Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić materac ?

22 wrz 2017 - 16:26:25

Hej dziewczyny powiedzcie mi gdzie kupie dobry materac?
Taki który mi starczy na lata ale też nie za drogi ?
Jestem z Trójmiasta może znajdę gdzieś tutaj dobry sklep z materacami ?
Nie ukrywam że też mam straszne bóle kręgosłupa i materac jest dla mnie bardzo ważny.
Dziękuje i pozdrawiam

Gdzie kupić materac ?

22 wrz 2017 - 16:29:56

Ja kupiłam swój w Comfortbe i jestem super zadowolona, właśnie też mam problemy z kręgosłupem i wybrałam z pianką visco która jest bardzo fajna.
Możesz kupić u nich na stronie albo zobacz gdzie mają sklepy stacjonarne.
Szczerze ci polecam najlepszy materac na świecie !!!chcę to!chcę to!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-22 16:34 przez madtom.

Gdzie kupić materac ?

25 wrz 2017 - 12:57:36

W takiej sytuacji na pewno warto jest kupić materac, który miałby odpowiednie właściwości ortopedyczne. :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić materac ?

25 wrz 2017 - 15:05:22

Hej. Jak masz niedaleko siebie RedBlackWhite, Tam są fajne i zdrowe materace oaz mocne...

Gdzie kupić materac ?

25 wrz 2017 - 15:46:47

kolejny watek gdzie "nowicjuszka " zakłada watek a potem o niej słuch zaginął

Gdzie kupić materac ?

22 sie 2018 - 13:27:05

Nie musisz kupować w sklepie przecież możesz zamówić tak jak ja w expercie snu.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić materac ?

02 paź 2018 - 15:09:20

Może warto poszperać w Internecie? Co o tym sądzicie?

niezweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie kupić materac ?

21 lut 2019 - 08:12:50

Warto. Sama zamawiałam materac przez internet. Ogolnie zdziwiłam sie jak przyszedł bo był zapakowany w tubę, bardzo ciasną zresztą i dopiero jak materac rozpakowałam, to nabrał odpowiedniej wielkości. W sklepach stacjonarnych mieli o wiele wyższe ceny, a że nie przepadam za przepłacaniem to postanowiłam sobie coś zamówić w sieci. I jestem zadowolona. Materac wygodny i dopasowuje się do kształtu ciala. Zdecydowałam się na materac termoelastyczny! Polecam bo jest zdecydowanie wygodniejszy od tańszego materaca piankowego, jaki miałam wcześniej ( na początku dorobiłam się ramy łożka, dopiero potem myślałam o materacu).

Gdzie kupić materac ?

04 mar 2019 - 13:20:44

Warto zainwestować w jakiś lepszy materac, ponieważ od niego bardzo często zależy jakość snu. ;)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić materac ?

08 mar 2019 - 21:33:26

Też zamawiałam niedawno nowy materac przez internet i nie widzę w tym nic złego. Jeśli szukasz dobrego i solidnego materaca na lata, wpisz w google ArtMedic. Mają oni na prawdę bardzo dobrej jakości materace z pianki 85g/m3 i to moim zdaniem w bardzo korzystnych cenach

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupić materac ?

10 mar 2019 - 01:02:17

Też kupiłam przez internet, na stronie firmy Sheepo, bo w razie gdyby coś było nie tak, mogłam materac zwrócić. Ale mają tak fajnie, łatwo i przystępnie wszystko opisane, że bez problemu znalazłam odpowiedni materac dla siebie - sprężynowy kieszeniowy Klara. Jeśli chodzi o twardość, dla mnie jest taka „w punkt”, uniwersalna, dopasowuje się do ciała, dlatego jest tak wygodny. Naprawdę dawno nie byłam tak wyspana jak od czasu, kiedy mam ten materac, a wcześniej miewałam problemy z kręgosłupem.

Gdzie kupić materac ?

08 lip 2020 - 08:40:34

Ja polecam sklep www.studiomaterace.pl, bardzo szeroki asortyment. Można o wszystko dopytać telefonicznie czy mailowo i doradzają. Ja mam osobiście model Prestige exclusive-rewelacja! Znajomi mają piankowy i tez zachwyceni.

Gdzie kupić materac ?

23 cze 2021 - 10:18:34

a to zalezy jaki materac. ja zamawialam dla nas do sypialni na materacyk.pl i jakosc jest super dlatego jak sikostra byla w ciazy to z tej samej strony zamowila dal dzidziusia taki lateksowy https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/

Gdzie kupić materac ?

26 paź 2021 - 12:25:56

Jeżeli chodzi o dobry materac, ktory starczy na lata, to polecem materac Fiki Miki 160/80.
nic sie nie niszczy, nie robią sie zadne zagięcia. Są łatwe do czyszenia.

Gdzie kupić materac ?

27 paź 2021 - 14:47:13

ja tez z czystym sumieniem polecam strone materacyk.pl kupiłam u nich juz trzeci materac teraz dla synka 120/60
bardzo porządnie wykonane

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jesienne inspiracje