Obecnie rozmawiamy o:

Znakomita restauracja

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

50 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

panele podłogowe do mieszkania

16 sty 2017 - 10:57:48

Moim zdaniem kolor podłogi zależy od tego w jakim stylu chcemy mieć mieszkanie, od mebli i koloru ścian. Coraz częściej, można znalezc połączenie jasnych barw z podłogą w ciemnym brązie. Ja mam akurat jasne panele, ale duży wybór ma <moderacja-spam> Na pewno coś znajdziesz, jest teraz taki duży wybór wzorów i kolorów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-15 17:05 przez moderator.

panele podłogowe do mieszkania

15 maj 2017 - 15:30:33

Mnie się bardzo swego czasu podobały panele Kronopolu, ale mąż uparł się na wykładzinę, powiedziałam, że do kolejnego remontu, apotem ja decyduję... I tak się stało, przeforsowałam swoje, remont latem, tylko się jeszcze nad modelem zastanawiamy, czy bardziej ciepłe kolory czy w skandynawski chłód.

panele podłogowe do mieszkania

15 maj 2017 - 20:48:29

Ale wymieniacie też meble i zmieniacie kolor ścian? Czy bardziej o same podłogi chodzi? bo jeśli meble zostawiacie, to dopasujcie do mebli, żeby się nie gryzło, bo to jednak może nieciekawie wyglądać. A jeśli wszystko zmieniacie to popatrzcie w jakich barwach lepiej się czujecie po prostu, bo to jednak na kilka lat się będziecie później męczyć z tym niewłaściwym wyborem :) Ja wykładzinę toleruję tylko w sypialni. Panele, jak sa porządne to często nie odróżnisz od deski.

panele podłogowe do mieszkania

17 maj 2017 - 13:10:56

No i tu problem, u nas zostawiamy kolor Venge mebli, to i wykładzina pewnie ciemniejsza, a u dzieci może taka jasne bo meble Ikeowskie jeszcze kilka lat muszą im posłużyć. Ja na ścianę bym coś jeszcze położyła, tylko nie wiem czy to dobry pomysł panele tu i tam.

panele podłogowe do mieszkania

17 maj 2017 - 17:00:25

Cytat
Dexa
No i tu problem, u nas zostawiamy kolor Venge mebli, to i wykładzina pewnie ciemniejsza, a u dzieci może taka jasne bo meble Ikeowskie jeszcze kilka lat muszą im posłużyć. Ja na ścianę bym coś jeszcze położyła, tylko nie wiem czy to dobry pomysł panele tu i tam.

Ale myślę, że jasne u dzieci lepsze są do pokoju :) A z panelami na ścianę to bym nie była taka sceptyczna, przecież to nie te same co na podłogę, a nawet zupełnie inne. Wiec myślę, ze spokojnie coś dobierzesz. Jak z kropnopolu mialaś to teraz równie ladne w swiss krono bedziesz miala (bo to chyba tylko nazwa sie zmieniła).

panele podłogowe do mieszkania

17 maj 2017 - 17:23:32

mnie się wydaje ze na podłogę najlepsze są panele w kolorze desek podłogowych .
twierdzę tak bo na jasnych widać brud .
panele w kolorze drewnianych desek dąb.
mam takie we wszystkich pomieszczeniach nawet w przedpokoju i jest dobrze .
nie widać kurzu ani brudu w mieszkaniu a podłogę przelecę w ciągu dnia lekko wilgnym mopem .
raz na mc lub dwa umyje płynem do paneli .
tylko warunkiem dobrej podłogi jest to ze nie chodzimy w butach .
a stopień ścieralności dąb ma do 5

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

panele podłogowe do mieszkania

25 maj 2017 - 13:57:33

Ja do swojego salonu wybrałam płytki stargres a dokładnie takie https://ilazienki24.com.pl/stargres/.html

panele podłogowe do mieszkania

18 lip 2017 - 20:49:39

Cytat
Jagoda21210
Ja do swojego salonu wybrałam płytki stargres a dokładnie takie https://ilazienki24.com.pl/stargres/.html
do salonu płytki łazienkowe??

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

panele podłogowe do mieszkania

14 gru 2017 - 08:07:44

Tak.NIektórzy sobie kupują plytki drewnopodobne do salonu. Myśle,ze niekiedy wygląda to tajnie, jednak ogolnie jestem zdania,że o wiele lepiej prezentuje się na podłodze prawdziwe drewno, ewentualnie panele. W pomieszczeniach jest o wiele bardziej przytulnie ;)
Panele, które podała na zdjęciu autorka średnio mi się podobają. O wiele bardziej w mój gust trafiają takie jasne:


niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

panele podłogowe do mieszkania

05 sty 2018 - 08:07:29

Czy ja wiem. Niektóre płytki drewnopodobne wyglądają praktycznie tak samo jak drewno. Na przykład shabby chic od Tubądzin[/url:

Czy korzilius od tej samej firmy:
W przypadku płytek są dwa mega plusy: lepsze przewodnictwo ciepła przy ogrzewaniu podłogowym. Oraz łatwość czyszczenia i wytrzymałość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-28 10:02 przez kemka.

panele podłogowe do mieszkania

05 sty 2018 - 10:26:46

Też jestem na tym etapie i też waham się czy w całości te same czy różne. Chyba jednak salon, jadalnia będa jedne a sypialnie drugie ;) mi się podobają beże i szarości oraz ciemne brązy(niestety ciemne pasują tylko do dużych pomieszczeń).

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

panele podłogowe do mieszkania

25 maj 2018 - 10:06:20

Cytat
CHeesse

Ja do swojego salonu wybrałam płytki stargres a dokładnie takie https://ilazienki24.com.pl/stargres/.html
do salonu płytki łazienkowe??


Mają też podłogowe nie tylko do łazienki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak Wam się podobają takie firanki?