Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

50 minut temu

Ginekolog Rzeszów

52 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 17:46:07

Cytat
Domciaa_
A ja mam takie meble w pokoju:

Mam ściany w kolorze pudrowy róż, wbudowaną w ścianę szafę z fototapetą w kwiaty, a meble są drewniane, białe i klasyczne:) Uwielbiam swój pokój:)

W szafie mam taką fototapetę jak na tym zdjęciu na ścianie:

Świetne są :)) też chcę takie

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:32:58

Cytat
xxkasia
Cytat
Domciaa_
A ja mam takie meble w pokoju:


Mam ściany w kolorze pudrowy róż, wbudowaną w ścianę szafę z fototapetą w kwiaty, a meble są drewniane, białe i klasyczne:) Uwielbiam swój pokój:)

W szafie mam taką fototapetę jak na tym zdjęciu na ścianie:

Świetne są :)) też chcę takie

Dziękuję:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:33 przez Domciaa_.

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:34:22

http://brw.com.pl/pl/kolekcja/9-Pok%C3%B3j+m%C5%82odzie%C5%BCowy/64-Sevilla
ja mam takie meble tylko inne lozko, nie kupowalam kompletu z lozkiem bo mialam nowe praktycznie ;)

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:35:54

Ja kupiłam sobie w IKEA takie jak na zdjęciu, cudowne!




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:36 przez InvisibleEye.

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:38:57

http://bi.gazeta.pl/im/1/7473/z7473721M.jpg
Ogólnie mnie podoba się połączenie bieli+jakiegoś ciemniejszego kolorku np. brązowy, beżowy, fioletowy czy czarny.
Szczególnie, że biały optycznie powiększa, a pokoik jest nie wielki.
Moja sypialnia jest niemal identyczna
http://img16.imageshack.us/img16/368/nowoczesnesypialnie1.jpg
Tyle, że pościel jest z dodatkiem czarnym, a ściana w jednym miejscu ma małe kwiatki i duży obraz miasta nocą i deszczem.
Do tego wcale to nie jest takie drogie ; )
Łóżko kupowaliśmy na giełdzie (nowe) i kosztowało 2x taniej niż w np. ikei czy innym meblarskim sklepie
Dywan także na giełdzie jedynie co to obraz w właśnie w ikei, bo baaardzo mnie się spodobał, ale jak ktoś nie ma kasy to przecież nie musi tego kupić, bo nie jest niezbędny.
Aha i polecam raczej farbę tą z której da się zmyć jakieś ślady, bo jednak czasem widać ; ).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:50 przez Kimyo.

meble do pokoju młodzieżowego...

20 paź 2011 - 21:58:18

odradzam kupowania mebli w sklepach typu brw, ikea, meble bodzio i innych wielkich sieciówkach. jeden wielki badziew, nie dość że często z płyty 16 to akcesoria włożone w meble przyprawiają o bół głowy, tandetne prowadnice i zawiasy, plastikowe albo malowane wstawki, platstikowe uchwyty, klejone papierem i bardzo często pakowane w paczki czyli skaładac i montowac trzeba je samemu!! Na dodatek musisz kupić meble o wymiarach jakie mają, w ten sposób trudno dobrze zagospodarowac przestrzeń pomieszczenia.
nie czarujmy się cena mówi wszystko o jakości, także jakość tych mebli jest poniżej krytyki. Jeśli chcesz dobre meble musisz odpowiednio zapłacić, chyba że nie zależy ci na jakości i mogą się rozlecieć po 2 latach albo i szybciej. Dobre meble możesz kupić na rynku u stolarza zamawiając sobie swój własny projekt mebli i wybierając lepsze dodatki i akcesoria (musisz o nie pytać i dobrze szukać, ponieważ stolarze chcąc przetrwać w dobie kryzysu musieli dostosowac się po części do ceny a co za tym idzie do jakości jaka dyktuje ikea, brw. lacz wiem z doświadczenia ze są tacy których głównym celem jest jakość mebli więc i cena jest wyższa. Także musisz nieco zgłębić temat żeby wiedziec co jest dobre a co nie) Wiem cos o tym można powiedzieć że się tym zajmuję..

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

25 paź 2011 - 13:27:09

Jeżeli chodzi o aranżacje pokoju młodzieżowego to ta mi się bardzo podoba: http://n-design.pl/#/pl/galeria/wizualizacje?p=1194 wygląda nowocześnie, ale zarazem młodzieżowo. Na pewno w takim pokoju można się dobrze czuć i skutecznie wypocząć :)

meble do pokoju młodzieżowego...

25 paź 2011 - 13:37:29

Cytat
sandii0

ten pokój jest super. szkoda że nie mam córki :)

meble do pokoju młodzieżowego...

