Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

29 minut temu

dieta organizacja

43 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:14:05

Mój dom na wiosnę opanowały pastele:D a jak jest w waszych domach czy robicie małe zmiany wystroju na każdą porę roku czy raczej trzymacie sie jednej wersji ?



Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:19:03

@agata74
Te wszelkie malutkie naczynka są cudne Agatko i fajnie wygląda okno w tymi fajnymi doniczkami.
Miło,wiosennie i przytulnie.super

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:20:42

Cytat
czarownicaao
@agata74
Te wszelkie malutkie naczynka są cudne Agatko i fajnie wygląda okno w tymi fajnymi doniczkami.
Miło,wiosennie i przytulnie.super
te malutkie naczynka to nic innego jak swieczniki :D

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:24:56

Ja się trzymam jednej wersji od wielu lat, ale to raczej z powodów finansowych - moje mieszkanie to nora... Gdybym mogła, to bym przynajmniej ściany przemalowała na inne kolory. W zeszłym roku był już taki pomysł, nawet wszystko było dogadane, ale niespodziewanie wyskoczyły mi koncerty mojego ukochanego zespołu (na które trzeba było jechać do Niemiec, bo ten zespół w PL nie bywa) no i cały plan szlag trafił, bo u mnie finasowo to albo jedno, albo drugie, więc wiadomo co wybrałam. Nie mogę już patrzeć na swoje mieszkanie, do tego połowa rzeczy w nim nie działa, w tym kran w kuchni, który od ponad roku jest całkiem zakręcony, bo inaczej zalałoby cały drewniany blat, więc zmywam naczynia w umywalce w łazience. Obrzydlistwo ;(

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:27:04

@agata74
Wszystkie naczynka są fajne-te na półeczkach również.
Uwielbiam takie cudeńka.
Dom jest wtedy bardzo milutki.
A Twoje roślinki dają do zrozumienia,że właśnie nadeszła wiosna.kwiaty

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:27:51

Jednej wersji się trzymam, ewentualnie przestawiam ... obecnie krowy z ciar królują nadal w wystroju :D

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:30:49

@Dachoice to wszystko trzeba małymi kroczkami ja jestem przed genaralnym remontem kuchni ale sie nie moge doczekac kiedy to nastąpi. przemalowanie scian duzo daje ja w zeszłym roku robiłam taki remont u córki w tym roku moze zrobimy duzy pokój i przedpokój nawet kupiłam próbki farb by sprawdzic najpierw czy kolor bedzie mi odpowiadał bo do tej pory róznie z tym bywało

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:31:15

@DaChoice
O rany kochana...,musisz koniecznie poukładać swoje sprawy i zadbać o otoczenie.Kiedy zmienisz coś tam w mieszkaniu od razu wszystko inne się zmieni i poczujesz się dużo lepiej.
Uwierz mi,że to bardzo dużo daje.hmm

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:35:52

ja dzis poszalałam umyłam okna, wysprzątałam balkon polazłam po gałęzie brzozowe i wsadziłam je do wody by wypusciły listki, generalnie wiosna mnie motywuje do działania :D

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:41:08

Wiesz, w sumie jeśli nchodzi o rzeczy ruchome, czyli meble tapicerowane, dywany itp. to jakoś w miarę często daję radę je zmieniać, tzn. do tej pory dawałam radę, zmieniałam je średnio co 2 lata, teraz już finansowo bym nie wyrobiła... Ale ściany są nadal takie, jak były gdy się wprowadzałam, i teraz nie pasują juz ani do mebli, ani do niczego, pomijając już to, że po tylu latach są zwyczajnie brudne. Na dodatek jest w mieszkaniu pełno nieaktualnych kabli (niektóre jeszcze po poprzednim właścicielu mieszkania), o wyglądzie łazienki to już wolę nawet nie wspominać, to jest chyba najbrzydsza łazienka jaką widziałam w życiu.
A najgłupsze, że ciągle mi się zmienia światopogląd na temat kolorów - np. w ciągu ostatnich 2 lat zamieniłam wszystkie czarne meble na fioletowe, a teraz chciałabym czerwone z niebieskim. Żeby było śmieszniej, na czerwono już było, 9 lat temu, czyli jeszcze PRZED etapem czarnym, ale potem mi się odwidziało, a teraz mi się odwidziało spowrotem. Ja sama już za sobą nie nadążam ;(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-05 20:43 przez DaChoice.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:47:44

Nie no Agata nawet w niedzielę !! Szaleństwo ... i jeszcze biega za brzozami :D

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:47:31

@dachoice lepiej wybierac meble w uniwersalnych kolorach a szalec z dodatkami, co do łazienki to są teraz farby ktorymi mozna pomalowac kafelki, do mebli tez sa farby wiec nic tylko farba i pędzel w dłoń ;)

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:48:39

Cytat
malmie
Nie no Agata nawet w niedzielę !! Szaleństwo ... i jeszcze biega za brzozami :D
bo w tygodniu nie zawsze jest czas by to zrobic ;)

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 20:56:09

Cytat
agata74
@dachoice lepiej wybierac meble w uniwersalnych kolorach a szalec z dodatkami, co do łazienki to są teraz farby ktorymi mozna pomalowac kafelki, do mebli tez sa farby wiec nic tylko farba i pędzel w dłoń ;)
No u mnie doatków prawie że brak, można powiedzieć, że się nie liczą. Szafy mam w kolorze olchy miodowej, czyli faktycznie uniwersalne, natomiast gdy 2 lata temu kupiłam sobie ukochany fioletowy dywan, to w zeszłym roku dostosowałam do niego narożnik (fuksja + fiolet). Trochę bez sensu, bo narożnik i tak jest ciągle rozłożony jak do spania i zakryty pościelą w panterkę.
Ściany pozostały brzoskwiniowe, czy jakoś tak, a rolety w oknach czarne (założone na etapie, gdy wszystko w domu chciałam mieć czarne). Żyrandole pozostały czerwone, czyli z jeszcze poprzedniego etapu, poza łazienką, gdzie już wcale nie ma żyrandola bo się zepsuł, i jest sama żarówka.
No melina rormalnie ;(

Wiosna w kolorach pastelowych

05 mar 2017 - 21:04:48

@DaChoice
A gdyby meble przemalować na biało-czarno i wpuścić trochę świeżości?
Wtedy (jak pisze @agata74) można dodać coś w kolorze czerwonym
-jakieś drobiazgi.
Na narożnik może narzucić coś pasującego kolorystycznie?
Warto nawet poszukać w szmateksach za grosze.
Często są tam fajne rzeczy i większość z nich można poprzerabiać.
A przy ścianach może ukochany mógłby pomóc?

@agata74
Dodam,że masz świetne zasłony w pokoju.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobieta z pasją - Moje Mieszkanie