com.pl/pl/kolekcja/9-Pok%C3%B3j+m%C5%82odzie%C5%BCowy/64-Sevilla
ja mam takie meble tylko inne lozko, nie kupowalam kompletu z lozkiem bo mialam nowe praktycznie ;)

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:35:54

Ja kupiłam sobie w IKEA takie jak na zdjęciu, cudowne!




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:36 przez InvisibleEye.

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:38:57

http://bi.gazeta.pl/im/1/7473/z7473721M.jpg
Ogólnie mnie podoba się połączenie bieli+jakiegoś ciemniejszego kolorku np. brązowy, beżowy, fioletowy czy czarny.
Szczególnie, że biały optycznie powiększa, a pokoik jest nie wielki.
Moja sypialnia jest niemal identyczna
http://img16.imageshack.us/img16/368/nowoczesnesypialnie1.jpg
Tyle, że pościel jest z dodatkiem czarnym, a ściana w jednym miejscu ma małe kwiatki i duży obraz miasta nocą i deszczem.
Do tego wcale to nie jest takie drogie ; )
Łóżko kupowaliśmy na giełdzie (nowe) i kosztowało 2x taniej niż w np. ikei czy innym meblarskim sklepie
Dywan także na giełdzie jedynie co to obraz w właśnie w ikei, bo baaardzo mnie się spodobał, ale jak ktoś nie ma kasy to przecież nie musi tego kupić, bo nie jest niezbędny.
Aha i polecam raczej farbę tą z której da się zmyć jakieś ślady, bo jednak czasem widać ; ).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:50 przez Kimyo.

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:58:18

odradzam kupowania mebli w sklepach typu brw, ikea, meble bodzio i innych wielkich sieciówkach. jeden wielki badziew, nie dość że często z płyty 16 to akcesoria włożone w meble przyprawiają o bół głowy, tandetne prowadnice i zawiasy, plastikowe albo malowane wstawki, platstikowe uchwyty, klejone papierem i bardzo często pakowane w paczki czyli skaładac i montowac trzeba je samemu!! Na dodatek musisz kupić meble o wymiarach jakie mają, w ten sposób trudno dobrze zagospodarowac przestrzeń pomieszczenia.
nie czarujmy się cena mówi wszystko o jakości, także jakość tych mebli jest poniżej krytyki. Jeśli chcesz dobre meble musisz odpowiednio zapłacić, chyba że nie zależy ci na jakości i mogą się rozlecieć po 2 latach albo i szybciej. Dobre meble możesz kupić na rynku u stolarza zamawiając sobie swój własny projekt mebli i wybierając lepsze dodatki i akcesoria (musisz o nie pytać i dobrze szukać, ponieważ stolarze chcąc przetrwać w dobie kryzysu musieli dostosowac się po części do ceny a co za tym idzie do jakości jaka dyktuje ikea, brw. lacz wiem z doświadczenia ze są tacy których głównym celem jest jakość mebli więc i cena jest wyższa. Także musisz nieco zgłębić temat żeby wiedziec co jest dobre a co nie) Wiem cos o tym można powiedzieć że się tym zajmuję..

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

25 paź 2011 - 13:27:09

Jeżeli chodzi o aranżacje pokoju młodzieżowego to ta mi się bardzo podoba: http://n-design.pl/#/pl/galeria/wizualizacje?p=1194 wygląda nowocześnie, ale zarazem młodzieżowo. Na pewno w takim pokoju można się dobrze czuć i skutecznie wypocząć :)

meble do pokoju młodzieżowego...

25 paź 2011 - 13:37:29

Cytat
sandii0

ten pokój jest super. szkoda że nie mam córki :)

meble do pokoju młodzieżowego...

25 paź 2011 - 13:39:32

Domciaa_ właśnie jestem na etapie instalowania moich ex venge w piwnicy i zamiany pokoju na taki podobny do Twojego :) ale na ścianach leciutki beżyk :)
polecam ten styl do damskiego pokoju

