Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie firanki

22 cze 2016 - 17:42:00

Witajcie, mam problem z wyborem firanek do kuchni, wiem że obecne są przytłaczające i powiedzmy sobie "prehistoryczne" dlatego prosze Was doradźcie mi jakie firanki powinnam kupić żeby okna ładnie wyglądały.



niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie firanki

24 cze 2016 - 10:01:28

Wiesz, wydaje mi się, że to też w dużej mierze zależy od parapetu. Jak masz ładny, kamienny, np. z http://nagrobki-granitex.pl/nasza-oferta/inne/, to możesz pozwolić sobie na krótsze firanki i nawet w kolorze ecru, który nie będzie przytłaczający :) A jak troche gorzej z parapetem to wybierz nieco grubsze (ale nie tak jak na zdjećiu;)) białe i dodaj kilka kolorowych doniczek z kwiatami, no i przede wszystkim , pozbądz się tych zasłon! :):):0

Jakie firanki

28 cze 2016 - 08:52:49

Piękna kuchnia z dwoma ogromnymi oknami. Ja tu widzę lambrekiny i zazdrostki. A może w jednym oknie powiesić doniczki.



Jakie firanki

18 lip 2016 - 14:59:57

Na tym zdjęciu widzę praktycznie jedynie same firanki .Faktycznie przytłaczają pomieszczenie i niczego innego w nim nie widać. Sama postawiłabym na coś delikatnego i zrezygnowałabym z zasłon ( no chyba,że bylyby to bardzo delikatne zasłonki....). Zerknij sobie na te firankI

Ewentualnie zastanów się nad jakimiś bardziej ozdobnymi roletami. Świetne są te:

Spory wybór takich okiennych dekoracji jest w sklepie Dekoria, w którym polecam sobie poszperać. Zamawiałam tam masę dekoracji do mieszkania. Mają tam dobre ceny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsza indukcja i piekarnik