Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

07 lut 2017 - 11:36:54

Cześć,
potrzebuje się dowiedzieć gdzie można kupić jakieś dobre meble z drewna. Podajcie jakieś linki albo nazwy.

Sklepy z meblami dobrej jakości

07 lut 2017 - 12:49:52

Ja jestem bardzo zadowolona BRW , polecam

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

10 lut 2017 - 11:02:20

Patrzyłam na stronę. Rzeczywiście są bardzo ładne. A jak z gwarancją? No i jakością przede wszystkim?

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

10 lut 2017 - 11:21:21

Karolka mam kolekcje mebli Orland w całym domu. Jest to kolekcja premium z black red white. Widzę,że jest teraz w trzech kolorach ale ja mam ten bazowy. Ogolnie jestem bardzo zadowolona. Meble są porządne, prezentują się bardzo elegancko ( zarówno w sypialni jak i w salonie).
Blaty i fronty, szuflady, wszystko jest z drewna. Z tego co widziałam to z drewna nie jest jedynie tył mebelków. Minus za to, że dużo warzą ale jeśli kupujesz takie meble to musisz sie z tym liczyć.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

14 lut 2017 - 11:47:39

Ostatnio kupowałam na meble zych i jestem ogólnie zadowolona bo czekałam dwa dni. tylko potrzebuje toaletkę a tam nie ma. Paczki nie były aż tak ciężkie ale skontaktuje się z tym Orland. Zobaczę co mają ;)

Sklepy z meblami dobrej jakości

24 lut 2017 - 15:37:09

Jeżeli liczysz na jakość to polecam meble na wymiar. Sieciówki nie mają niczego do zaoferowania.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

25 lut 2017 - 18:11:17

zawsze kupuje w jednym z tych 3 sklepów: Ikea, Agata Meble i BRW. wg mnie jest tam największy wybór i przystępne ceny

Sklepy z meblami dobrej jakości

25 lut 2017 - 18:21:08

BRW mają super meble pod względem wizualnym, ale jakościowo, to jednak średnio wygląda, przynajmniej u mnie. Ale może to dlatego, że ja zawsze tylko składałam meble, bez klejenia, dlatego jak np. otwieram szufladę, to mi czasem dzwiczki od niej zostają w rękach :(
Ja już mam w domu odruch kopania w regał i stolik, żeby wbijać na miejsce to, co z niego wypada. Ale myślę,że gdybym skleiła, to byłoby ok, więc ogónie bym ich poleciła, pomino tego.

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

27 lut 2017 - 23:09:11

Hejka. Polecam zobaczyć tutaj <moderacja-spam> w ofercie są meble kuchenne,pokojowe,do salonu jak również do łazienki. Sklep został otwarty niedawno ale warto zobaczyć Mi bardzo się spodobał zestaw mebli kuchennych <moderacja-spam> . Meble są w jasnych kolorach. Wybierając meble zwracamy uwagę na wygląd :) A tutaj jest duży wybór :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

01 mar 2017 - 23:42:09

<moderacja-spam>

Zgodzę się, że warto zajrzeć na Homlando, bo w swojej ofercie mają produkty wielu producentów, więc każdy powinien bez problemów znaleźć coś dla siebie w odpowiedniej cenie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:19 przez moderator.

Sklepy z meblami dobrej jakości

02 mar 2017 - 06:57:54

Polska to bardzo specyficzny kraj który wiele przeszedł, wychowaliśmy się na bajkach Bolka i Lolka czy misia Uszatka. Szkoda ze coraz więcej osób zapomina o swoich korzeniach i wybiera tandetne meble ze Szweckiego sklepu które maja wszyscy.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

06 mar 2017 - 11:51:20

Często kupuję i szukam inspiracji w sklepie <moderacja-spam>.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

21 mar 2017 - 15:04:11

Spróbuje kupic w BRW mimo, że nie jestem przekonana do sieciówek. Chce ładne drewniane meble. Może dobrym wyjściem byłyby sklepy internetowe

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Sklepy z meblami dobrej jakości

28 mar 2017 - 22:40:44

Przecież tak naprawdę to wszystkie meble z sieciówek są takie same. W Nel Meble ostatnio oglądaliśmy meble kolonialne i przyznam szczerze, że ten styl bardzo mi się spodobał, co prawda nie robiliśmy wyceny ile może kosztować zakup takich mebli, ale wydaje mi się, że cena nie była by bardzo odbiegająca od tego co możemy dostać w sieciówkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pachnąca szafa...;)