Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 4/5

Podlewanie roślin na balkonie

18 lip 2016 - 12:15:08

Kto z Was używał systemu do automatycznego podlewania roślin? Jesteście zadowoleni z tego? Zastanawiam się nad zakupem Tropf-Blumat. Ktoś coś wie na temat takiego sposobu podlewania?

Podlewanie roślin na balkonie

18 lip 2016 - 12:33:27

Nie znam, ale chętnie sie dowiem telefon

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Podlewanie roślin na balkonie

29 mar 2017 - 12:35:13

mamy na tarasie ten system 3-metrowy. Podlewa pelargonie i dwie tuje. Fajne rozwiązanie, bardzo wygodne. Najlepiej jak podłączysz to do kranu bezpośrednio, ale jak nie ma w pobliżu to może być też pojemnik z wodą, ale ten już musisz uzupełniać.

Podlewanie roślin na balkonie

19 paź 2017 - 13:01:21

Znakomicie ;) Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się one przydadzą :)

Podlewanie roślin na balkonie

03 lis 2017 - 20:16:58

Hm... Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Podlewanie roślin na balkonie

07 lis 2017 - 09:07:00

Szczerze mówiąc nie słyszałam jeszcze o takim systemie w przypadku balkonów, można uzyskać troche więcej informacji? :)

Podlewanie roślin na balkonie

25 sty 2022 - 18:00:00

Ogólnie samo podlewanie roślin czy całej zieleni w ogrodzie jest jak dla mnie bardzo ważną sprawą i wiem również, że niektóre rzeczy możemy poniekąd zautomatyzować. Polecam na pewno zapoznanie się z fajnym wpisem https://www.podlane.pl/blog/sterowniki-nawadniania-czy-sa-oplacalne/ gdzie ta cała sprawa została wyjaśniona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie obrazy na ścianę. Doradźcie