Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić płytki do salonu?

12 kwi 2015 - 14:48:43

Potrzebuję się dowiedzieć gdzie mogę tanio kupić płtyki do samonu-oczywiście pomijając znane nam wszytskim sieciówki. Może znacie firmę, która produkuje lub zajmuje się dystrybucja tanich a dobrych jakościowo płytek? Znalałam taką: http://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/plytki_salonowe ale chciałabym porównać z innymi ofertami.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić płytki do salonu?

12 kwi 2015 - 15:37:35

czemu chcesz pomijać sieciówki? mają fajne promocje. do gospodarczego kupiliśmy płytki po bodajże 30 zł, przecenione z 90. No i płytki płytkom nierówne - ścieralność, twardość, przyczepność? Wygląd? warto szukać raczej producenta, a później porównywać ceny konkretnych płytek w różnych sklepach

tak kupiliśmy na ścianę w kuchni płytki z dużą zniżką - porównaliśmy oferty w różnych sklepach i zaoszczędziliśmy około 250-300 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-12 15:38 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić płytki do salonu?

29 kwi 2015 - 13:12:29

W sieciówkach czesto cena jest bardzo przesadzona!!A jak się chce cos mniej oklepanego to trzeba poszukac.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie kupić płytki do salonu?

16 mar 2016 - 13:29:01

Ja szukam obecnie jakichs ciekawych płytek. Co możecie polecić?

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić płytki do salonu?

16 mar 2016 - 15:22:10

zdecydowanie lepsza jest mozaika



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-22 13:46 przez panuran.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie kupić płytki do salonu?

01 kwi 2016 - 14:24:51

Ja zastanawiałam się nad szkłem i nad płytkami. Mam meble w stylu angielskim białe Są dość klasyczne tak wiec szkło za bardzo mi sie w głowie z tym nie komponowało ( pasuje bardziej do nowoczesnych kuchni). Postanowiłam zainwestować w mozaikę na ścianie i było to dobre rozwiązanie bo wszystko wygląda naprawdę ciekawie.

Mam dokładnie taką:

<moderacja>reklama



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 09:37 przez moderator.

Gdzie kupić płytki do salonu?

25 maj 2016 - 14:35:56

fajnie wygląda mozaika ale ciekawe jak się myje w tych rowkach..

Gdzie kupić płytki do salonu?

25 maj 2016 - 15:10:00

Cytat
mmass
Ja zastanawiałam się nad szkłem i nad płytkami. Mam meble w stylu angielskim białe Są dość klasyczne tak wiec szkło za bardzo mi sie w głowie z tym nie komponowało ( pasuje bardziej do nowoczesnych kuchni). Postanowiłam zainwestować w mozaikę na ścianie i było to dobre rozwiązanie bo wszystko wygląda naprawdę ciekawie.

Mam dokładnie taką:
<moderacja>reklama
to prawda cięzka sprawa .
Ten wzór zmniejsza wnętrze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dekoracje wnętrz - wieszaki :)