Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Propozycje pod sypialnię

24 lut 2015 - 12:34:24

To nasza pierwsza sypialnia, więc raczej opieram się na gotowcach. To co nam się podoba macie na foto. Co Wy na to? Tylko bez spamowania linkami - proszę o uwagi, szczególnie jeśli chodzi o funkcjonalność pomieszczenia.


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-24 12:36 przez mandalana.

Propozycje pod sypialnię

24 lut 2015 - 12:45:17

Trudno, żeby pomieszczenie tej wielkości nie było funkcjonalne :) macie podobną przestrzeń do zagospodarowania i taki styl Wam odpowiada, to czemu nie. Takie meble stracą dużo w ciasnym wnętrzu.

I jakas toaletka by sie przydała, to lustro na scianie chyba za wysoko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-24 12:45 przez angua79.

Propozycje pod sypialnię

24 lut 2015 - 12:54:49

Według mnie troszkę za pusto ale z drugiej strony to jest sypialnia i nie ma sensu jej zagracać. Popieram, toaletka by się przydała. Może jakiś obraz nad łóżkiem? :)

Propozycje pod sypialnię

24 lut 2015 - 13:33:40

Co kto lubi, mi się nie podoba. Nie ta kolorystyka.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Propozycje pod sypialnię

25 lut 2015 - 12:14:34

angua - miałam na myśli co jeszcze warto tam wstawić, aby pomieszczenie było funkcjonalne. Toaletka? Pomyślimy. Obraz? To już kwestia gustu.
corka - nie pytałam czy się podoba ;-)

Propozycje pod sypialnię

25 lut 2015 - 12:26:32

Za pusto.lustro inne. toaletke tez. Roslinki moze.zimna jak dla mnie ta sypialnia.w sypialni powinno byc goraco tańczy

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Propozycje pod sypialnię

25 lut 2015 - 12:38:22

ile metrów macie do zagospodarowania?

Propozycje pod sypialnię

25 lut 2015 - 12:53:59

Według mnie jest trochę za pusto, chłodno i nieprzytulnie. Może jakaś toaletka, rośliny, obrazy...? Postawiłabym na dodatki, które ożywią to zimne wnętrze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-25 12:55 przez Onyksowa.

Propozycje pod sypialnię

25 lut 2015 - 13:46:59

Cytat
mandalana

corka - nie pytałam czy się podoba ;-)

Pytałaś "co wy na to?", więc odpowiedziałam, że bezadzieja.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Propozycje pod sypialnię

25 lut 2015 - 13:59:25

Cytat
mandalana
angua - miałam na myśli co jeszcze warto tam wstawić, aby pomieszczenie było funkcjonalne. Toaletka? Pomyślimy. Obraz? To już kwestia gustu.
corka - nie pytałam czy się podoba ;-)
pytasz, co wy na to i prosisz o uwagi... Dlaczego sie dziwisz, ze ktoś się wypowiada na temat? No i jak ocenić funkcjonalność jeśli nie wiadomo, ile metrów i jaki układ w sypialni? Wątpię, byś miała taki metraż jak na zdjeciu. Gdzie okno, gdzie drzwi, grze grzejnik...

Dałaś tyle informacji, że napisać można niewiele i dać sensowny komentarz jedynie odnośnie stylu i oburzasz się, że takie właśnie odpowiedzi dostałaś? Logiczne

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Propozycje pod sypialnię

26 lut 2015 - 12:21:01

corka - musisz czytać ze zrozumieniem i być trochę grzeczniejsza, będzie lepiej ;-)
roksolana - układ dokładnie taki sam jak na foto. Czy Twoim zdaniem jeśli ktoś stawia uśmiech na końcu to się oburza? Wyluzujcie trochę.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Propozycje pod sypialnię

26 lut 2015 - 14:42:32

Moim zdaniem kolor ścian i mebli to rzecz gustu. Macie gdzie przechowywać ubrania? Jeśli nie, to w sypialni zamontujcie dużą szafę. Oprócz łóżka i ewentualnie komody w takim pomieszczeniu nic nie potrzeba. No może jeszcze szafeczki koło łoża.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Propozycje pod sypialnię

27 lut 2015 - 12:10:55

Duża szafa to oczywiście obowiązek. Myślimy dodatkowo, żeby jeszcze część ściany wykorzystać na coś zabudowanego, ale w takiej samej kolorystyce, tak aby utrzymać spójność w całym pomieszczeniu. Szafeczki koło łóżka oczywiście też będą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tapeta panterka