Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Przeprowadzka w Poznaniu

29 cze 2017 - 11:58:07

Dziewczyny - czy ma sens zlecenie przeprowadzki firmie? Tzn. przetransportowanie wszystkiego z jednego mieszkania do drugiego? Jakie są to koszty? Po prostu obawiam się, że sami się zajedziemy przenosząc wszystkie rzeczy 4 osób z 70 metrów mieszkania. Chodzi również o meble.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Przeprowadzka w Poznaniu

30 cze 2017 - 21:52:40

Sensu to nie ma właśnie zajmowanie się tym samodzielnie - no chyba, że budżet nie jest wystarczający.
Przez lata w domu każdy zabiera tyle rzeczy, że transport samych ciuchów wymaga kilku kursów busem.
A jakiemś autem osobowym, to szkoda gadać ;-) Trzymaj namiar - 123przeprowadzki.pl
Tam masz formularz do wyceny. Wyślij to ci napiszą, jaki będzie koszt.
Ale zajmowanie sie samodzielnie przeprowadzką to ostateczność.

Przeprowadzka w Poznaniu

30 cze 2017 - 22:04:36

Mnie to czeka jutro. Zdecydowaliśmy się sami, z pomocą przyjaciół samochodem, ale na szczęście nie mam żadnych mebli, wszystko sprzedałam, bo przeprowadzamy się na gotowe, umeblowane. Tak czy siak przeraża mnie ilość kartonów, worków. Nie wiem jak to będzie jutro. Mam wrażenie, że będziemy musieli zrobić z 5 kursów, ale może wyolbrzymiam...

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Przeprowadzka w Poznaniu

03 lip 2017 - 12:00:22

Wysłałam zapytanie o wycenę. No właśnie - dla nas przeprowadzka samodzielnie wymagałaby kilku dni urlopu i angażowania znajomych, a tego nie chcemy. Zresztą... z 4 piętra na 3. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy sami dali radę. Człowiek przez lata w głupi sposób zbiera niepotrzebne przedmioty... I później to wszystko musi przewozić.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Przeprowadzka w Poznaniu

04 lip 2017 - 18:05:52

Właśnie dlatego załatwianie przeprowadzki całkowicie samodzielnie powinno być ostatecznością. Całkowitą ostatecznością. Ogrom pracy. A firmy przeprowadzkowe mają odpowiedni sprzęt, narzędzia i ludzi. Idzie im to szybciej i łatwiej, wiedzą co i jak zorganizować. Dla przeciętnego człowieka kilka kursów na 3 piętro ze znacznym obciążeniem to już mega problem.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Przeprowadzka w Poznaniu

05 lip 2017 - 12:02:57

Wiem, wiem. Mamy zarezerwowaną kolejną środę i czwartek. Do tego czasu musimy spakować wszystkie przedmioty. Oni powinni na miejscu po prostu zająć się przeniesieniem wszystkiego, a my już rozpakowaniem. Szczerze mówiąc wycena nawet poniżej kwoty, jaką zakładaliśmy - nie ma się specjalnie nad czym zastanawiać.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Przeprowadzka w Poznaniu

06 lip 2017 - 18:39:49

Wystarczająco pracy będziecie mieli przy samym pakowaniu i późniejszym rozkładaniu tego na półki. Zdecydowanie wygodniej, żeby załatwiała to firma. To akurat nie ulega żadnym wątpliwościom.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Przeprowadzka w Poznaniu

10 sie 2017 - 14:44:16

Poznań to w ogóle świetne miasto! Też się niebawem będę tam przenosić :) Choć ja wolę Katowice ;) Jakbyście szukali jakiegoś sprawdzonego rzeczoznawcy na terenie Katowic, to warto zajrzeć np. na tę stronę http://rzeczoznawca24.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-14 11:57 przez b_mike.

Przeprowadzka w Poznaniu

14 sie 2017 - 15:48:33

Jak najbardziej opłaca się zlecenie tego komuś. Można dzięki temu oszczędzić sporo cennego czasu i nerwów ;) Wiem coś o tym.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kaucja i wynajem