Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

pomoc Panu Młodemu

24 sie 2017 - 11:58:44

Witajcie, jestem Siostrą Pana Młodego, który będzie brał ślub w pażdzierniku. Jestem bardzo podekscytowana cała tą sytuacją ale jest to również ogromny stres z uwagi na to, że spadło na mnie dośc sporo obowiązków organizacyjnych. Ale najbardziej przepraża mnie fakt pomocy a w dużej części znalezieniu jakiegoś ładnego garnituru. Dla niektórych wydawać się to może dziwne, ale brat ma naprawdę bardzo wiele obowiązków w związku z czym nie ma on na to kompletnie czasu ( właśnie wyjechał na delegację do Francji na 2 tygodnie). Zobowiązałam się, że w tym czasie poszukam mu coś sensownego ewentualnie zamówić jesli mu się spodoba.I teraz mam do Was pytanie- na co warto zwracać uwagę przy kupnie garnituru własnie przez internet. A druga kwestia nad , którą również mój Brat się waha to kolor- jaki Waszym zdaniem kolor jest najlepszy dla Pana Młodego? Czekam na odp. Pozdr.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-24 12:06 przez moderator.

pomoc Panu Młodemu

24 sie 2017 - 13:24:05

Moim zdaniem nie da się dobrze dobrać garnituru przez internet. Może poszukaj co mu się może podobać, pokaż mu i jedźcie przymierzyć te konkretne, które przeszły "eliminacje". Jeden dzień wygospodarować powinno mu się chyba udać, choćby niedzielę albo popołudnie w tygodniu. Zobacz może na stronie Vistuli albo Giacommo Conti.
A co do koloru na Twoim miejscu wzięła bym pod uwagę kolor sukienki panny młodej żeby pasowało. Np. jeśli ona będzie miała suknię ecru, a on czarny garnitur to suknia będzie się wydawała pożółkła.

pomoc Panu Młodemu

24 sie 2017 - 13:34:44

garnitur tak jak suknia slubna powinny lezec idealnie a tego nie zapewni ci zakup przez inetrnet. Jest duzo sklepów z garniturami i niestety brat musi poswiecic troche czasu na przymiarki.

pomoc Panu Młodemu

24 sie 2017 - 16:16:16

Zakupy garnituru przez internet? zzzgroza. Dobry salon, a najlepiej salon gdzie można poczynić poprawki na miejscu. Poza tym radziłabym skonsultować się z przyszłą Panną Młodą w kwestii doboru kolorów.

pomoc Panu Młodemu

30 sie 2017 - 11:02:30

Skoro jest w delegacji to musisz poczekać aż z niej wróci. Garnitur dobiera się w sklepie idealnie na wymiar. Jak wróci to zabierz go do lepszego sklepu i zapytajcie o pomoc obsługi. Tam już się zajmą przyszłym panem młodym :D

pomoc Panu Młodemu

01 lut 2018 - 12:19:28

A słyszeliście już o czymś takim jak krawiec z dojazdem? Tu na dole macie napisane do jakich miast dojeżdżają. Mój mąż korzystał z usług takiego krawca i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Krawiec przyjechał do nas i wziął miarę. Później przyjechał już z gotowym garniturem do niewielkich poprawek (poprawki w cenie). Garnitur leży o wiele lepiej niż te z salonu, bo w końcu jest szyty na miarę.
Co wy na to? Suknie też niech mi tak uszyją! :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

pomoc Panu Młodemu

25 maj 2018 - 23:01:57

Właśnie żeby uniknąć takich problemów warto zastanowić się nad zakupem garnitury szytego na miarę. Co prawda to sporo kosztuje, jednak ślub i tak wiąże się z dużymi wydatkami, a takiego garnituru można używać przez wiele lat. Mój znajomy zamawiał na ślub garnitur w Hegg i cały czas go regularnie używa :)

pomoc Panu Młodemu

26 maj 2018 - 07:13:36

tragedia !!
tylko nie przez internet.
naprawdę dziwie sie że to ty musisz mu wybierać garnitur .
Czy facet nie może iśc do sklepu ;Modny Pan ;u nas taki jest tam wszystko jest na miejscu dobierane nawet i apaszki dla facetów.
Poszukaj lepiej w twoim mieście sklepu i daj mu namiary . Ja nie rozumiem takiego problemu naprawdę.??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie ściany do brzozowych mebli