Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 15:28:56

Jedyne co mi wiosnę przypomina u mnie w domu to motyle i kwiaty :)



Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 16:49:49

@modnezegarki2016 ładne te motyle :D a ja dzis zmieniłam wystrój bo szafirki przekwitły i teraz mam tak



Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 16:58:04

Cytat
agata74
@modnezegarki2016 ładne te motyle :D a ja dzis zmieniłam wystrój bo szafirki przekwitły i teraz mam tak
Motylki kupił mój ukochany :D cudnie masz w domku!

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 17:08:56

Cytat
ModneZegarki2016
Cytat
agata74
@modnezegarki2016 ładne te motyle :D a ja dzis zmieniłam wystrój bo szafirki przekwitły i teraz mam tak
Motylki kupił mój ukochany :D cudnie masz w domku!
dziękuję:D a Twój ukochany ma świetny gust bo faceci z reguły na takie rzeczy nie patrzą i maja problem z wyborem.

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 17:11:56

@agata74 oj bardzo mnie pozytywnie mnie zaskoczył tym zakupem :)

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 17:18:59

Cytat
agata74
@modnezegarki2016 ładne te motyle :D a ja dzis zmieniłam wystrój bo szafirki przekwitły i teraz mam tak

Śliczna ta Twoja wiosenka,a jeszcze śliczniejsze naczynka pastelowe.brawo
A co to jest takie fajne,z okienkami,drzwiczkami jakby...,
a na tym czymś stoi kwiatek (to jest chyba sukulent,który kwitnie na święta...?).


@modnezegarki2016
Motylki jak żywe.Bardzo ładne.serce



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-14 17:27 przez czarownicaao.

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 17:48:51

@czarownicaao ten kwiatek to zygokaktus i kwitnie albo na wielkanoc albo na bozenarodzenie a ze ja oba wsadziłam do jednej doniczki to to mi kwitne 2 razy w roku. A to z okienkami to nic innego jak drewniany lampion tu masz go w całej okazałości ;) http://hogata-filcowe-cudenka.blogspot.com/2014/06/stolik-balkonowy.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-14 17:51 przez agata74.

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 18:07:00

Cytat
agata74
@czarownicaao ten kwiatek to zygokaktus i kwitnie albo na wielkanoc albo na bozenarodzenie a ze ja oba wsadziłam do jednej doniczki to to mi kwitne 2 razy w roku. A to z okienkami to nic innego jak drewniany lampion tu masz go w całej okazałości ;) http://hogata-filcowe-cudenka.blogspot.com/2014/06/stolik-balkonowy.html

Ja też mam taki kwiatek,ale nigdy nie wiedziałam,jak się fachowo nazywa.Ja mam różowy i dosadzony kawałek czerwonego.Fajnie to wygląda,ale ja go przestawiłam i w zeszłym roku nie zakwitł (nie znosi zmiany miejsca).
Ja go nazywałam "wielkanocny".Ten różowy kwitł na Wielkanoc,a czerwony...nie wiem,bo dostałam kawałek.A może się nie lubią?

Twój balkon jest super i nie tylko ten lampion wpadł mi w oko.Kapitale jest siedzonko i stolik.
No...Ty dziewczyno to masz pomysły.
Super!super

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 18:23:33

Cytat
czarownicaao
Cytat
agata74
@czarownicaao ten kwiatek to zygokaktus i kwitnie albo na wielkanoc albo na bozenarodzenie a ze ja oba wsadziłam do jednej doniczki to to mi kwitne 2 razy w roku. A to z okienkami to nic innego jak drewniany lampion tu masz go w całej okazałości ;) http://hogata-filcowe-cudenka.blogspot.com/2014/06/stolik-balkonowy.html

Ja też mam taki kwiatek,ale nigdy nie wiedziałam,jak się fachowo nazywa.Ja mam różowy i dosadzony kawałek czerwonego.Fajnie to wygląda,ale ja go przestawiłam i w zeszłym roku nie zakwitł (nie znosi zmiany miejsca).
Ja go nazywałam "wielkanocny".Ten różowy kwitł na Wielkanoc,a czerwony...nie wiem,bo dostałam kawałek.A może się nie lubią?

Twój balkon jest super i nie tylko ten lampion wpadł mi w oko.Kapitale jest siedzonko i stolik.
No...Ty dziewczyno to masz pomysły.
Super!super
bo jeden zygokaktus to rózowy zwykle kwitnie na wielkanoc a czerwony na bozenarodzenie. Zygokaktusy nie sa wybredne im mniej sie nimi zajmujesz jedynie podlewanie tym lepiej kwitnie.Co do balkonu to w tym roku zaszaleje bo mam szlifierke mam skrzynki drewniane mam tez ładną paletę i musze cos pokombinowac a jeszcze dodatkowo mam kilka gadzetów na balkon w stylu marynarskim wiec juz sie nie moge doczekac az będzie ładnie z posadzonymi kwiatkami i warzywami.

