Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysł na sypialnie

03 maj 2015 - 10:22:52

Jestem przed wyborem koloru ścian do sypialni i w tym punkcie się zatrzymuje bo kolory,które już miałam wybrane ostatecznie nie jestem pewna.Interesują mnie beże i brązy i firma dulux.





Którw dwa kolory będą do siebie łądnie pasowały? Chce mieć jedne kolor ciemny a drugi jasny.
I chyba dwie ściany będą malowane na ciemny dwie na jasny kolor.

1.pustynny szlak i droga pielgrzyma
2.masala chai indyjski palisander
3.masala chai i lody malaga

Proszę o pomoc w wyborze kolorów



pomysł na sypialnie

08 maj 2015 - 15:33:28

Witam! Możesz spojrzeć też na paletę barw z naszej kolekcji ;) Mamy dostępnych ponad 100 kolorów. ;)Przede wszystkim bardzo się cieszę, że nie boisz się łączyć barw! Twoje wnętrze z pewnością nie będzie wyglądać przeciętne! Kompozycje kolorystyczne możesz tworzyć w dwojaki sposób: 1. kontrastowo np. aksamitny burgund/muślinowy turkus. 2. komplementarnie np. satynowy wrzos/batystowy fiolet. To nie takie trudne jak mogłoby się wydawać. ;) Upodobałaś sobie beże i brązy? Przygotowałam dla Ciebie kilka propozycji: zmysłowa perła/ kawowy welur, natchnienie/ sztruksowy brąz, naturalna bawełna/ czekofashion. Malując dwie ściany na ciemny, a dwie na jasny kolor zdynamizujesz wnętrze, ale go nie przytłoczysz. Do dzieła! Dobrze Ci idzie :)
W ostatecznym wyborze przydatna może okazać się nasza aplikacja Wizualizer 2.0 – narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób możesz zobaczyć jak będą wyglądały wybrane kolory z naszej palety w Twoim mieszkaniu. Pozdrawiam, Ekspert Dekoral

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

pomysł na sypialnie

08 maj 2015 - 15:52:09

ojj nie lubie brazow:(

pomysł na sypialnie

08 maj 2015 - 16:08:51

Też mam ten problem.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

pomysł na sypialnie

12 maj 2015 - 13:22:07

A może warto byłoby na jednej ścianie dodać tapetę? Obecnie w sklepach jest wiele ciekawych kolekcji tak więc możesz sobie przejrzeć. Przecudne są moim zdaniem tapety z kolekcji Palazzo
http://53dekoracje.pl/pl/c/Palazzo-Del-Principe/135

Tanie nie są tak więc całego pokoju nimi nie pokryjesz ale na jednej ścianie czemu nie?
Zerknij sobie na przykład na te:


pomysł na sypialnie

13 maj 2015 - 12:55:59

ja mam piekny kolorek w sypialni kawa z mlekiem, nie pamiętem jak sie nazywa odcień z firmy Nobiles, kiepsko sie maluje ale kolor jest swietny



http://www.polskielampy.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-13 12:56 przez kinkietyy.

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 2/5

pomysł na sypialnie

13 maj 2015 - 14:04:03

masala chai wychodzi ciemniejszy niż na poglądowym obrazku -taki cynamonowy ;) a pustynny szlak jest bardzo ładnym beżem :) ogólnie połączenie tych dwóch kolorów jest ładne :) a co do indyjskiego palisandru to nie wiem jakiej masz wielkości sypialnię ale jak nie za dużą to nie radzę :) sama uwielbiam brązy i beże i całe mam mieszkanie wymalowane w takich kolorach :)

pomysł na sypialnie

13 maj 2015 - 14:23:12

Ja bym do sypialni nie dawała ciemnych kolorów, tylko jasne.

pomysł na sypialnie

13 maj 2015 - 14:27:15

Ja mam masala chai na 3 ścianach a na jednej ten najciemniejszych brąz. Super efekt taki bardzo ciepły i przytulny. Tylko ja mam sypialnie 25 m2

pomysł na sypialnie

13 maj 2015 - 14:31:49

Myśłalam, że takie malowanie ścian: jedna szara, druga zielona, trzecia czerwona już wyszły z mody.

Ściany to nie wszystko. pomysl, czy kolorystyka będzie pasowała do wybranych przez Ciebie mebli, dywanu, narzuty, zasłon itp. Byś potem nie musiała przemalowywać w pośpiechu.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

pomysł na sypialnie

26 maj 2015 - 16:09:54

Mi również się tak wydawało ale chodzi tutaj raczej o odcienie. Nie jest już modne malowanie ścian jednej na inny kolor, drugiej na inny ale odcienie już można ze sobą mieszać i powiem Ci,że całkiem fajnie to wszystko wygląda.
Swoja drogą to obecnie hitem są również naklejki na meble. Tutaj jest wpis do bloga:
http://pixers.pl/blog/23398/naklejki-na-meble-przewodnik-pixers
Zobaczcie sobie. Dzięki temu można bardzo fajnie odnowić starą szafę czy stolik

I to w zasadzie bardzo niewielkim kosztem.


pomysł na sypialnie

26 maj 2015 - 17:00:45

ja bym dala pustynny szlak i drzewo sandalowe :) nie sa za ciemne a to dopbrze :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

pomysł na sypialnie

12 cze 2015 - 18:27:10

Dla mnie sypialnia może być i biała - bawię się dodatkami. Można zmieniać co jakiś czas tak, aby było zupełnie inaczej. Teraz stawiam na czerwienie - tak jakoś namiętności mi się zachciało :) Znalazłam kilka świec, zmieniłam doniczki i znalazłam też ta pościel http://slodkiesny.pl/pl/p/-Komplet-poscieli-satynowej-Andropol-160x200-wz-182713/777. Według mnie takie zmiany nie są drogie, a fajnie raz na jakiś czas zaszaleć z kolorami :)

pomysł na sypialnie

24 cze 2015 - 08:51:02

Jak dla mnie wystrój nie ma za bardzo dużego znaczenia zdecydowanie najważniejsze to mieć dobry materac do spania który będzie wygodny i żeby można było sie wyspać.

pomysł na sypialnie

07 lip 2015 - 10:58:52

Ja raczej postawiłbym na zestaw stepy Bengalu i aromatyczny kardamon te odcieni do siebie idealnie w mojej sypialni ostatnio króluje natomiast biel ten kolor sciany znów jest w modzie ale ostatnio z mężem myśleliśmy o taki kominku do salonu [moderacja - reklama/link] bo lubimy romantyczne wieczory



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-21 09:09 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka firanka do sypialni