Cytat
aniol_apokalipsy89
odradzam kupowania mebli w sklepach typu brw, ikea, meble bodzio i innych wielkich sieciówkach. jeden wielki badziew, nie dość że często z płyty 16 to akcesoria włożone w meble przyprawiają o bół głowy, tandetne prowadnice i zawiasy, plastikowe albo malowane wstawki, platstikowe uchwyty, klejone papierem i bardzo często pakowane w paczki czyli skaładac i montowac trzeba je samemu!! Na dodatek musisz kupić meble o wymiarach jakie mają, w ten sposób trudno dobrze zagospodarowac przestrzeń pomieszczenia.
nie czarujmy się cena mówi wszystko o jakości, także jakość tych mebli jest poniżej krytyki. Jeśli chcesz dobre meble musisz odpowiednio zapłacić, chyba że nie zależy ci na jakości i mogą się rozlecieć po 2 latach albo i szybciej. Dobre meble możesz kupić na rynku u stolarza zamawiając sobie swój własny projekt mebli i wybierając lepsze dodatki i akcesoria (musisz o nie pytać i dobrze szukać, ponieważ stolarze chcąc przetrwać w dobie kryzysu musieli dostosowac się po części do ceny a co za tym idzie do jakości jaka dyktuje ikea, brw. lacz wiem z doświadczenia ze są tacy których głównym celem jest jakość mebli więc i cena jest wyższa. Także musisz nieco zgłębić temat żeby wiedziec co jest dobre a co nie) Wiem cos o tym można powiedzieć że się tym zajmuję..
raczej zdajemy sobie sprawę z niedoskonałości tych mebli , które są w zasięgu naszych środków finansowych...ja kupiłam w ikei i jestem zadowolona, skręcenie ich zajmuje inteligentnej osobie po kwadrans na mebel, więc to z głowy...
dawać 3 tysie za komodę mi się nie śni nawet...ale skoro Ciebie na to stać - to gratuluję...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 13:42 przez orijanna.

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

meble do pokoju młodzieżowego...

22 sty 2013 - 13:56:59

ostatnio zamawiałam meble, z serii młodzieżowych dostępne na http://mebledladziecka.com.pl/18-meble-mlodziezowe-zestawy . Muszę przyznać, że na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Są wyprodukowane z materiałów naprawdę wysokiej jakości, co da się zauważyć już na pierwszy rzut oka

meble do pokoju młodzieżowego...

22 sty 2013 - 14:08:34

Cytat
kiciek1985
Cytat
sandii0

ten pokój jest super. szkoda że nie mam córki :)

mnie się nie podobają, wygląda to jak pokój lekarski- ten sam typ biurka, szafka, "kozetka", szczególnie te nózki wyglądają identycznie jak te w gabinetach lekarskich...

ja polecam zrobic szafę zbudowaną w jedną ze scian, gdzie schowasz i ubrania, buty i jakieś książki.
na drugiej fana fototapeta
biurko koło okna
do tego duże wygodne łóżko w porzadnym materacem
jakaś komoda/ szafka koło łóżka

meble do pokoju młodzieżowego...

30 sty 2013 - 11:54:28

Kochane/kochani. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś biurka, nie może być super drogie, ale znowu nie może być też tandetne. Znalazłam takie między innymi, czy myślicie, że będzie solidne? Cena mi odpowiada i byłabym skłonna do zakupu. Kompletnie się na tym nie znam, a nie chcę kupić bubla, który rozleci się po 2 miesiącach. Co o tym sądzicie?

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

19 cze 2013 - 20:19:15

zajrzyj na http://mebledladziecka.com.pl/ mają fajne propozycje meblowych zestawów młodzieżowych

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

09 sty 2014 - 16:15:03

Cytat
Domciaa_

A ja mam takie meble w pokoju:


Mam ściany w kolorze pudrowy róż, wbudowaną w ścianę szafę z fototapetą w kwiaty, a meble są drewniane, białe i klasyczne:) Uwielbiam swój pokój:)

W szafie mam taką fototapetę jak na tym zdjęciu na ścianie:

Domcia, zazdroszczę Ci takich przestrzeni. Obecnie, nawet jakbym chciała, to bym tego wszystkiego zmieściła :D

Wszyscy chwalą meble robione u stolarza, zgadzam się z jakością, ale cena odstrasza.. Kupujemy gotowe meble, albo z wyborem tapicerki z gotowych modeli, ponieważ na to pozwala nam nasz portfel.

A jak meble u stolarza są tanie, to wiadomo, że chociaż zrobione przez niego to ze złej jakości produktów.

Co mam polecić? Klienci ze sklepu, który reprezentuje są zadowoleni. Jaka cena - taka jakość.
Najtańsze meble - płyta mdf.
Najdroższe meble - drewno lite.

W większości przypadków wybór zależy od naszych zarobków, niestety..

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

meble do pokoju młodzieżowego...

24 sty 2014 - 11:14:55

Do pokoju młodzieżowego najbardziej pasują mi meble proste, ale praktyczne http://meblowiec.pl/mebloscianka-pikus-2,id2642.html Chodzi o to, aby miejsca dużo nie zajęły, ale żeby też były użyteczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PŁYTKI