Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:03:44

i jak ratować jeśli nie? miał być grafitowy blat z pojedynczymi beżowymi smugami, a jest rudy. cięli nam z kamienia, którego nie widziałam, bo był na dole stosu, a na górze był piękny ciemny grafit. i mam rude to. ma byc jeszcze biała umywalka i lustro w złotej ramie

chce dac podstawke pod pojemniki, nie wiem jaka, lub je wymienic mna inne, też nie wiem jakie


dodaję jeszcze zdj wieszaka

no i kosz





A co jesli przemaluje rame lustra na inny kolor? I dam czarny dozownik i pojemnik na szczoteczki?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-29 14:04 przez roksolana83.

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:12:10

Moim zdaniem nie ma tragedii choć taki styl mi się nie podoba trochę jak w muzeum

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:15:28

miało być naturalnie - drewno, kamień, z drugiej strony wiklinowy kosz na pranie, kuty wieszak w kształcie gałęzi... a przez ten blat mi wygląda kiczowato. trafia mnie za każdym razem jak wchodze do lazienki. i blat był drogi, nie wymienie go :(

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:20:23

No płytki na podłodze super sa ale blat i lustro średnio wygląda. A tam będzie umywalka na tym blacie?

Tak widzę po dziurze. Jak przyjdzie umywalka to nie będzie źle przykryje większość blatu :) nie wiem tylko czy nie lepiej wymienić lustro na bardziej surowe?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 11:21 przez wiktorka88.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:24:26

w realu ono nie jest tak oczojebnie złote. i to jedyny ozdobny element w łazience, bo nawet wieszak wygląda dosc surowo.

z czym moge kombinowac - pojemniki na mydło, podstawka pod nie... no i tyle. moje finanse klapły, leżą i kwiczą

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:26:51

Może jakieś koszyki wiklinowe?? Będzie przytulniej

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:33:14

Też aktualnie wykańczam łazienke i nie podoba mi sie kompletnie taki styl jak z muzeum, wystawy taki zimny...
Ale na szczeście każdy ma inny gust, blat masakra :(

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 11:44:17

tu jest wstępny projekt, w tym rogu przy wannie jest duży wiklinowy kosz. no blat masakra, wiem. muszę go czymś zakryć


myślałam o jakiejś podstwce z ręcznie robionej ceramiki albo z deski - taki surowy ciemny kawałek drewna i na to białe pojemniki na mydło i szczoteczki. a z drugiej strony, pod grzejnik, jakaś ładna drewniana szkatułka.

kurde jak zobaczyłam ten blat, to się poryczałam. kosztował w cholerę i jeszcze trochę a wygląda jak wyleniała hiena




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 16:18 przez roksolana83.

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 12:03:12

Jak przyjdzie umywalka, to będziesz miała mniej powierzchni do zakrycia ;) Ja bym dała coś w tym stylu- ociepli wnętrze i jakoś zrównoważy i stonuje te łaty na blacie



niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 12:10:45

no umywalka jest taka że za dużo nie zakryje. może rzeczywiście koszyki? nie wiem już. załamka :(

umywalka jest podobna




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 12:23 przez roksolana83.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 12:37:35

Według mnie ten blat jest okropny :( jakoś tak nie pasuje do wnętrza i w ogóle rzuca się nieprzyjemnie w oczy...Lepszego pomysłu od koszyków na zakrycie tego blatu nie ma. Poza tym lustro mi się podoba ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 12:49:07

Cytat
justa_str
Według mnie ten blat jest okropny :( jakoś tak nie pasuje do wnętrza i w ogóle rzuca się nieprzyjemnie w oczy...Lepszego pomysłu od koszyków na zakrycie tego blatu nie ma. Poza tym lustro mi się podoba ;)
tak pluje sobie w brode, ze nie wybralam konkretnego kawalka kamienia... byla taka mozliwosc, ale mala mi zachorowala wiec olalam wyjazd do sklepu. Trzeba bylo przelozyc o kilka tygodni...

Mial byc prawie gladki ciemny grafit.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 12:49 przez roksolana83.

łazienka - czy to pasuje?

28 mar 2015 - 20:03:40

skoro miałbyc ciemny grafit to czemu odebraliscie cos co nie spełnia Twoich oczekiwań?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka - czy to pasuje?

29 mar 2015 - 09:24:33

Cytat
agata74
skoro miałbyc ciemny grafit to czemu odebraliscie cos co nie spełnia Twoich oczekiwań?
było kilka płatów kamienia. na górze był ciemny grafit, myślałam, że wszystkie takie są. Wiadomo, to kamień, każdy kawałek jest trochę inny. facet nam proponował, że jak przesuną kamień, to możemy podjechać. ale nie mieliśmy jak i nie chcieliśmy czekać, to wycięli z tego co było. nie ma do czego się doczepić - pytali nas. sami sobie jesteśmy winni. trzeba było jechać i pokazać paluchem z której strony mają ciąć

łazienka - czy to pasuje?

29 mar 2015 - 09:45:12

Cytat
roksolana83
Cytat
agata74
skoro miałbyc ciemny grafit to czemu odebraliscie cos co nie spełnia Twoich oczekiwań?
było kilka płatów kamienia. na górze był ciemny grafit, myślałam, że wszystkie takie są. Wiadomo, to kamień, każdy kawałek jest trochę inny. facet nam proponował, że jak przesuną kamień, to możemy podjechać. ale nie mieliśmy jak i nie chcieliśmy czekać, to wycięli z tego co było. nie ma do czego się doczepić - pytali nas. sami sobie jesteśmy winni. trzeba było jechać i pokazać paluchem z której strony mają ciąć


no cóz, serio dziwie ci sie ze kupiłaś cos czego wcześniej nie obejrzałaś. Ten kamień jest niestety przepaskudny. Na twoim miejscu, żeby to uratować nie dałabym już żadnego złotego elemntu do tej łazienki, odpuść sobie te złote ramy i te żelazne gałęzie bo to tylko pogarsza wszystko. Po za tym ten kamien nie kojarzy mi się z wyleniała hieną tylko patrząc na zdjęcia z jakimś hahaha drzewem z dziupla (przez tą dziurę na umywalkę i te patyki z liśćmi)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubezpieczenie mieszkania a alarm