Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

Opakowania

20 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

meble do pokoju młodzieżowego...

26 sie 2009 - 12:56:48

Cześć dziewczyny, niedługo przeprowadzam się do nowego domu w którym będę miała pokój 4x5, nie mam tylko pojęcia jakie kupić sobie meble. Przeglądałam wiele stron internetowych ale nie mogę tam znaleźć żadnych mebli dla siebie. Chciałabym aby były bardzo młodzieżowe i nowoczesne, nie takie oklepane jak wszystkie... Może macie właśnie takie młodzieżowe pokoje z nowoczesnymi meblami? Jeśli tak, to bardzo Was proszę, powklejajcie zdjęcia Waszych pokoi i napiszcie z jakich firm są meble.. Licze na Was, pozdrawiam!

meble do pokoju młodzieżowego...

03 paź 2009 - 13:23:08

Ja aktualnie mam podobne do tych, tylko mam fioletowe ściany i nne rozstawienie mebli. Ale jestem zadowolona bo są praktyczne i niektóre szafki można przesuwać i jest więcej miejsca w pokoju.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-22 18:55 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 3.200
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

03 paź 2009 - 13:30:30

black red white ;))

meble do pokoju młodzieżowego...

03 paź 2009 - 13:33:47

black red white również;)

meble do pokoju młodzieżowego...

03 paź 2009 - 13:37:10

jak zrobię porządek w pokoju to pokażę zdjęcia ; P

meble do pokoju młodzieżowego...

03 paź 2009 - 13:41:18


Mi się przy Tych pourywały rączki po jakichś dwóch latach :P

Również polecam BRW :)

meble do pokoju młodzieżowego...

05 paź 2009 - 19:30:39

Cytat
deotymka

Mi się przy Tych pourywały rączki po jakichś dwóch latach :P

Również polecam BRW :)
U mnie póki co nic sie nie urwało ale mam je dopiero 5 miesięcy:)

meble do pokoju młodzieżowego...

06 paź 2009 - 15:02:25

ja polecam wybrać się do lokalnego stolarza! Z pewnościa zrobi Ci meble na wymiar i pod Twój gust!
A co do tych dwoch firm, które tak chwalicie...coż... IDĄ NA ILOŚĆ NIE JAKOŚĆ!!! miałam meble jednej z tych firm i po dwóch miesiącach musiałam ratować je u lokalnego stolarza- wzmacniał drzwiczki w szufladach i szafę, gdyż wszystko rozchodziło się na boki...!!!
Rok temu wymieniałam meble w sypialni i w tym celu najpierw odwiedziłam targ z meblami w kilku miastach, tam zdobyłam wizytówki stolarzy... sprawdziłam ich i wg mnie u najlepszego (miał najlepszą opinię i duuuuużooooo zamówień) zamówiłam mebelki. Jestem bardzo zadowolona!!!!

meble do pokoju młodzieżowego...

06 paź 2009 - 15:08:07

Firma VOX... Ceny mnie zwaliły mnie z nóg.

meble do pokoju młodzieżowego...

06 paź 2009 - 15:10:14

Ja mam 15 lat lecz mam pokoj sytraszny ale rodzice nie maja kasy aby urzadzic mi innego ale nawet dziele pokoj z brate o ro ode mnie mlodszym wiec moj brat raczej nie chcialalby miec pokoju takiego jak ja sobie marze. :(

meble do pokoju młodzieżowego...

06 paź 2009 - 15:14:56

Ja mam meble na zamówienie ( sama projektowałam itd. ) i szczerze pow. to była chyba najlepszy wybór ;)

meble do pokoju młodzieżowego...

09 paź 2009 - 08:31:48

Cytat
fundersong
Ja mam meble na zamówienie ( sama projektowałam itd. ) i szczerze pow. to była chyba najlepszy wybór ;)

ja też tak zrobiłam i rownież jestem zadowolona! Nikt ze znajomych nie mam takich samych mebelków;D

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 17:20:29

Ja np. ostatnio korzystałam z usług sklepu internetowego www.extrapunkt.pl. Cała transakcja przebiegała bez zarzutów, a mają oni na stronie niesamowite pomysły na aranżację pokoju dla naszych pociech. Przykładowe pomysły to: http://www.extrapunkt.pl/lozka-mlodziezowe/kategorie/0/66/list.htm
http://www.extrapunkt.pl/lozko-dawid/3357/produkt.htm

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 17:32:43

A ja mam takie meble w pokoju:


Mam ściany w kolorze pudrowy róż, wbudowaną w ścianę szafę z fototapetą w kwiaty, a meble są drewniane, białe i klasyczne:) Uwielbiam swój pokój:)

W szafie mam taką fototapetę jak na tym zdjęciu na ścianie:

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Renowacja Drzwi ?