Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:11:59

Witajcie,
może przesadzam, ale ja już czuję zbliżającą się wiosnę :) Brakuje tylko większych temperatur :)
Dziewczyny jak odmieniacie swoje domy na wiosnę ?
Zmiana aranżacji, dodatków ? Może wielkie wiosenne porządki ? Czy jednak wolicie pare kwiatków we wazonach ? :)

Organizujecie swoje szafy na wiosnę ??
Ja przez to odczuwanie wiosny mam wręcz ochotę cały dom odświeżyć, szukam tylko inspiracji :)

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:17:18

Niestety ja nie mam zupełnie na nic czasu ani pieniędzy, które mogłabym przeznaczyć na takie fanaberie :D Ale gdybym miała czas i środki to na pewno w grę wchodziłoby wielkie sprzątanie, świeże kwiaty, firanki, zasłonki w wiosennych pięknych kolorach i przegląd szafy również :)) Niestety to wszystko pozostaje w kategorii marzeń sennych :p

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:22:23

Cytat
mandi222
Niestety ja nie mam zupełnie na nic czasu ani pieniędzy, które mogłabym przeznaczyć na takie fanaberie :D Ale gdybym miała czas i środki to na pewno w grę wchodziłoby wielkie sprzątanie, świeże kwiaty, firanki, zasłonki w wiosennych pięknych kolorach i przegląd szafy również :)) Niestety to wszystko pozostaje w kategorii marzeń sennych :p

Myślę, że każdy ma jakiś swój własny kąt, który chce trochę odświeżyć :) Nie mówmy o wydawaniu wielkich pieniędzy, bo ja sama nie chce dużo na to wydawać :)
Ja np. chce zasiać kwiaty w ogrodzie, by móc mieć świeże kwiaty w domu :)

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:26:08

Czuć, czuć, mi tulipany zaczęły wychodzić.
Co do porządków wiosennych, to łapie się za okna, przesadzam kwiaty, chowam grube/zimowe rzeczy na tyły szafy. Ogólnie mam chęć biegać po podwórku, sprzątać "brudy" po zimie, i nie moge się doczekać, sadzenia kwiatów, krzaczków itp.

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:28:56

Cytat
MarikaMarikowa
Czuć, czuć, mi tulipany zaczęły wychodzić.
Co do porządków wiosennych, to łapie się za okna, przesadzam kwiaty, chowam grube/zimowe rzeczy na tyły szafy. Ogólnie mam chęć biegać po podwórku, sprzątać "brudy" po zimie, i nie moge się doczekać, sadzenia kwiatów, krzaczków itp.

oj mam podobnie :):) też bym sadziła już w ogrodzie, sprzątała, układała :D
ja nie mam tulipanów :( zapomniałam na jesień je posadzić...

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:34:29

ha ha gdyby nie to, że wirusisko jakieś złapałam pewnie weekend spedziłabym z grabiami w dłoniach ;)

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:39:02

myję okna, piorę firanki a do wazonu wkładam świeże tulipany i już czuję wiosnę kwiaty

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:45:33

Cytat
lady_kinbra
myję okna, piorę firanki a do wazonu wkładam świeże tulipany i już czuję wiosnę kwiaty

chyba też się zabiorę już za mycie okien - mrózów jako tako nie ma

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:50:18

Odnawiam przedpokoj.a w lato duzy pokoj.co rok odswiezam duzy pokoj.wystarczy pomalowac i juz inaczej wszystko wyglada.

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 13:52:47

Ja własnie rozpoczynam wielkie porządki i to wszystko na wiosnę. Latem mam w planach malowanie, bo już 2 lata nie było malowane u mnie w domu.

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 14:30:19

ja chcę się przeprowadzić. Myślę że to super pora na zmianę otoczenia :-D

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 14:45:32

jestem zakochana w tulipanach w wazonach, lubie tez zapach wiosennych kwiatów.
A tak to raczej zmiany w garderobie.

Dom na wiosnę ???

01 mar 2015 - 15:39:42

hehe jeszcze nie "odmieniam", dopiero zaczynam budowe ;)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Dom na wiosnę ???

04 mar 2015 - 22:43:57

Ja jestem w trakcie budowy, aranżacja będzie drewniana tak sobie wymarzyłam .

Dom na wiosnę ???

04 mar 2015 - 23:18:28

U mnie też ani organizacji ani pieniędzy:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie kolory w salonie ??