Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

Budowa domu

12 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokażcie swoje kuchnie!

15 sie 2016 - 22:25:21

Na pewno ktos juz ten watek poruszył, ale ze cicho ponawiam ten temat. Kochane pochwalcie sie swoimi kuchniami, podzielcie sie swoimi inspiracjami, moze macie jakies projekty, niedokończone prace. Wszystko o kuchni Waszych marzeń! Ciekawa jestem Waszych wnętrz :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-15 22:26 przez czokoszok1992.

Pokażcie swoje kuchnie!

17 sie 2016 - 13:55:42

wszystko zalezy jaki masz budzet i jak duże pomieszczenie:)

mi się podobają np te:



Pokażcie swoje kuchnie!

17 sie 2016 - 14:42:18

Cytat
maalwinnkaa
wszystko zalezy jaki masz budzet i jak duże pomieszczenie:)

mi się podobają np te:

[attachment 991730 7ca662cde2084daadbb53fc4906012013181657.jpg]

[attachment 991731 piekne-kuchnie-7.jpg]
ja akurat kuchnie juz mam wykończona ale chetnie pooglądam Wasze inspiracje i trendy :) Twoja wizja super! :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Pokażcie swoje kuchnie!

23 sie 2016 - 07:05:08

Ja obecnie dziewczyny zastanawiam się właśnie nad tym jakie płytki położyć na ścianie.Na początku brałam pod uwagę szkło ale potem jak zobaczyłam jakie są ceny takiego rozwiązania to zrezygnowałam ( nie stac mnie na to....). Za to spodobały mi się te płytki <moderacja>:


Co o nich sądzicie?

Dodam,że meble kuchenne są w kolorze jasnego drewna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-31 10:53 przez moderator.

Pokażcie swoje kuchnie!

25 sie 2016 - 12:20:30

Cytat
calour
Ja obecnie dziewczyny zastanawiam się właśnie nad tym jakie płytki położyć na ścianie.Na początku brałam pod uwagę szkło ale potem jak zobaczyłam jakie są ceny takiego rozwiązania to zrezygnowałam ( nie stac mnie na to....). Za to spodobały mi się te płytki od Kwadroceramiki:

Co o nich sądzicie?

Dodam,że meble kuchenne są w kolorze jasnego drewna.
plyteczki super, bardzo ładne chociaz ja jestem zwolenniczka gładkich płytek tzn bez wzorków. Moje sa białe w kształcie cegły, ciezkie w utrzymaniu śle kiedy sprząta sie systematycznie nie sa problemowe a prezentuja sie swietnie :)

Pokażcie swoje kuchnie!

31 sie 2016 - 10:37:56

@czokoszok1992 właśnie mi tez podobają się takie jak Ty masz tylko tak się zastanawiałam czy są rozsądnym wyborem do kuchni bo wiadomo: tłuszcz, para, gotowanie, smażenie i zastanawiam się czy bardzo szybko sie brudzą i ciezko sie je czysci w tych rowkach?

Pokażcie swoje kuchnie!

31 sie 2016 - 10:45:54

Cytat
maalwinnkaa
@czokoszok1992 właśnie mi tez podobają się takie jak Ty masz tylko tak się zastanawiałam czy są rozsądnym wyborem do kuchni bo wiadomo: tłuszcz, para, gotowanie, smażenie i zastanawiam się czy bardzo szybko sie brudzą i ciezko sie je czysci w tych rowkach?
Szczerze powiem, że ja je przemywam codziennie, czy brudne czy czyste. Wiadomo systematyczność daje dobre efekty na przyszłość. Także moim zdaniem nie jest trudno o nie dbać, dodam że te rowki są na 5 milimetrów więc minimalne :) A kafelki dają mega świeżość w kuchni są genialne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Remont mieszkania