Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki kolor w salonie?

31 mar 2015 - 16:53:11

Chcieliśmy na wiosnę przemalować salon. Mam tam brązowe meble z ekoskóry, podłoga to po prostu takie typowe panele w drewnianych kolorach. Moim pomysłem było przemalowanie całego pomieszczenia na biało, wydawało mi się, że w ten sposób pomieszczenie uda się ożywić. Mój facet twierdzi, że wyjdzie z tego szpital ;-) A jakie jest Wasze zdanie?

Jaki kolor w salonie?

31 mar 2015 - 17:09:20

jeśli możesz wstaw zdjęcie salonu :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki kolor w salonie?

31 mar 2015 - 17:26:02

kolor drewniany to baaardzo szerokie pojęcie, a odcieni brązu jest masa. wstaw zdjęcie

Jaki kolor w salonie?

31 mar 2015 - 20:27:59

Biały zawsze wszędzie pasuje. A jaki kolor proponuje Twój luby?

Jaki kolor w salonie?

31 mar 2015 - 20:55:07

moja siostra za miesiac przeprowadza sie do nowego domu, ii wlasnie w salonie maja biale sciany, pow ze dodatkami je ozywi a chociaz jest ,,czysto '' i przejrzyscie z bialymi scianami

Jaki kolor w salonie?

31 mar 2015 - 21:52:35

Biały jak dla mnie nie

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki kolor w salonie?

01 kwi 2015 - 16:54:32

Mój luby nie ma własnego pomysłu ;-) Ale oczywiście mój krytykuje ;-)
Salon to prostokąt, 20 metrów. Jasny odcień brązu.
PaniGami - super, dzięki ;-)
Przedmówczynio - a dlaczego nie? ;-)

Jaki kolor w salonie?

01 kwi 2015 - 16:58:30

ja nie lubie białych scian ale jak ktos lubi to czemu nie . Ja mam w kolorze tofi sciany :)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki kolor w salonie?

02 kwi 2015 - 22:56:10

Moim zdaniem Twój pomysł jest bardzo dobry - ogólnie jasne barwy w takich miejscach sprawdzają się znakomicie.
Jeśli jednak nie przekonasz męża, to może fajnie się sprawdzi "Naturalna bawełna" od Dekoral. W Google masz sporo fotek aranżacji z wykorzystaniem tego koloru ;-)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki kolor w salonie?

07 kwi 2015 - 16:55:40

Dzięki, bardzo konkretnie, ale podawajcie raczej jakoś kolory, odcienie, bo farbę to ja już sobie sama dobiorę. Wystarczy konkretny kolor, ewentualnie zestaw kolorów, który będzie do siebie najlepiej pasował pod takie właśnie pomieszczenie.

Jaki kolor w salonie?

21 kwi 2015 - 14:52:05

W salonie najlepsze są ciepłe kolory, przyjemnie się wtedy tam spędza czas. Polecam odcienie pomarańczowego, bardzo rozjaśniają pomieszczenie.

Jaki kolor w salonie?

21 kwi 2015 - 15:34:05

Szarrinnka, biały w tym wypadku będzie naprawdę właściwym kolorem i na pewno przez to Wasze mieszkanie nie zamieni się w szpital (chyba, że zamierzacie tam wstawić coś, o czym nie wiemy. ;) Jeśli jednak nie uda Ci się przekonać męża na wybielenie, to doskonałym, nomen omen lekarstwem, może okazać się kolor naturalna bawełna z palety barw Dekoral Fashion.

Jaki kolor w salonie?

21 kwi 2015 - 16:02:59

beżowy pled, albo masala chai. Polecam, pięknie wygląda :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-21 16:03 przez -MereditH-.

Jaki kolor w salonie?

05 cze 2015 - 22:24:13

Biały kolor przybiera odcienie światła jakie panuje we wnętrzu i dlatego niekiedy efekty końcowe niemiło zaskakują. Dla wszystkich tych, którzy lubią biel ale obawiają się jej zastosować, ze względu właśnie na ten trudny do przewidzenia efekt końcowy, powstała paleta złamanych bieli tzw. off-white. Pozwalają one narzucić i kontrolować tonację jaka panuje we wnętrzu. Może właśnie wśród tych kolorów jest rozwiązanie dla Pani? Biele są szalenie modne i nie bez powodu aktualne trendy chętnie sięgają po biel. Rozjaśnia ona pomieszczenie, powiększa je optycznie, dodaje mu szyku i elegancji. No i biel zawsze pozostaje modna, jest ponadczasowa, neutralna i uniwersalna. Do wnętrza, w którym są białe ściany (np. ciepła złamana biel -544 Kraina łagodności- Śnieżki Satynowej) i drewniane wyposażenie, można zastosować kolorowe dodatki. Pasuje w zasadzie każdy kolor gdyż „baza” pozostaje neutralna. Może więc Pani wiosną ubrać pokój w zieleń, latem w turkus a jesienią w oranże. Na Boże Narodzenie może pojawić się czerwono-zielony duet lub srebro, a na Wielkanoc żółty lub limonkowy. Taki pokój żyje i nie nudzi się latami.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obraz, który pasuje do mniego pokoju?