Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Styl industrialny salon

28 kwi 2017 - 10:04:09

Ostatnio odnowiłem swoja restauracje i właśnie zdecydowałem się na wnętrza industrialne, które zamawiałam w <moderacja-spam> . Słuchajcie, po prostu sukces, wygląda nowocześnie i elegancko. Jestem mega zadowolony z wykonanej pracy i moje goście są tez.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 10:53 przez moderator.

Styl industrialny salon

28 kwi 2017 - 10:10:01

Styl industrialny w mieszkaniu? To jakaż tam jest wysokość i metraż?

Cytat
indiana4
Ostatnio odnowiłem swoja restauracje i właśnie zdecydowałem się na wnętrza industrialne, które zamawiałam w http://icon-concept.pl/pl/ . Słuchajcie, po prostu sukces, wygląda nowocześnie i elegancko. Jestem mega zadowolony z wykonanej pracy i moje goście są tez.
No to pokaż!

Styl industrialny salon

29 kwi 2017 - 09:47:05

industrialy wystrj nie tylko w loftach może byc chodz tam najfajniej wyglada mnie sie tez on podoba bo lubie i drewno i metal. dla mnie indystrialny jest to połaczene retro z modernistycznymi meblami



niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Styl industrialny salon

27 lip 2017 - 20:27:50

Pierwsze trzy zdjęcia mało mają wspólnego ze stylem industrialnym, to styl z meblami z lat 50-70, bardzo fajnymi ale za grosz tam nie ma industrialnego "brudu". Kolejne zdjęcia jak najbardziej. Cięzkie, niby-fabryczne lampy, metal, stare drewno, te koła - to jest właśnie industrial.

Styl industrialny salon

05 wrz 2017 - 19:16:30

O, super :) Z całą pewnością przydadzą mi się te informacje :) Dzięki wielkie :)

Styl industrialny salon

28 lis 2017 - 21:08:45

Style industrialne są piękne, ale pomysł ten trzeba zrealizować z głową, bez przesady. Surowe cegły klinkierowe Roben, kilka dodatków, drewniane mele i gitara! Czyste piękno tkwi w prostocie.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Styl industrialny salon

12 gru 2017 - 18:41:24

Super ! Bardo podoba mi się kuchnia i właśnie w takim stylu będę ją teraz remontować :) myślę, że nie będzie za bardzo się gryzła z salonem w stylu skandynawskim

Styl industrialny salon

12 gru 2017 - 20:25:30

Cytat
_mona_1109
Super ! Bardo podoba mi się kuchnia i właśnie w takim stylu będę ją teraz remontować :) myślę, że nie będzie za bardzo się gryzła z salonem w stylu skandynawskim
nie powinno byc z tym problemu bo te dwa style sa podobne do siebie

Styl industrialny salon

20 lut 2018 - 14:34:37

A jakie lampy do takiego salonu polecacie? Czy coś np. stąd byłoby ok https://www.strefalamp.pl/ ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-06 14:00 przez Cataalinaa.

Styl industrialny salon

22 lut 2018 - 12:43:41

Cześć, bardzo podobają mi się takie lampy świetnie komponują się one w mieszkaniach stylizowanych na lofty serce widziałam podobne w mojej ulubionej knajpie i od razu mi się spodobały



Styl industrialny salon

22 lut 2018 - 15:50:31

Styl według mnie jest świetny, ale tak jak dziewczyny pisały - trzeba dysponować sporą przestrzenią, żeby stworzyć sobie taki nowoczesny loft. No i jest też trochę surowy, więc warto poświęcić uwagę dodatkom, które nadadzą nieco ciepła pomieszczeniom

Styl industrialny salon

22 lut 2018 - 16:26:46

Jakie lampy? ano takie jak na tych fotkach



Styl industrialny salon

08 wrz 2021 - 07:16:03

Mnie się też podobają industrialne wnętrza. najbardziej lubię cegłę na ścianie, taką jak ta:

Czy znacie może jakieś sposoby żaby uzyskać taki efekt? Nie chodzi mi o tapetę ale raczej o jakąś okładzinę, która będzie wyglądać jak prawdziwa cegła...

Styl industrialny salon

08 wrz 2021 - 14:57:54

Styl industrialny to coś, co kocham :) Ostatnio kupiłam stół drewniany industrialny, pięknie wygląda w moim salonie.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

Styl industrialny salon

14 wrz 2021 - 11:02:13

Styl industrialny bardzo mi się podoba i właśnie w nim urządzam salon. Dużo mebli w tym stylu znajdziesz na Mirjan24. Właśnie kupiłam od nich stolik kawowy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupno domu- na co zwrócić uwagę?