Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Styl industrialny salon

10 maj 2016 - 15:22:09

Cześć dziewczyny! Jak wam się podoba styl industrialny? Co najfajniej do niego pasuje? Chciałam urządzić w ten sposób moje mieszkanie. Najbardziej zależy mi na salonie. Wiecie, żeby to wszystko wyglądało mniej więcej tak jak nowoczesny loft. Może coś takiego jak na tych zdjęciach:


Styl industrialny salon

11 maj 2016 - 14:29:54

bardzo lubię styl industrialny. mam wrażenie że to takla lepsze wersja stylu skandynawskiego, który jest jak dla mnie trochę za bardzo minimalistyczny. tu się przynajmniej coś dzieje, dodatki są ciekawe ale jednak nie przytłaczające. dobry wybór zdjęć tak swoją drogą. można wiedzieć skąd są?

Styl industrialny salon

12 maj 2016 - 15:57:47

Oglądałam kiedyś cały album z aranżacjami loftowymi i to dopiero było coś. Wydawałoby się, że wszystko w takim stylu industrialnym wygląda podobnie a jednak wcale tak nie jest bo te pomieszczenia różnią się nie tylko detalami. Pierwsza i druga propozycja jak dla mnie do rozważnia. Zależy jeszcze jaki ma się metraż salonu

Styl industrialny salon

12 maj 2016 - 16:01:10

szczerze mówiąc dom to twoja ostoja .a nie na pokaz.
dziś jest ten trend jutro retro, zastanów się czy faktycznie tego chcesz.
Mając duzy metraż mozna duzo zdziałać ale jeśli mieszkasz w zwykłaych blokach to ja tego tam nie widzę.

Styl industrialny salon

12 maj 2016 - 16:26:16

3 fajny :) Ale tak czy siak to nie mój styl :)

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Styl industrialny salon

13 maj 2016 - 15:40:31

lady_vintagee, zdjęcia to kolejno strony: sfmeble, homesquare i homebook n3, a pamiętasz może jakiej firmy był ten album. taka biblia inspiracji by się przydała

Styl industrialny salon

13 maj 2016 - 15:52:48

Wszystkie 3 aranżacje śliczne :)

Styl industrialny salon

13 maj 2016 - 21:54:57

niby ładne, a takie smutne,ponure :)

Styl industrialny salon

16 maj 2016 - 14:33:39

Nie pamiętałam dokładnie co to było ale sprawdziłam - Bridget Vranckx "150 najlepszych pomysłów LOFTY"

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Styl industrialny salon

16 maj 2016 - 16:08:45

Myślę że bardzo fajny masz pomysł, obawiałabym się tylko że ciemne kolory mogą przytłaczać i przyciemnić pomieszczenie, przez co całość będzie wyglądać na typowo męski loft. Chyba że postawisz na jasne i chłodne tony, ale żeby wtedy nie wyszło zbyt szpitalnie :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Styl industrialny salon

18 maj 2016 - 11:34:43

Uwielbiam ten styl i sama mam go w domy, a u nich <moderacja-spam> znalazłam śliczne zegary różnych marek, ktore nie są już tylko jako wyposażenie domu, lecz z powodzeniem mogą posłuzyć jako dekoracja, która upiększy nam wnętrze i doda uroku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 10:54 przez moderator.

Styl industrialny salon

18 maj 2016 - 12:20:01

pamiętaj, że styl industrialny to przede wszystkim otwarte, duże, wysokie przestrzenie (tak jak hala przemysłowa) więc rozumiem, że dysponujesz czymś takim. W przeciwnym razie będziesz miała namiastkę albo karykaturę tegoż.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Styl industrialny salon

03 cze 2016 - 16:21:58

Właśnie mam dość przestronne mieszkanie wiec o tą przestrzen sie nie martwie. Nie sądze też, żeby wnetrza w tym stylu były za ciemne. Na tych zdjeciach, które wrzuciłam chyba widać że wcale nie musi tak być. Poniżej kilka mebli i dodatków, które moim zdaniem pasują. Wszystko akurat z sfmeble. Co myślicie?


Styl industrialny salon

06 cze 2016 - 12:00:08

Cytat
JutkaMamaJulka
pamiętaj, że styl industrialny to przede wszystkim otwarte, duże, wysokie przestrzenie (tak jak hala przemysłowa) więc rozumiem, że dysponujesz czymś takim. W przeciwnym razie będziesz miała namiastkę albo karykaturę tegoż.

dokładnie, w małych i niskich pomieszczeniach typowych dla bloków to się niestety nie sprawdza, nie daje efektu i wygląda czasami karykaturalnie. Trzeba naprawdę dobrze wszystko przemyśleć, żeby nie stworzyć czegoś co z pieknego wnętrza zamieni się w szkaradę

Styl industrialny salon

06 cze 2016 - 13:30:31

wszystko moim zdaniem bardzo fajnie dobrane. podoba mi sie taki bardzo opływowy i dość nietypowy kształt kanapy, bo dzieki niemu wyróżnia sie w swojej prostocie. zegar sam w sobie mnie nie przekonuje, ale w pełnej aranżacji pewnie prezentowałby sie lepiej. to miejsce na książki jest bardzo ciekawe, a takie betonowe albo stylizowane na betonowe dodatki sprawdzają sie w stylu industrialnym bardzo dobrze. moim zdecydowanym faworytem jest komoda - wygląda jakby była niedokoczona no ale teraz w koncu taka moda

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dodatki w stylu prowansalskim?