25 paź 2011 - 13:39:32

Domciaa_ właśnie jestem na etapie instalowania moich ex venge w piwnicy i zamiany pokoju na taki podobny do Twojego :) ale na ścianach leciutki beżyk :)
polecam ten styl do damskiego pokoju

Cytat
aniol_apokalipsy89
odradzam kupowania mebli w sklepach typu brw, ikea, meble bodzio i innych wielkich sieciówkach. jeden wielki badziew, nie dość że często z płyty 16 to akcesoria włożone w meble przyprawiają o bół głowy, tandetne prowadnice i zawiasy, plastikowe albo malowane wstawki, platstikowe uchwyty, klejone papierem i bardzo często pakowane w paczki czyli skaładac i montowac trzeba je samemu!! Na dodatek musisz kupić meble o wymiarach jakie mają, w ten sposób trudno dobrze zagospodarowac przestrzeń pomieszczenia.
nie czarujmy się cena mówi wszystko o jakości, także jakość tych mebli jest poniżej krytyki. Jeśli chcesz dobre meble musisz odpowiednio zapłacić, chyba że nie zależy ci na jakości i mogą się rozlecieć po 2 latach albo i szybciej. Dobre meble możesz kupić na rynku u stolarza zamawiając sobie swój własny projekt mebli i wybierając lepsze dodatki i akcesoria (musisz o nie pytać i dobrze szukać, ponieważ stolarze chcąc przetrwać w dobie kryzysu musieli dostosowac się po części do ceny a co za tym idzie do jakości jaka dyktuje ikea, brw. lacz wiem z doświadczenia ze są tacy których głównym celem jest jakość mebli więc i cena jest wyższa. Także musisz nieco zgłębić temat żeby wiedziec co jest dobre a co nie) Wiem cos o tym można powiedzieć że się tym zajmuję..
raczej zdajemy sobie sprawę z niedoskonałości tych mebli , które są w zasięgu naszych środków finansowych...ja kupiłam w ikei i jestem zadowolona, skręcenie ich zajmuje inteligentnej osobie po kwadrans na mebel, więc to z głowy...
dawać 3 tysie za komodę mi się nie śni nawet...ale skoro Ciebie na to stać - to gratuluję...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 13:42 przez orijanna.

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

meble do pokoju młodzieżowego...

22 sty 2013 - 13:56:59

ostatnio zamawiałam meble, z serii młodzieżowych dostępne na http://mebledladziecka.com.pl/18-meble-mlodziezowe-zestawy . Muszę przyznać, że na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Są wyprodukowane z materiałów naprawdę wysokiej jakości, co da się zauważyć już na pierwszy rzut oka

meble do pokoju młodzieżowego...

22 sty 2013 - 14:08:34

Cytat
kiciek1985
Cytat
sandii0

ten pokój jest super. szkoda że nie mam córki :)

mnie się nie podobają, wygląda to jak pokój lekarski- ten sam typ biurka, szafka, "kozetka", szczególnie te nózki wyglądają identycznie jak te w gabinetach lekarskich...

ja polecam zrobic szafę zbudowaną w jedną ze scian, gdzie schowasz i ubrania, buty i jakieś książki.
na drugiej fana fototapeta
biurko koło okna
do tego duże wygodne łóżko w porzadnym materacem
jakaś komoda/ szafka koło łóżka

meble do pokoju młodzieżowego...

30 sty 2013 - 11:54:28

Kochane/kochani. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś biurka, nie może być super drogie, ale znowu nie może być też tandetne. Znalazłam takie między innymi, czy myślicie, że będzie solidne? Cena mi odpowiada i byłabym skłonna do zakupu. Kompletnie się na tym nie znam, a nie chcę kupić bubla, który rozleci się po 2 miesiącach. Co o tym sądzicie?

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

19 cze 2013 - 20:19:15

zajrzyj na http://mebledladziecka.com.pl/ mają fajne propozycje meblowych zestawów młodzieżowych

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

09 sty 2014 - 16:15:03

Cytat
Domciaa_

A ja mam takie meble w pokoju:


Mam ściany w kolorze pudrowy róż, wbudowaną w ścianę szafę z fototapetą w kwiaty, a meble są drewniane, białe i klasyczne:) Uwielbiam swój pokój:)

W szafie mam taką fototapetę jak na tym zdjęciu na ścianie:

Domcia, zazdroszczę Ci takich przestrzeni. Obecnie, nawet jakbym chciała, to bym tego wszystkiego zmieściła :D

Wszyscy chwalą meble robione u stolarza, zgadzam się z jakością, ale cena odstrasza.. Kupujemy gotowe meble, albo z wyborem tapicerki z gotowych modeli, ponieważ na to pozwala nam nasz portfel.

A jak meble u stolarza są tanie, to wiadomo, że chociaż zrobione przez niego to ze złej jakości produktów.

Co mam polecić? Klienci ze sklepu, który reprezentuje są zadowoleni. Jaka cena - taka jakość.
Najtańsze meble - płyta mdf.
Najdroższe meble - drewno lite.

W większości przypadków wybór zależy od naszych zarobków, niestety..

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

meble do pokoju młodzieżowego...

24 sty 2014 - 11:14:55

Do pokoju młodzieżowego najbardziej pasują mi meble proste, ale praktyczne http://meblowiec.pl/mebloscianka-pikus-2,id2642.html Chodzi o to, aby miejsca dużo nie zajęły, ale żeby też były użyteczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PŁYTKI