Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

przyjazne przedszkole

31 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 12:44:02

Wlasnie sie poklocilam z mezem o wizje dziecuecego pokoju. Chcialam narysowac na calej scianie drzewo i na jego tle zamontowac regal w ksztalcie drzewa. Znalazlam osobe ktora to robi. Maz sie uparl, ze za kilka lat trzeba bedzie to usuwac, bo bedzie za infantylne dla starszej dziewczynki. A jak wy uwazacie? Czy takie rozwiazanie rzeczywiscie nie pasuje do pokoju 10 czy nastolatki? Moje argumenty do meza nie trafiaja, wiec moze nie mam racji?

Galezie narysowanego grzewa przechodzilyby na sufit i na jednej z nich zamontuje hak i powiesze takie siedzisko-worek z ikei

tu worek z ikei


tu regał (będzie w tym stylu ale inny
no i na koniec - jak mniej wiecej wygląda regał na tle rysunku. u mnie byłoby inaczej - gałęzie niżej, rysunek wychodzący na sufit



(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 17:31 przez roksolana83.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 12:51:43

Roksi, możesz to jakoś wizualnie przedstawić, bo ja to chyba nie mam wyobraźni.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 12:53:15

Z tel nie umiem rzucic zdjecia. Jak dorwe komp.

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 12:54:34

czy masz na mysli taki regał ?



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 12:55:53

Nosz kurna, to ja się wstrzymam, bo coś mi szare komórki szwankują.

Co do nastolatek to, one (te mi znane) chcą same swoje pokoje urządzać i wiesz trza to jakoś godzić, heheh.

Edit: To co Agata pokazuje to nawet fajne, ale bez tej dechy z tyłu drzewa. Tylko gałęzie nie są na suficie, to chyba inne coś będzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 12:57 przez malmie.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 12:58:29

Cytat
agata74
czy masz na mysli taki regał ?
nie do konca, ale cos w ten desen

Cytat
malmie
Nosz kurna, to ja się wstrzymam, bo coś mi szare komórki szwankują.

Co do nastolatek to, one (te mi znane) chcą same swoje pokoje urządzać i wiesz trza to jakoś godzić, heheh.

Edit: To co Agata pokazuje to nawet fajne, ale bez tej dechy z tyłu drzewa. Tylko gałęzie nie są na suficie, to chyba inne coś będzie.
bez dechy. Jest montowany do sciany. A na suficie beda tylko narysowane galezie, nie sam regal. Co do nastolatek to zdaje sobie sprawe, ale to bedzie za wiele wiele lat. Mala ma 15 miesiecy i bajkowy pokoj na moje oko powinien jwj starczyc na dlugo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 13:00 przez roksolana83.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:03:17

Cytat
roksolana83
Co do nastolatek to zdaje sobie sprawe, ale to bedzie za wiele wiele lat. Mala ma 15 miesiecy i bajkowy pokoj na moje oko powinien jwj starczyc na dlugo

Hahaha, pewnie, że tak, ale Ten Twój "stary" to uparciuch.

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:04:51

Moim zdaniem nie, bo dla starszego dziecka to już nie za bardzo. Ale byłoby łatwiej jakbyś wstawiła zdjęcie. Ja kiedy z siostrą za dzieciaka namalowałyśmy na ścianie kwiat, a teraz jak jesteśmy dorosłe to się wstydzimy kogoś do pokoju zaprosić.

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:07:28

dziecko ma 15 miesiecy a ty już chcesz jej urządzać pokój jak będzie nastolatką ? Poczekaj trendy się zmienia może do tego czasu coś innego ci się spodoba :) i tak jak pisze Malmie nastolatki same chca decydowac jak ma wygladac ich pokój i dobrze by było im na to pozwolic nawet jesli to sie mocno kłóci z nasza wizja :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:14:30

Cytat
agata74
dziecko ma 15 miesiecy a ty już chcesz jej urządzać pokój jak będzie nastolatką ? Poczekaj trendy się zmienia może do tego czasu coś innego ci się spodoba :) i tak jak pisze Malmie nastolatki same chca decydowac jak ma wygladac ich pokój i dobrze by było im na to pozwolic nawet jesli to sie mocno kłóci z nasza wizja :)
a do kiedy ma nie miec swojego pokoju? Tak, chce go urzadzic, by za kilka miesiecy miala wlasny. do jakiego czasu niby mam czekac?

