Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 11:32:44

4 lata temu remontowałam pokój. Z zimego i starego niebieskiego pokoju (jakie kiedyś były modne) zrobiłam super pokój w kolorach limonkowo- czekoladowym. Jednak pokój zaczyna mi się nudzić a mam ostatnio fazę na białe, jasne pokoje z białymi dodatkami, wiecie taki skandynawski wystrój. Problem leży w tym, że nie mam za dużo kasy teraz, a jak czegoś nie zmienie to chyba dostane szału! Poradźcie co zmienić by zyskać efekt jaśniejszego pokoju, myślałam nad firanami, mam brązowe sznurki, na pewno zmienie na białe... co dalej?

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 14:13:28

jak nie masz dużo kasy to postaw na dodatki w jasnych kolorach, typu koc, doniczki, poszewki na poduszki itp.jak umiesz szyc to sama wiekszosc rzeczy mozesz zrobic :)

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 14:26:09

Przemaluj sciany? A masz jak fodac zdjecie? Bedzie latwiej doradzic.

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 14:39:01

myślę, że przemalowanie ścian wyjdzie ci taniej niż kupowanie dodatków ;) a i efekt będzie lepszy :)

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 14:46:40

u mnie zmiana koloru ścian na biały sprawdziła się idealnie, możesz do tego dodać np. szary koc w formie kapy na łózko i zmienić poszewki poduszek i dodać świeczki, nawet zwykłe podgrzewacze w białym szkle... ;)

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 15:16:04

a dam radę przemalować z limonkowego na jasny? czy to będzie przebijać?

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 15:20:11

Limonke moze zostaw a zamaluj ten braz. Do tego zmienic kape/ narzute, zaslonki i jest

Albo limonke zmien na jasniejszy odcien, taki pastelowy, braz na bardzo jasny popielaty i daj kilka intensywnie zoltych dodatkow. Mie mam jak dodac inspiracji bo pisze ztel, ale wyglada to swiezo i pogodnie. Kolor o kt mi chodzi nazywa sie mus z limonki duluxa. Google ci wyrzuci kilka inspiracji



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-22 15:27 przez puchuskubatek.

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 15:24:02

Cytat
makeupkit
a dam radę przemalować z limonkowego na jasny? czy to będzie przebijać?

Jak pomalujesz ścianę 3 razy, to powinno zakryć. Kup lateksową zmywalną farbę.

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 15:29:27

Cytat
makeupkit
a dam radę przemalować z limonkowego na jasny? czy to będzie przebijać?
dasz rade. Pomaluj na bialo a pozniej kolor. Na poprzednim mieszkaniu wlasciciele zmieniali kolor z ciemnego granatu na jasny niebieski, prawie bialy. Starczyly 2 malowania

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 15:39:50

Oczywiście, że da rade. Wystarczy dobra farba z mocnym pigmentem, polecam Śnieżkę śnieżnobiały, u mnie zakryła żółte ściany, wystarczyły 2 warstwy

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 18:13:03

Narzuta, poduszki. To nie jest drogie, łatwo wymienić. :)

jak tanim kosztem zmienić pokój

22 gru 2014 - 22:28:20

limonka świetnie wyglada z fioletem



jak tanim kosztem zmienić pokój

28 gru 2014 - 20:02:10

pokój zmieniony, poszłam za Waszymi radami i przemalowałam ściany, jasny róż malowany był 3 razy i zakrył limonkę świetnie, dokupiłam też za niewielką cenę w pepco białe dodatki (zegar, skrzynke, świecznik, ramki na zdjęcia itp.) całość wyszła mi trochę ponad 200 zł :) Dziękuje za rady!

jak tanim kosztem zmienić pokój

28 gru 2014 - 20:37:53

Cytat
makeupkit
pokój zmieniony, poszłam za Waszymi radami i przemalowałam ściany, jasny róż malowany był 3 razy i zakrył limonkę świetnie, dokupiłam też za niewielką cenę w pepco białe dodatki (zegar, skrzynke, świecznik, ramki na zdjęcia itp.) całość wyszła mi trochę ponad 200 zł :) Dziękuje za rady!
po-każ fotki!
po-każ fotki!
:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

narzuta na łóżko