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 18:33:24

@agata74
Niesamowita babka z Ciebie,a do tego masz świetne oko do dekorowania i pomysły oczywiście.
Też czasem kombinuję,ale to wymaga czasu-tzn. najlepiej zwalić na brak czasu i leniuchować-jak ja.:D:D:D

Jakie słodkie te drobiazgi,a ta skrzyneczka z fioletowymi mini goździkami jaka śliczna.serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-14 18:36 przez czarownicaao.

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 19:42:26

Wiosna jak nic, i te gałązki z liśćmi na oknie, Agata oskubała drzewo;) u mnie żółty zygokaktus i kwitnie kilka razy w roku:) ale Agata postarałaś się, kolorowo i energetycznie, patrząc na to człowiek się ożywia, wiesz jak poprawić humor:Dja czekam na "bazie", zrobię sobie bukiet:) a teraz zabawiam się w ogrodnika, planuję co i jak, nawet bataty spróbuję wyhodować, kolorowe ziemniaki już mam na posadzenie kilku krzaczorów, maca będzie i inne takie tam zagramaniczne sadzonki, będę próbować i mam nadzieje że uda mi sie uzyskać coś z tego, pojęcie jakieś tam mam więc powinno się udać, pomoc również znajomych szaleńców takich jak ja z internetu na bieżąco, ogródek dopiero tworzę, będzie nie duży ale zawsze tam jakieś "cuda" będą, a mam smaka na różne cuda, nawet jadłam już topinambur, smakuje podobnie do ziemniaka ale słodszy, też zagości w moim ogrodzie i nawet nie wiedziałam że ten słonecznik miałam latami za płotem:D

czarownica, zobacz w internecie co to jest, i mogę dać rękę uciąć że rośnie ta roślina gdzieś w pobliżu ciebie, a jak nie to napewno ją widziałaś, bulwy są jadalne i przepyszne;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-15 16:36 przez CzerwoneUsta.

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 21:04:59

@czerwone usta nie wiedziałam ze zygokaktus kwitnie tez na zółto na bazie tez czekam. zazdraszczam ogrodu tez bym sobie pogrzebała w ziemi. ja jestem niestety ograniczona do skrzynek ale ogórki i pomidorek bezie planuje tez posadzic sałate i zioła

Wiosna w kolorach pastelowych

14 mar 2017 - 21:31:19

Agata, ogródek dopiero powstaje;)trwają roboty, muszę załatwić ziemię bo ta która jest na placu się nie nadaje, budowa domu była priorytetem więc wcześniej nie myślałam o ogródku przydomowym, obsadzone mam całe praktycznie podwórze prawie 1700m2, ale ogródek zamarzył mi się w tym roku, i tak zaczełam sobie kombinować co i jak, mam nadzieję że uda mi się chociaż w małym stopniu spełnić swoje marzenie, chęci są ale czasu brak:)jak mieszkałam kilka lat wczśniej w bloku na parterze, to miałam ogródek pod balkonem 80m2, nasadziłam tam różności a na balkonie (1,5m na 5m) też miałam rośliny, kocham przyrodę, to mój żywioł:)

Cytat
agata74
@czerwone usta nie wiedziałam ze zygokaktus kwitnie tez na zółto

Kwitnie, takie jasno żółte duże kwiaty:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-14 22:30 przez CzerwoneUsta.

Wiosna w kolorach pastelowych

15 mar 2017 - 18:09:48

Cytat
CzerwoneUsta

czarownica, zobacz w internecie co to jest, i mogę dać rękę uciąć że rośnie ta roślina gdzieś w pobliżu ciebie, a jak nie to napewno ją widziałaś, bulwy są jadalne i przepyszne;)

Ok.Spróbuję.Dzięki.:)
P.S.: Też nie wiedziałam,że ten "kaktus" kwitnie również na żółto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-15 18:11 przez czarownicaao.

Wiosna w kolorach pastelowych

15 mar 2017 - 18:58:25

Trochę ostatnio przegapiłam ten temat, w sumie celowo, nazwijmy to że się "wycofałam" żeby Was nie wkurzać, ale teraz tak pobierznie zerknęłam, to widzę że całkiem fajne zdjęcia doszły, najbardziej podoba mi się fotka @agata74 z tymi zółtymi kwiatkami na oknie serce Chciałabym coś takiego, choćby nawet sztuczne, nawet by mi pasowało z kolorem, ale to musiałabym postawić gdzie indziej, bo nie mam w mieszkaniu parapetu :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-15 18:58 przez DaChoice.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobieta z pasją - Moje Mieszkanie