Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

06 lut 2015 - 08:24:28

Treść posta została usunięta automatycznie

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

06 lut 2015 - 11:33:08

blisko Centrum, ale nie samo Śródmieście, bo raz, że drogo, dwa, że głośno. Może Wola, Ochota, Mokotów, Praga, Żoliborz?

Pytanie jeszcze jaki ma budżet. I jakie priorytety, gdzie będzie pracować itd.

Ja np. wolę mieszkać trochę dalej, ale mieć większe mieszkanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-06 11:33 przez izuun.

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

17 lut 2015 - 12:12:46

Wiadomo, tak gdzie najlepiej najdrożej, ale może warto poszukać jakiejś okazji http://dom.gratka.pl/mieszkania-do-wynajecia/mapa/,,warszawa,lok.html

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

17 lut 2015 - 12:24:24

Tam gdzie będzie ją na to stać.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

20 lut 2015 - 20:24:35

Wydaje mi się że najlepiej nawet się zadłużyć ale kupić mieszkanie które ewentualnie może na siebie zarobić, różnie później bywa ale inwestycja w takie mieszkanie zawsze się zwróci. http://marvipol.pl/inwestycje/1-bielany-residence/o-inwestycji

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

24 lut 2015 - 09:22:03

Akacjowa Aleja w Radzyminie. Generalnie poza terenem dużych miast warunki są dużo lepsze, stawki są znacznie niższe, a dotyczy to wszystkiego, nie wyłącznie cen nieruchomości - także i usług. Czy warto mieszkać w stolicy? Tylko wtedy, gdy na prawdę bardzo dużo zarabiacie.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

02 kwi 2015 - 14:22:02

Na pewno jednym z bardziej cenionych osiedli w Wawie jest Mokotów. Ja akurat mieszkam od niedawna na os. Marina Mokotów. Świetnie zlokalizowane osiedle, w wysokim standardzie, mam 5 min autem do obwodnicy S8, podobnie blisko do lotniska.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

03 kwi 2015 - 17:00:37

Może Wola? Widziałam fajne mieszkania właśnie na Woli tutaj http://www.vivainvest.pl/ Wydaje mi się, ze to fajna dzielnica dla rodziny czy spokojnych singli :) Sama chętnie bym tam zamieszkała ale mój facet uparł się na Mokotów.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

08 kwi 2015 - 09:28:30

Tutaj akurat zdecydowanie się zgadzam. Najlepszym miejscem pod coś takiego są okolice miasta - stawki są wtedy dużo niższe, a standard rzeczywiście super. Generalnie im dalej od miasta tym lepiej - problemem jedynie pozostaje dojazd do pracy.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

10 kwi 2015 - 16:43:06

My chyba ostatecznie zdecydujemy się na Mokotów - nie mam co wojować ;) Z resztą dzielnica jest całkiem ładna. Teraz szukamy ekipy remontowej, która trochę przerobi mieszkanie i wykończy tak jak chcemy. Trafiłam dzisiaj na http://imago-remonty.pl/ i widziałam, że maja całkiem niezłe ceny i co ważniejsze działają na terenie Warszawy i 20 km od niej. Z tego co wiem są też terminowi i nie ma po nich poprawek. A wy możecie polecić jeszcze jakąś firmę?

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

10 kwi 2015 - 18:10:44

Wszystko zależy od kasy jaką dysponuje.
Ja uważam że młode singielki które żyją szybko i chcą korzystać z dobrodziejstw miasta powinny kupować mieszkanie w centrum. Najlepiej w niskim budynku z cegły ( z roku max do 1965 ) w dobrze skomunikowanym miejscu ( tramwaje, metro). Nocne powroty do domu komunikacją miejską w Warszawie nie są ani miłe ani bezpieczne.
Takie mieszkanie łatwo będzie później sprzedać nie tracąc na jego wartości i kupić większe. Nie warto ładować się w nowe budynki, które teraz mają wysoką cenę a za 10 lat będą już wymagały remontów. W nowych budynkach jest też dużo mieszkań wynajmowanych i ciężko się w nich mieszka.
Reasymując, lepiej kupić w centrum mniejsze niż ładować się w kilka metrów więcej w gorszej okolicy.
Jestem pośrednikiem, wiem co mówię;)

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

12 kwi 2015 - 21:58:50

Polecam poszukać tutaj -> http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/inwestycje.html oprócz ofert można znaleźć sporo promocji. Powodzenia!

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

12 kwi 2015 - 22:26:10

w centrum lub na ochocie

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

16 wrz 2015 - 15:48:42

W centrum jest głośno oraz drogo. Sama jakbym miała wybierać to postawiłabym na dzielnicę spokojną ale jednoczesnie dobrze skomunikowaną z resztą miasta. Na przykład Wilanów.Nie wiem czy widziałyście jaka nowa inwestycja powstaje obecnie na Teodorowicza.Zora Wilanów. Jeszcze nie dzwoniłam pytać się o ceny ale chyba to zrobię bo obecnie jestem na etapie poszukiwania mieszkania a osiedle prezentuje się całkiem nieźłe:


Gdzie zamieszkać w Warszawie?

24 wrz 2015 - 18:39:03

Ja też wybrałabym spokojną dzielnicę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy powinien zapłacić???