Cytat
corkachaosu
Moim zdaniem nie, bo dla starszego dziecka to już nie za bardzo. Ale byłoby łatwiej jakbyś wstawiła zdjęcie. Ja kiedy z siostrą za dzieciaka namalowałyśmy na ścianie kwiat, a teraz jak jesteśmy dorosłe to się wstydzimy kogoś do pokoju zaprosić.
wiesz, to co nabazgram na scianie kiedys mozna bedzie zamalowac. Zostanie sam regal. A z tego co widzialam, facet montuje takie regaly i w salonach i w firmach, wiec dla mnie jest uniwersalny. Zdjecie dam jak tylko bd mogla.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 13:20 przez roksolana83.

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:22:05

napisałas " Mala ma 15 miesiecy i bajkowy pokoj na moje oko powinien jwj starczyc na dlugo" no to ma swoj pokój czy go nie ma ? Twoje dziecko za 10 lat bedzie nastolatka do tego czasu moze zmienic sie wszystko łacznie z Twoim pomysłem na jej pokój. Reszte zycia tez tak skrupulatnie zplanowałaś swojemu dziecku ? ( wiem jestem złośliwa ) i wcale sie nie dziwie ze facet sie zdenerwował bo to dziwne planować cos z wyprzedzeniem 10 letnim , ale co kto lubi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 13:24 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:30:31

Cytat
agata74
napisałas " Mala ma 15 miesiecy i bajkowy pokoj na moje oko powinien jwj starczyc na dlugo" no to ma swoj pokój czy go nie ma ? Twoje dziecko za 10 lat bedzie nastolatka do tego czasu moze zmienic sie wszystko łacznie z Twoim pomysłem na jej pokój. Reszte zycia tez tak skrupulatnie zplanowałaś swojemu dziecku ? ( wiem jestem złośliwa ) i wcale sie nie dziwie ze facet sie zdenerwował bo to dziwne planować cos z wyprzedzeniem 10 letnim , ale co kto lubi :)
agato, pokoj wlasnie przygotowujemy. Chyba latwo wywnioskowac z 1 postu. Jesli nie zauwazylas, to wlasnie fa et mysli jak to bd wygladac za x lat a nie ja. Za twoje rady juz dziekuje. Sa uzyteczne jak trzecia noga. Idz sie doczepic do innej nic nie znaczacej dla tematu rzeczy w jakims innym watku. Pytanie brzmialo: uniwersalny/ nie uniwersalny. Szczerze mowiac wlasnie mnie wnerwilas wiec laskawie daj spokoj. to jest zwyczajnie upierdliwe. Baaaardzo. Tak, reszte zycia tez zaplanowalam. kupilam juz suknie slubna i wybralam imiona dla wnukow. rrrrrrrr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 13:31 przez roksolana83.

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:44:17

Bardzo mi się ten pomysł podoba, a zanim będzie miała naście lat to już pewnie kilka razy zmienicie wystrój i meble, więc nie ma co się tym sugerować.
PS. Też mam plan po przeprowadzce zrobić takie drzewo z półkami dla córki, która ma 6 lat. Już wiem, że nie będę aż tak oryginalna :D

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:54:09

Drzewko całkiem fajne i wcale nie uważam,że nadaje się wyłącznie dla dziecka.Sama chętnie zrobiłabym sobie coś takiego w salonie.Co do wystroju to ja jestem bardzo wygodna i pokój mojego syna jest cały w nowoczesnych beżowych panelach ściennych z plastiku,kasetonach 3d oraz jasno beżowej podłodze.Wierzcie mi,że zmieniam tylko dodatki.Zmienie meble i tak będą pasowac,a panele łatwo się czyści.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

regal w ksztalcie drzewa

05 lut 2015 - 13:54:40

Cytat
incognito85
Bardzo mi się ten pomysł podoba, a zanim będzie miała naście lat to już pewnie kilka razy zmienicie wystrój i meble, więc nie ma co się tym sugerować.
PS. Też mam plan po przeprowadzce zrobić takie drzewo z półkami dla córki, która ma 6 lat. Już wiem, że nie będę aż tak oryginalna :D
no wlasnie o to mi chodzi. I tak za jakis czas bedziemy odswiezac. A jak maz sie uparl ze chce uniwersalnie... to zbieram glosy za uniwersalnoscia pomyslu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie zamieszkać w Warszawie?