Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kapsułki Perlux

29 wrz 2015 - 09:42:51

Witam dziewczyny :) Niedawno otrzymałam do testowania kapsułki #Perlux .
Chętnie je wypróbowałam bo byłam ciekawa jak i czy działają ;)
Muszę przyznać że nie spodziewałam się aż takich efektów- pranie jest niezwykle miękkie i pachnącei to bez użycia płynu do płukania, plamy znikają-co bardzo mnie cieszy bo moje dzieciaki brudzą się w ilościach hurtowych;) Polecam wszystkim mamom te kapsułki:)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-29 11:23 przez malgos19.

Kapsułki Perlux

29 wrz 2015 - 09:58:57

Nie wiem czy macie tego świadomość ale takie reklamowanie jedynie zniechęca ;)
Każda chętna na darmowe testowanie ale później nijak się to ma do rzetelnej oceny, każda zachwala i nie jest to wiarygodne.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Kapsułki Perlux

29 wrz 2015 - 10:05:05

Ja miałam przyjemność testowania kilka rzeczy i powiem, że nie zdarzyło mi się, żebym nie była zadowolona z danego produktu. Jeżeli dana firma ma kiepskie produkty podejrzewam, że nie podjęłaby się akcji testowania tylko zainwestowała środki finansowe w inny rodzaj marketingu.

Kapsułki Perlux

29 wrz 2015 - 10:13:34

Cytat
justa_str
Ja miałam przyjemność testowania kilka rzeczy i powiem, że nie zdarzyło mi się, żebym nie była zadowolona z danego produktu. Jeżeli dana firma ma kiepskie produkty podejrzewam, że nie podjęłaby się akcji testowania tylko zainwestowała środki finansowe w inny rodzaj marketingu.
Z tym, że żadna firma nie przyzna się do tego, że ma kiepskie produkty. Najzwyczajniej zapłaci testującym za wystawienie pozytywnej opinii i tyle w temacie. Nie wiem, może jestem przewrażliwiona ale nie ufam takim testerom.

Kapsułki Perlux

29 wrz 2015 - 14:55:20

Ja również dostałam do testowania perlux i powiem szczerze, że są super jeżeli chodzi o pranie. Wcześniej próbowałam kapsułki ariel, persil, nawet te z biedronki, efekt prania był taki sobie, zapach szybko się ulatniał. W perlux minusem jest właśnie zapach- trzyma długo, jest tak intensywny że roznosi się po mieszkaniu i dlatego stosuję dodatkowe płukanie. Są wydajne- jedna kapsułka na jedno pranie. Nie polecam osobom, które są wrażliwe na intensywne zapachy

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Kapsułki Perlux

29 wrz 2015 - 15:08:01

Cytat
monika_psujek
Cytat
justa_str
Ja miałam przyjemność testowania kilka rzeczy i powiem, że nie zdarzyło mi się, żebym nie była zadowolona z danego produktu. Jeżeli dana firma ma kiepskie produkty podejrzewam, że nie podjęłaby się akcji testowania tylko zainwestowała środki finansowe w inny rodzaj marketingu.
Z tym, że żadna firma nie przyzna się do tego, że ma kiepskie produkty. Najzwyczajniej zapłaci testującym za wystawienie pozytywnej opinii i tyle w temacie. Nie wiem, może jestem przewrażliwiona ale nie ufam takim testerom.

Mi nikt nigdy nie zapłacił za napisanie pozytywnej opinii. Testuję z ciekawości, bo czasami mam problem z wyborem odpowiedniego produktu - tyle tego jest na rynku.Ostatnio testowałam podpaski always oraz mleczne kanapki zott monte - i chyba nie muszę przekonywać co do jakości produktów tych marek, bo firmy są znane na rynku. Zresztą testuję dla siebie,żeby móc poznać dany produkt bez ponoszenia kosztów.

Biorąc udział w testach poznaję marki/produkty, których nigdy wcześniej nie znałam np. baby cap. W zestawie otrzymałam m.in płyn do higieny intymnej dla chłopców tejże marki - o jakiego istnieniu nie wiedziałam i na pewno w przyszłości kupię dla mojego syna jak zużyję obecne opakowanie.

Na rynku jest wiele produktów z każdej dziedziny i łatwo się pogubić wśród agresywnych akcji marketingowych firm. Takie testowanie jest też dla nas konsumentów korzystne, bo jeśli produkt się nie sprawdzi nie ponosimy żadnych kosztów i po prostu nie kupujemy go.

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

Kapsułki Perlux

20 paź 2015 - 09:47:43

hey ja testuje kapsulki Vizir Go Pods . Ubrania sa pachnace i lepiej dopranie niz po proszku czy plynach piaracych wiec polecam :)

Kapsułki Perlux

21 paź 2015 - 22:49:59

Ja też mogę polecić te kapsułki, nie dlatego, że otrzymałam je do testowania, a dlatego, że są dobre :)



Kapsułki Perlux

26 paź 2015 - 13:33:39

Witam
dziewczyny jestem kolejną osobą która dostała do testowania kapsułki Perlux. Jestem z nich bardzo zadowolona i nie piszę tego ze względu że jest to moje zadanie z kampanii a dlatego,że faktycznie produkt jest godny uwagi bo po prostu dopiera plamy, które przy innych stosowanych produktach nie schodziły i myślę że to jest najważniejsze. Jest jeszcze jeden mały szczegół, który również mnie przekonał do kapsułek, a mianowicie to, że mój mąż nie musi się już zastanawiać ( i wydzwaniać do mnie kilka razy !!!) gdzie wlać płyn a gdzie proszek, bo kapsułki wrzuca prosto do bębna :) jak jeszcze któraś z was nie próbowała to zachęcam żebyście się same przekonały :) pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Kapsułki Perlux

02 lis 2015 - 11:46:22

Ja właśnie zastanawiałam się nad ich kupnem, jesli mówicie , że są dość dobre może też sprawdzę na własnej skórze :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie studenckie- łazienka