Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kanapa skórzana

29 lis 2016 - 13:25:22

Witam dziewczyny. Mam problem. Odkupilam od kogoś kanapę, nie wiem czy jest to prawdziwa skóra czy nie. W każdym razie zrobiły mi się przebarwienia od burgundowych poduszek i za nic nie wiem jak mam to wyczyścić. Próbowałam domowych sposobów. Sody cytryny mleczek itp. Czy znacie jakiś domowy sposób lub preparat który by temu zaradzil ? Dolaczam zdjęcie.



Kanapa skórzana

29 lis 2016 - 13:53:20

http://tipy.interia.pl/artykul_763,jak-czyscic-plamy-na-skorze.html może coś pomocnego znajdziesz w tym artykule

Kanapa skórzana

30 lis 2016 - 15:03:53

najlepiej jakiś środek do tapicerki skórzanej

Kanapa skórzana

30 lis 2016 - 15:10:16

@greta-fashion
Zejdzie psiukanym lakierem do włosów.
Długopis schodzi.
Tylko później umyj wodą z mydłem,żeby się nie kleiło.
Powodzenia.:)

Kanapa skórzana

06 gru 2016 - 15:48:20

Dziękuję dziewczyny. Sprobuje ten lakier do włosów. A jeśli to już nie to jakiś preparat tylko właśnie nie wiem jaki byłby dobry bo nie chce wydawać pieniędzy parokrotnie na coś co nie okaże się skuteczne. Nikt nic takiego specjalnego nie zna?? Nazwa ?

Kanapa skórzana

06 gru 2016 - 16:23:59

Dla mnie sprawdzonym sposobem jest mydło szare czyszczę mięką szmateczką lub gąbeczką - następnie czystą wodą .
Mozesz też sróbować z firmy K2PERFECT sa to w zasadzie kosmetyki do wnetrz aut sama stosuje do tapicerki skórzanej mleczko,również na mocno zabrudzonej sofie w domu - TYLKO NIE MOŻNA PRZESADZIĆ Z ILOŚCIĄ ;)



Kanapa skórzana

06 gru 2016 - 16:56:10

Jest pełno preparatów czyszczących zabarwienia skóry (często jeansy zostawiają takie plamy), popytaj w sklepach obuwniczych, samochodowych (tapicerki skórzane), wszędzie tam, gdzie sprzedają np barwniki do skór. Nie radzę natomiast stosowania pomysłowych rad nie sprawdzonych, może i plamy zrobią się jaśniejsze ale skóra utraci powłokę i wtedy pozostaje ci renowacja. Nie kombinuj sama, czytam tu cudaczne porady które z czyszczeniem skóry naturalnej mebli nie mają nic wspólnego, no może kilka. Kup jakiś preparat i będziesz miała na dłużej, a domowe sposoby osłabiają sórę, póżnie rozciąga się i pęka, zastanów się czy tego chcesz.

Nazwy nie napiszę bo nie pamiętam, kiedyś miałam zagraniczny, mąż przywiózł, na plamy po przebarwieniach od jensów był super, i o takie pytaj w sklepach. Napisz tylko jak ci idzie z tymczyszczeniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 17:01 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

płyty laminowane