Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Meble sosnowe

01 cze 2015 - 10:17:35

Macie w domu meble sosnowe[/url]?
Jak się sprawują? Warto kupowac? Bo wychodzą stosunkowo tanio do innych, ale czy są dobre?

[moderacja - reklama]

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-12 10:35 przez moderator.

Meble sosnowe

01 cze 2015 - 15:22:55

Oczywiście,że warto :)
Sprawdź sobie strone
Meble te wykonane są z litego drewna sosnowego co zapewnia o ich trwałości.
Kolejnym plusem jest fakt, że takie meble możemy idealnie dopasować do właśnie urządzanego wnętrza, dzięki dużej ilości wosków i lakierów.
Cena mebli na pewno jest uzależniona od tego, czy kupujemy meble surowe, czy je woskujemy lub lakierujemy.
Wykwalifikowana kadra w razie wątpliwości doradzi co będzie dla nas odpowiednie :)
Możesz również napisać do mnie :) postaram się pomóc :)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Meble sosnowe

02 cze 2015 - 14:30:46

Nie wiem czy sosna jest najlepszym materiałem do produkcji mebli?

Meble sosnowe

07 lip 2015 - 11:14:58

w moim salonie od niedawna królują meble sosnowe powiem ze zdecydowałam sie na nie bo wypadały dużo taniej niż inne meble a poza tym teraz jestem z nich bardzo zadowolona bo prezentują się idealnie wraz moim kominkiem typu [moderacja - reklama/link] nadają całemu salonu charakteru.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-21 09:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Meble sosnowe

12 sie 2015 - 10:26:59

meble sosnowe ocyzwiscie sa na pewno lepsze niż z jakiejs sklejki, ale jesli drewno to ja stawialabym na debine. wiem, ze troche drozej wychodzi, ale w perspektywie czasu to naprawde bardziej sie oplaca, tym bardziej, ze teraz jest taka konkurencyjnosc na rynku wiec te ceny nie sa jakies wygorowane. na przyklad oni powalaja i cenami i dizajnem [moderacja - link/reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-12 10:41 przez moderator.

Meble sosnowe

12 sie 2015 - 10:51:49

Ale beznadziejna reklama... no ale skoro już tu jestem, to odpowiem:) NIE. Sosna to słaby materiał na mebel, paznokciem można zrobić wgniot, nie mówiąc już o jakimś większym incydencie, np uderzenie odkurzaczem. 10razy lepsza jest płyta wiórowa od sosny... I po reklamie:)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Meble sosnowe

23 lis 2015 - 13:16:40

Ja mam meble sosnowe w salonie i jestem bardzo zadowolona. Zamawiałam je online. Kolekcję można zobaczyć [moderacja- reklama]. Uważam, że to meble uniwersalne, pasują do wnętrz bardziej klasycznych i nowoczesnych, łatwo się je pielęgnuje. Służą całymi latami, dlatego warto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-23 13:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Meble sosnowe

06 gru 2015 - 15:56:45

Mi się najbardziej podobają meble sosnowe ze sklepu Urok Drewna czy to łóżka czy komody, szafy

Meble sosnowe

06 gru 2015 - 16:20:30

nie ono jest słabe . nie wytrzyma długo a do tego ciemnieje za jakiś czas.

Meble sosnowe

09 wrz 2016 - 16:34:18

drewno sosnowe nie jest w cale takie złe lite drewno to lite drewno lepsze niż płyta wiórowa. Skoro więźby dachowe czy podkłady kolejowe robione są z sosny to świadczy o tym ze jest wytrzymałe. ogromnym plusem jest to że ze mozesz pomalowac, bejcowac lakierowac , w przypadku mebli okleinowych tez sie da to zrobic ale trzeba uwazac by okleina nie odchodziła. Najlepsze drewno na meble to dąb, mahoń, palisander czy heban to sa drzewa których drewno jest mega wytrzymałe. inne cenione drewno i nasze rodzime to orzech, jesion, buk.

Cytat
kasiula2
Ale beznadziejna reklama... no ale skoro już tu jestem, to odpowiem:) NIE. Sosna to słaby materiał na mebel, paznokciem można zrobić wgniot, nie mówiąc już o jakimś większym incydencie, np uderzenie odkurzaczem. 10razy lepsza jest płyta wiórowa od sosny... I po reklamie:)
namocz sobie deske lita z sosny i deske a raczej płyte wiórowa i zobaczysz co sie stanie :P obie nasiakna woda ale ta druga spuchnie i sie odkształci oraz pokruszy a lite drewno inaczej reaguje na wode



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 16:38 przez agata74.

Meble sosnowe

10 wrz 2016 - 22:55:24

Cytat
agata74
drewno sosnowe nie jest w cale takie złe lite drewno to lite drewno lepsze niż płyta wiórowa. Skoro więźby dachowe czy podkłady kolejowe robione są z sosny to świadczy o tym ze jest wytrzymałe. ogromnym plusem jest to że ze mozesz pomalowac, bejcowac lakierowac , w przypadku mebli okleinowych tez sie da to zrobic ale trzeba uwazac by okleina nie odchodziła. Najlepsze drewno na meble to dąb, mahoń, palisander czy heban to sa drzewa których drewno jest mega wytrzymałe. inne cenione drewno i nasze rodzime to orzech, jesion, buk.

Cytat
kasiula2
Ale beznadziejna reklama... no ale skoro już tu jestem, to odpowiem:) NIE. Sosna to słaby materiał na mebel, paznokciem można zrobić wgniot, nie mówiąc już o jakimś większym incydencie, np uderzenie odkurzaczem. 10razy lepsza jest płyta wiórowa od sosny... I po reklamie:)
namocz sobie deske lita z sosny i deske a raczej płyte wiórowa i zobaczysz co sie stanie :P obie nasiakna woda ale ta druga spuchnie i sie odkształci oraz pokruszy a lite drewno inaczej reaguje na wode
Tak, to prawda, ale dla mnie sosna nie nadaje się na meble. Pracowałam w fabryce mebli, zarówno na sosnie, dębie, buku, płycie wiórowej... no i sosna to porażka pod każdym względem... no ale może jestem po prostu uprzedzona ze względu na prace

Meble sosnowe

11 wrz 2016 - 00:25:15

uwielbiam! mam wszystko z serii corona.



Meble sosnowe

26 wrz 2016 - 12:11:11

Fajnie wyglądają takie meble sosnowe, one są z litego drewna? :)

Meble sosnowe

27 wrz 2016 - 13:00:54

z wyglądu niektóre są ładne ale każdy kogo znam i miał meble sosnowe odradzał, nie wiem czy to drewno tak jak pisały dziewczyny wyżej nadaje się dobrze na meble..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie na kredyt