Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy są tu jakieś dziewczyny, które niedawno kupiły lub przymierzają się do kupna mieszkania w Krakowie? W jakiej okolicy? Za ile? Jakie widzicie plusy i minusy mieszkania tutaj na stałe?

Mieszkanki innych miast również mile widziane w dyskusji :)

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Cytat
helga_aus_bavarie
Czy są tu jakieś dziewczyny, które niedawno kupiły lub przymierzają się do kupna mieszkania w Krakowie? W jakiej okolicy? Za ile? Jakie widzicie plusy i minusy mieszkania tutaj na stałe?

Mieszkanki innych miast również mile widziane w dyskusji :)
Mieszkałam w Krakowie kilka lat.OBecnie wprawdzie tam nie mieszkam ale powiem Ci,że warto jest szukać mieszkań na Ruczaju .Fajna, spokojna dzielnica oraz dobre ceny mieszkań. Na Bronowicach również jest ok chociaż czasami moze być problem z dojazdem.NIe polecam natomiast Nowej Huty bo jest głośno a niektóre dzielnice niebezpieczne. NIe za ciekawie jest również na Kurdwanowie. Możesz sobie zerknąć tutaj: http://www.findelio.pl/ - nie wiem czy znasz stronę ale obecnie jest tam zestawienie ofert wszystkich deweloperów z Krakowa tak więc może łatwiej będzie Ci coś sensownego wybrac.

Nie mieszkam, ale jestem zakochana w tym mieście. Niestety ma jeden minus - jest straszliwie zanieczyszczone. Jednak gdybym miała możliwość takiej przeprowadzki, moja miłość okazałaby się większa. :D:D:D Co do samego mieszkania, polecam zajrzeć tutaj: ww.dopoznania.pl/krakow/pl/inwestycje.html

Hey :) Powiem tak: Mieszkanie w Krakowie jest bardzo opłacalne zaraz wyjaśnię dlaczego, ale teraz przejdę do początku. Jeżeli chcesz mieszkać w Krakowie bo lubisz, studiujesz i wiążesz z tym miastem przyszłosć nawet po studiach to kup :) Bo nawet jeśli kiedyś bd chciała się przeprowadzić możesz wynajmować mieszkanie i mieć z tego fajny zysk. Wiele moich kolezanek studiujących w Krakowie ma swoje mieszkania bo kochają to miasto i chcą tam później zamieszkać na stałe. Jeżeli jednak planujesz przebywać w Krk tylko kilka dni w tygodniu i nie czujesz pociągu do miasta to lepiej sobie wynająć, ale to już Twoja decyzja :) Jeśli chodzi o miejsce to gorąco polecam Ruchaj i osiedle Europejskie :)

Czy ktoś kupuje mieszkanie w Krakowie?

12 paź 2015 - 14:52:03

Dzieki za odpowiedzi, Kupilam mieszkanie w Krakowie I po pol roku sie okazalo, ze firma mnie wysyla za granice na roczny kontrakt :) Mieszkanie sobie stoi, a ja dorabiam do kredytu, zaluje tylko, ze nie mialam sie nim kiedy nacieszyc...

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ktoś kupuje mieszkanie w Krakowie?

14 paź 2015 - 16:14:54

To ja dorzucę jeszcze info. dla tych co szukają. ;) Można poszukać sobie spokojnie na ap7.pl mieszkania na wynajem w Krakowie Tego jest masa w sieci. Trzeba tylko trochę się naszukać i gotowe. Na pewno się da coś znaleźć. Kraków jest pięknym miastem i moim zdaniem najlepszym! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-14 16:15 przez sos66.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

konserwacja butów domowym spodobem