Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łóżko, które nie skrzypi

09 gru 2016 - 16:00:00

Witam,
mam łóżko stalowe, nie mylić ze skręcanym metalowym. Firma dała mi wieczystą gwarancję na ramę!! Rama jest polakierowana w lakierni i miałam możliwość wyboru dowolnego koloru (zdecydowałam się na czerwony mat ). Do ramy pasują dwa stelaże i materac z IKEI, i bardzo dobrze, bo akurat stelaże i materace są w IKEI dobrej jakości, i dość tanie. Łóżko nigdy nie skrzypi, bo zawsze w poprzednich dwóch moich łóżkach piszczała drewniana rama łózka na łączeniach. Tę ramę kupuje się w całości i przyjechała do domu też w całości, tzn. nie była skręcana. Łóżko jest ciężkie, ale firma na szczęście zapewnia transport, z wniesieniem i ustawieniem. Warunek jest jeden: trzeba mieć odpowiednią klatkę schodową lub większą windę, ale to też oni sami sprawdzili. Nogi regulowane, co było dla mnie akurat ważne, bo mam trochę krzywą podłogę w sypialni, jak się okazało:). Wreszcie cisza, bez względu na to, co i jak z mężem robimy:) jest super i wreszcie jest komfort, myślę, że na lata:)))

Łóżko, które nie skrzypi

09 gru 2016 - 16:58:07

I co w związku z tym?

Łóżko, które nie skrzypi

09 gru 2016 - 17:15:27

Ha ha ha

Łóżko, które nie skrzypi

11 gru 2016 - 10:30:49

Czy to jest jest reklama? Po prostu - dużo osób napisało, że nie istnieją łóżka, które nie skrzypią i nie trzeszczą.Też miałam z tym problem, 3 łóżka przez 20 lat wymieniłam. Ale teraz mam od roku łóżko, które NIE SKRZYPI I NIE TRZESZCZY:)))) Mam na to dożywotnią gwarancję. Gdyby jednak coś było nie tak, firma WYMIENI mi ramę na nową.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Łóżko, które nie skrzypi

11 gru 2016 - 11:57:02

Co ma "czerwony mat" do skrzypienia? Nie skrzypi z powodu koloru?
Dopiero kupiłaś, a już twierdzisz,że nie skrzypi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-11 11:59 przez PaniGami.

Łóżko, które nie skrzypi

11 gru 2016 - 12:29:54

Czerwony kolor nie ma nic do skrzypienia, podobnie, jak czerwony samochód nie jedzie szybciej..... Typowe łóżko składa się z ramy, stelaża/y i materaca. Rama łóżka, potocznie po prostu "łóżko" to jest cała jego konstrukcja - widoczna i niewidoczna. Napisałam i jeszcze raz powtórzę, że ta rama - łóżko nigdy nie zaskrzypi, bo to wynika z tego, jak jest zrobione. Pochwaliłam się łóżkiem, bo jest wyjątkowe, nie kupisz takiego w żadnym sklepie. Projektant - mój znajomy dopiero myśli o otwarciu sklepu.

Łóżko ma prawie 2 lata.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-11 12:34 przez aleksandrame.

Łóżko, które nie skrzypi

11 gru 2016 - 22:16:52

Gratuluję :)
Moje łóżko też nie skrzypi, aczkolwiek nie widzę w tym nic szczególnego. Raczej taki standard hih

Łóżko, które nie skrzypi

11 gru 2016 - 23:32:51

No to fajnie że nie skrzypi;)

Łóżko, które nie skrzypi

12 gru 2016 - 09:12:59

A moje skrzypi, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Łóżko, które nie skrzypi

26 lis 2020 - 14:44:16

No włąśnie sama mam ten sam problem.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Łóżko, które nie skrzypi

27 lis 2020 - 07:49:35

Dobrz jest zastanowić się z jakiego powodu łóżko skrzypi. Bo może się okazać, ze nie jest to wina samego łóżka ale wina materaca. Dobrze jest poszukać przyczyny skrzypienia w celu jest wyeliminowania.

Sama miałam ten sam problem i okazało się, ze potrzebowałam jedynie wymiany sprężyny w materacu. Poradzilismy sobie samodzielnie przy pomocy tutoriala na youtubie. Nie jest to wcale takie trudne ;)
https://meblearkadius.pl/skrzypiace-lozko-jak-naprawic/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-30 14:16 przez nataliii23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co posadzic na dzialce?