Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ceramiczna innowacja GAZ pod szkłem

16 gru 2015 - 20:39:28

Płyta GAZOWA bez płomieni to nowoczesny design połączony z funkcjonalnym rozwiązaniem. Specjalne palniki schowane są pod ceramiką dzięki czemu nie musimy marnować czasu na uciążliwym dla wielu czyszczeniu rusztów. Działa na niemal każdym rodzaju gazu i zużywa go do 50% mniej niż tradycyjna kuchenka.
Gaz spalany jest w temperaturze około 800 °C, co powoduje usunięcie trudnopalnych składników gazu, a co za tym idzie: nie zostawiają one tłustych osadów na naczyniach i meblach. Wynikiem tego jest również bezwonność wydzielonych spalin.
Dziesięciokrotnie mniejsza zawartość tlenku węgla w spalinach czyni kuchenkę ekologiczną i przyjazną nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim dla użytkownika, a jakość wykonania zapewnia trwałość i bezawaryjność na długie lata.



niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Ceramiczna innowacja GAZ pod szkłem

09 lut 2016 - 07:02:11

Powiem Ci,że wygląda to dość nieźle ale nie wiem czy byłoby mnie stać na takie urządzenie. Sama zdecydowwałam się na tradycyjną płytę gazową, która równiez prezentuje się dobrze ( zdjęcie poniżej). Jest to model Candy CVG75SQGNX .

Kupiłam większą płytę bo gotuję codziennie i dzięki temu jest to o wiele wygodniejsze. Płyta ma dobrze rozstawione palniki.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poduszki - wciąż niedoceniany element wystroju mieszkania