Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

panele podłogowe do mieszkania

24 kwi 2015 - 16:33:45

Jaki odcień paneli podłogowych do sypialni i salonu?
Czy położyć w każdym pokoju takie same (sypialnia,dwa pokoje dla dzieci,salon i przed pokój )

Myślę nad takimi


Tylko że kolor do sypialni na ściany podoba mi się coś w odcieni brązów i beżu tylko czy z tymi panelami,których wstawiłam zdjęcie nie będzie za ciemno
Proszę o porady i przykładowe zdjęcia wnętrz z panelami i pokojami w odcieniach brązu i beżu

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

panele podłogowe do mieszkania

24 kwi 2015 - 16:39:46

zrób sobie zestawienie kolorów, jakie chcesz mieć w domu i będziesz wiedziała. Lepiej mieć wizję i stopniowo ją realizować, niż dobierać jeden element po drugim w trakcie remontu

przykład palety kolorów:






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-24 16:41 przez roksolana83.

panele podłogowe do mieszkania

24 kwi 2015 - 16:59:29

Przy zakupie mieszkania robiliśmy również generalny remont. Panele kupiłam do całego mieszkania takie same, nie podoba mi się w każdym pomieszczeniu inny kolor paneli.
Co do koloru ścian: na dzień dzisiejszy masz tak ogromny wybór kolorów, że na pewno jakiś dobierzesz. W razie jakby Ci nie pasowały "standardy" to masz mieszalniki gdzie zrobią Ci dowolny kolor.
Do takich paneli na pewno będzie pasował jakiś beż.

panele podłogowe do mieszkania

24 kwi 2015 - 17:12:26

Pomysł na sypialnie

meble białe (komoda itp) łóżko coś w odcieniach brązu


panele takie same jak na zdjęciu

sufit taki kolor



ściany



Moje łączenie kolorów w programie


panele podłogowe do mieszkania

24 kwi 2015 - 18:32:58

My mamy płytki na całym parterze w tym samym wzorze i jak dla mnie jest to super. Żadnych cyrkowych kolorów w każdym pomieszczeniu inny wzór i kolor - nie ja osobiście mówię - nie

panele podłogowe do mieszkania

18 wrz 2015 - 12:09:23

Oj wszystko zależy :) mi się podobają ciemniejsze panele i podłogi drewniane, i właściwie pasują zarówno do jasnych jak i ciemniejszych wnętrz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 08:11 przez moderator.

panele podłogowe do mieszkania

24 wrz 2015 - 18:38:44

te, które wybrałaś są ładne :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

panele podłogowe do mieszkania

13 gru 2015 - 21:52:03

Ja z moim mężem zdecydowaliśmy się ostatnio na położenie w przedpokoju paneli dębowych. I jesteśmy bardzo zadowoleni, wygląda elegancko i klimatycznie. Tylko trzeba bardzo o nie dbać. Kupiliśmy lakier Hartzlack, który polecił nam fachowiec. Wcześniej korzystaliśmy też z porad dostępnych na tej stronie. Można przeczytać między innymi dlaczego warto wybrać panele drewniane zamiast laminowanych, które są teraz popularne, ale mają jednak troszkę wad. Bardzo ładne są również panele z drewna egzotycznego, ale tutaj trzeba się liczyć z wyższymi kosztami :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 08:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

panele podłogowe do mieszkania

22 gru 2015 - 08:36:51

Panele z pierwszego zdjęcia bardzo fajne, podoba mi się ten kolor. Do tego dałbym jeszcze ładne listwy przypodłogowe drewniane kraków i będzie elegancko :)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 08:13 przez moderator.

panele podłogowe do mieszkania

28 gru 2015 - 14:40:54

Listwy to taka wisienka na torcie:) my wybraliśmy białe z komorą na kable, nic się teraz nie plącze po podłodze:) w voxie je znaleźliśmy,nawet nie były drogie.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

panele podłogowe do mieszkania

28 gru 2015 - 18:48:36

Ja nie wyobrażam sobie innych podłóg niż drewniane. Bardzo podobają mi się te z egzotycznego merbau, widziałam je na maharajahparquet, choć w rzeczywistości podobno wyglądają jeszcze lepiej. Fakt, jednorazowo to spory wydatek, ale taka inwestycja jest na długie lata. Panele są ładne przez chwilę, a merbau - niemal niezniszczalne i zawsze efektowne

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

panele podłogowe do mieszkania

29 gru 2015 - 09:15:22

Może i wydatek, ale popatrz na jakość takich podłóg. Ja też bym stawiała na drewno, a nie na panele. Nawet najlepsze panele nie dorównają jakością podłodze drewnianej - zwłaszcza tej z drewna merbau.

panele podłogowe do mieszkania

02 sty 2016 - 00:11:40

Witaj! Do takich paneli będzie pasował niemal każdy kolor. Nie są one w żaden sposób zobowiązujące. Ważniejsze jest to jaki będziesz miał kolor pozostałych mebli. Co powiesz na takie stonowane, ale jednak ciekawe połączenie w sypialni:


[/url]

Pięknym połączeniem będzie również naturalna bawełna i kawowy welur z palety barw Dekoral



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 08:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

panele podłogowe do mieszkania

04 sty 2016 - 11:27:13

Ja zamawiałam panele przez internet. Są tańsze i do tego większy wybór. A jak znacie odcień, to nie ma co się przejmować. Bo kolor przyjdzie taki jak widziałyście w sklepie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 08:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

panele podłogowe do mieszkania

08 mar 2016 - 13:12:04

Ja postawiłbym na panele o jaśniejszym odcieniu jeśli planujesz faktycznie beżowe ściany. To wszystko też zależy ile światła wpada do pomieszczenia. Niemniej w przypadku ciemnych ścian lepiej położyć nieco jaśniejsze panele. Bardzo ładnie prezentuje się dąb jasny w mieszkaniu, jest elegancki :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 08:15 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sypialnia