Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

17 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

otóż... kupuję mieszkanie w kamienicy
ma trochę dziwny rozkład ale zdecydowałam się już i poproszę o jakieś rady jak urządzić te moje dwa pokoje

Mieszkanie jest wyremontowane, ma dekory przy suficie i po środku ścian, ma duże okna ale tylko z 1 strony. Dołączam zdjęcia i proszę o propozycje jak byście urządziły takie mieszkanie.



Mieszkanie wygląda naprawdę fajnie i jak na kamienice jest zadbane. Mi bardzo podobają się stonowane kolory 2 kolory dominujące i 3 dodatkowy, który zdobiłby konkretne wykończenia.

ładne jest naprawdę, ma też fajną łazienkę i kuchnię.. Nie wiem tylko skąd wezmę pieniądze na urządzenie :P heh

podbijam, może jeszcze się ktoś wypowie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-29 19:52 przez asiafashion.

Będziesz malować?
Wiele mebli za grosze znajdziesz na olx :)

Kupiłabym rogówkę, narożną szafe, regał, palme lub jakiś duży kwiat-drzewko.

Postawiłabym na minimalizm :)

też myślałam o palmie :D
raczej nie będę malować, ściany są jasno szare

Marzy mi się wielka rogówka i regały na książki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-08 20:46 przez asiafashion.

urzadzanie fajan sprawa tylko że pochłania duzo pieniedzy ale wiele rzeczy mozna zrobic samemu np. meble z palet czy skrzynek . w pierwszym pokoju zrobilabym sypialnie z drzwiami łamanymi bądz rozsuwanymi. Ja bym tu widziała w tym wnętrzu styl lat 60-tych , na scianach modernistyczne plakaty





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-29 21:13 przez agata74.

świetna sofa i stół, do 1 pokoju chciałabym wstawić drzwi jak na zdj poniżej ale to pewnie droga sprawa :P

muszą być drzwi w większości pokryte szybami bo w tym 1 pokoju nie ma okien, okna są tylko na całej długości mieszkania po 1 stronie :)

pokaże jeszcze łazienkę. Muszę kupić baterie do wanny, pod prysznic i do zlewu, zlew, wkleić lustra nad wannę i zlew oraz kupić jakąś szafkę. Myślicie że taka jak na foto będzie ok?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-29 21:54 przez asiafashion.

Fajna łazienka :)

Kolor ścian fajny właśnie, coś ciepłego bym ddodała do wystroju :) chyba że wolisz w klasykę beże,szarości...

Łazienka fajna w stylu angielskim, a szafka kuchenna genialna. Co samego wykonczenia to po mału nie spiesz sie lepiej robic wolniej i miec takie jak sobie wymarzyłaś niz szybko byle wykonczone. a po co ci lustara nad wanna ? lubisz sprzatać ? łazienka wyglada na duża wiec nie ma potrzeby powiekszac jej optycznie lustrami

proszę jeszcze o jakieś opinie

dzisiaj znalazłam fajną inspirację





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-30 23:16 przez asiafashion.

a moze panel szkany w łazience nad wanne z fajnym widoczkiem ?



Pokaż fotki jak umeblujesz :)

dopiero zaczynam, pierwsze co to chciałabym zrobić kuchnie i dokończyć łazienkę. Reszta musi poczekać. Ale wrzucę fotki jak już coś będzie dokończone :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-08 20:49 przez asiafashion.

Piękna podłoga w kuchni i łazience :)

jeszcze takie inspiracje znalazłam



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MEBLE ANTYKI