Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Mieszkanie w stylu prowansalskim

31 sie 2015 - 16:24:46

Mnie bardzo przypadły do gustu meble Belldeco. Można je dostać np. w tym sklepie http://milemaison.pl/pl/searchquery/belldeco+meble/1/phot/5?url=belldeco,meble który specjalizuje się właśnie w meblach w stylu prowansalskim, rustykalnym itp.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Mieszkanie w stylu prowansalskim

17 lis 2015 - 18:17:11

Widzę że mają bardzo fajne meble. Ja też lubię takie drewniane stoły. Pomieszczenia tak wyposażone stają się dużo bardziej przytulne i domowe. Podoba mi się zwłaszcza ten stół z krzesłami.

Mieszkanie w stylu prowansalskim

18 sty 2016 - 16:58:49

Bardzo lubię styl prowansalski, jednak od niedawna jestem zakochana w surowym styl skandynawskim. pomalowałam pokój w szarościach dekorala, kupiłam biały dywan z włosia, zainwestowałam w ramki i białe dodatki oraz fototapetę. muszę kupić tylko biały stolik. nigdzie nie mogę znaleźć...

Mieszkanie w stylu prowansalskim

21 sty 2016 - 12:22:39

Kuchnia w stylu prowansalskim oraz inne wnętrza także w odcieniach bieli i nie tylko. Inspiracje czerpałam w firmie Seart. Efekt zadziwiający. Meble piękne i solidne!!!

Mieszkanie w stylu prowansalskim

17 maj 2016 - 10:11:17

no właśnie - styl prowansalski to głównie biel? bo jak patrzę na strony nawet takich sklepów premium jak kare design czy wimeble to tam styl prowansalski jest naprawdę różnie pojmowany. homebook mówi jeszcze co innego - jestem totalnie zdezorientowana chory

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Mieszkanie w stylu prowansalskim

25 maj 2016 - 14:30:11

Bardzo podoba mi się styl prowansalski. Jest taki ciepły, naturalny, sielski. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła swój dom zaaranżować w takim stylu.

Mieszkanie w stylu prowansalskim

06 cze 2016 - 11:52:53

piękna kuchnia, chciałabym w takiej gotować ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Mieszkanie w stylu prowansalskim

08 cze 2016 - 20:35:18

Styl prowansalski jest piękny, naturalny, delikatny. Marzy mi się własny, nie wielki domek na wsi urządzony właśnie w takim stylu.

Mieszkanie w stylu prowansalskim

28 sie 2016 - 14:09:36

Jak dla mnie kwintesencją mieszkań w stylu prowansalskim sa meble w takim stylu


Mieszkanie w stylu prowansalskim

28 sie 2016 - 17:06:45

@PIXERS
Świetny pomysł z tą tapetą!

@agata74
Bardzo fajne propozycje.Podoba mi się ten fiolet na ścianie.brawo

@wiolusia_anusia
Do stylu prowansalskiego to nie jest raczej podobne-moim zdaniem.
W tym stylu świetnie sprawdzają się meble bardzo stare,odnowione,pomalowane na biało i najlepiej postarzone odpowiednimi preparatami.
Wszystko można zrobić samemu i to tanim kosztem.

@Janka34
Są po prostu cudowne!!!serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-28 17:16 przez czarownicaao.

Mieszkanie w stylu prowansalskim

08 gru 2016 - 11:46:12

Wyjątkowe meble prowansalskie oferuje firma Green Valley. Stoły, krzesła, fotele, komody i wiele innych. Oryginalna włoska produkcja, doskonałe wykończenie. Zapraszam na green-valley.firmy.net, gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę, przykładowe aranżacje, a także dane kontaktowe. Zapraszamy!



Mieszkanie w stylu prowansalskim

10 lip 2023 - 15:59:57

Szczególne wymagania dotyczące mieszkań dla osób niepełnosprawnych stawiają deweloperów przed koniecznością dostosowania się do różnorodnych potrzeb. Ten artykuł https://ronson.pl/blog/mieszkania-dla-osob-niepelnosprawnych-obowiazki-dewelopera-w-2023-roku/ zawiera wiele przydatnych informacji na temat obowiązków deweloperów w 2023 roku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Projekt Kuchni