Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Meble do sypialni

24 sie 2016 - 09:36:03

Poszukuję inspiracji na urządzenie sypialni. Potrzebuję sprawdzonego sklepu meblowego. Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Meble do sypialni

25 sie 2016 - 09:27:02

Z tego co widzę, koleżanka szuka mebli a nie materaca :)
W kwestii mebli właśnie zerknij proszę na ofertę mebli z Kalwarii. Myślę, że znajdziesz inspirację również dla siebie. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Meble do sypialni

26 sie 2016 - 09:54:03

co by nie mówić o ikei, to meble do sypialni mają bardzo ładne - ja jestem zadowolona i z funkcjonalności i z wyglądu, choć nie każdy llubi ten styl

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Meble do sypialni

05 paź 2016 - 13:28:35

Ja ładną szafę do sypialni wypatrzyłam w ikea. Lubię ich systemy do przechowywania, są bardzo funkcjonalne.

Meble do sypialni

07 paź 2016 - 22:02:41

Takie meble z sieciówek to oczywiście również dobre rozwiązanie, ale wiem z własnego doświadczenia że trzeba wykorzystać każdą możliwą powierzchnię, a już szczególnie w małych pomieszczeniach i tak więc łóżko najlepiej najlepiej takie z szufladami zawsze moga się przydać

Z czasem będzie przybywać rzeczy i trzeba je gdzieś poukładać. Potem szafa najlepiej taka ze wszystkim czyli półki, półeczki, przegródki, wieszaki również preferuję maksymalne wykorzystanie jej, drzwi przesuwne by nie przeszkadzały zamknięte i wszystko gra. Możesz jeszcze wstawić komodę no i oczywiście nie zapominaj o szafeczkach nocnych

Meble do sypialni

10 paź 2016 - 12:03:20

Meble z Ikei może niekoniecznie, ale już wszystkie akcesoria do przechowywania i dodatki do sypialni - owszem. Duży wybór i niewielka cena :)

Meble do sypialni

02 sty 2017 - 15:40:50

Super taka podświetlana komoda. Tylko cena dość wysoka :D

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

Meble do sypialni

14 kwi 2017 - 11:56:21

łóżko musi byc szerokie miec szafi nocne po bokach, najlepiej zeby mialo zagłówki i z przodu siedzisko, znalazlam kilka fajnych na strone Meble FORTE
<moderacja-spam, prosimy nie edytować treści posta, po zmianie przez moderatora>
<moderacja>



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Meble do sypialni

19 kwi 2017 - 09:14:20

Jeśli chodzi o fajne, nietuzinkowe meble to ja z czystym sumieniem mogę polecić Ci sklep <moderacja-spam> Też niedawno urządzałam sypialnię i salon i zależało mi na czymś ciekawym. Trafiłam na nie na jakimś forum, bodajże na Homebooku i zdecydowałam się na próbę na zakup sofy. Jest ok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Meble do sypialni

15 maj 2017 - 14:10:21

Całkiem fajne są te nowoczesne mebelki. Sama jednak wybrałam do swojej sypialni meble tradycyjne. O ile całe mieszkanie mam bardzo nowoczesne to jednak sypialnię wolałam zostawić w ciepłych oraz spokojnych barwach ( w takich wnętrzach czuję się najlepiej).
https://firaneo.pl/
Muszę jednak coś zrobić z oknem ponieważ jest bez dekoracji, mam na razie rolety ale jest to jakieś takie... smutne. Co sądzicie o tej firance?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 09:21 przez juliamroczek.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Meble do sypialni

25 maj 2017 - 18:26:02

Sam też mogę polecić Ikeę. Mają tak duży wybór, że i ceny są u nich konkurencyjne. Szczególnie warto się tam przejść jeżeli ktoś lubi bajeranckie meble, bo takich tam nie brakuje. :)
Ale jeżeli prosisz o podawanie sklepów, to tutaj też jest duży wybór. ;)
http://abcsypialni.pl/10-lozka-tapicerowane

Meble do sypialni

26 maj 2017 - 13:32:37

Ja bardzo lubię ten sklep meblowy Co prawda skorzystałam z niego, bo mieszkam i miarę blisko i mogłam podjechać na miejsce zobaczyć jak te meble wyglądają na żywo, ale jestem zadowolona z jakości. Jak będę po wakacjach odświeżać salon to myślę, że też coś u nich znajdę

Meble do sypialni

30 maj 2017 - 23:37:01

Pomyśl też o dużej szafie/garderobie… koniecznie z drzwiami przesuwnymi. Dobrze znane szafy skrzydłowe, choć bez wątpienia pojemne i funkcjonalne, mogą przysporzyć nie lada kłopotu – nie wszędzie bowiem znajdziemy tyle miejsca, by komfortowo skorzystać z tak otwieranego mebla. Na przeszkodzie może stać rama łóżka, niewielka komoda czy nocna szafeczka, a w grę wchodzą zwykle milimetry nie pozwalające na ułożenie tej kompozycyjnej układanki w jedną całość. Dlatego w naszych domach coraz częściej goszczą systemy przesuwne, dzięki którym z łatwością zbudujemy wymarzone królestwo dla naszych ubrań. Polecamy system Overline Plus – doskonały efekt dekoracyjny

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

Meble do sypialni

06 wrz 2017 - 16:27:01

Inspiracji na urządzenie sypialni szukaj w nowym katalogu <moderacja> Jest tam obszerna sekcja poświęcona temu jak urządzić sypialnię. Nikt nie wspomniał jeszcze o meblach Black Red White, mi się one bardzo podobają, a do sypialni wybrałabym meble z kolekcji eko Martina tej firmy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Meble do sypialni

11 wrz 2017 - 14:09:39

biała sypialnia to jest to bym chciala miec najbardziej w nowym domu

<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-21 11:23 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak przygotować ogród pod warzywa gruntowe?