Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiosna w kolorach pastelowych

15 mar 2017 - 19:19:51

@dachoice teraz to nie sztuczne kwiaty a prawdziwe w biedrze czy lidlu sa tanie więc mozna sobie kupić. Ja dzis zbrałam sie za zdobienie styropianowych jaj ale idzie mi to jak krew z nosa cos ze mna nie tak brak checi , siły i taka do kitu jestem, chyba brak mi serotoniny :(

Wiosna w kolorach pastelowych

15 mar 2017 - 19:52:35

@agata74

To ja się zabawię w Lindę "Co Ty wiesz o braku chęci" ;)
Ja się zmuszam do wstania z łóżka przez kilka(naście) godzin po obudzeniu, a żeby zmusić się do pójścia do sklepiku pod blokiem to już w ogóle.

A teraz na serio: Ile wytrzymują takie cięte kwiatki?
W sumie nie wiem po co Ci zawracam głowę tym pytaniem, bo i tak mnie w tym momemncie nie stać na żywe, w sensie że sztuczne nie mają "terminu ważności" że się tak wyrażę, czyli starczają na tak długo, jak mi się podoba, a płacić za coś, co ma mi wytrzymać tydzień, to dla mnie w tej chwili nie bardzo - znów cały hajs poszedł na Wiadomo-Co ;(
Stąd moja aluzja o braku chęci, mam nadzieję, że Cię nie uraziłam, jeśli tak to przepraszam kwiaty

Ale gdyby się gdzieś takie same sztuczne znalazły, to by było do przemyślenia... hmm Zwłaszcza że wiem, kto chyba coś w ten deseń ma, i akurat jutro do tego kogoś idę (rodzice) boję się

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Wiosna w kolorach pastelowych

15 mar 2017 - 19:55:30

Ja poluję na jakies super kwiaty. Zawsze mam problemy z podlewaniem, ale teraz brakuje mi zieleni i bede walczyc ze swoim zapominalstwem :) A pastele zawsze goszcza w moim domku :)

Wiosna w kolorach pastelowych

15 mar 2017 - 20:22:50

Cytat
monalizzka
Ja poluję na jakies super kwiaty. Zawsze mam problemy z podlewaniem, ale teraz brakuje mi zieleni i bede walczyc ze swoim zapominalstwem :) A pastele zawsze goszcza w moim domku :)
;)Polecam kaktusy, dla zapominalskich idealne

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Wiosna w kolorach pastelowych

15 mar 2017 - 21:04:56

kaktusy będą bankowo :D Ale myślę też o jakichś bardziej rozgałęzionych drzewkach :)

Wiosna w kolorach pastelowych

16 mar 2017 - 10:11:26

Cytat
monalizzka
Ja poluję na jakies super kwiaty. Zawsze mam problemy z podlewaniem, ale teraz brakuje mi zieleni i bede walczyc ze swoim zapominalstwem :) A pastele zawsze goszcza w moim domku :)
polecam tez sukulenty one tak samo jak kaktusy nie wymagaja czestego podlewania. A jak chesz zeby miały kwiaty to polecam storczyki one niby jakies wymagania maja ale nie za specjalnie wystarczy podlac co 3-4 dni mała iloscia wody

@dachoice ja własnie wrócilam z zakupów i oczywiscie przytachałam 2 doniczki stokrotek cena niecałe 4zł za szt. a stokrotka długo postoi wystarczy tylko obcinac przekwitłe kwiatki to tak samo jak z bratkami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:38 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Meble Młodzieżowe FORTE - opinie