Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

43 minut temu

dieta organizacja

57 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
MarikaMarikowa
a ja się dziwię jak można wydać aż takie pieniądze za mieszkanie w bloku, gdzie sasiad na sąsiada dosłownie włazi, ciasno, gwarno, bywa że niebezpiecznie....
My za ok.500 tys. mamy 175m dom z ogrodem i działką, 10 km od centrum miasta(obrzeża), szkołę, przystanek, siłownię, fitness, sklepiki i jest wspaniale, dla zmotoryzowanych to żaden problem podjechac w kazdej chwili do miasta.
Zarobki tez juz nie te co kiedyś, a konkurencja i zawiść ludzka jest jak plaga, przy pierwszym możliwym potknięciu wylatujesz...ech przemyślcie to jeszcze.
Ja tez sie dziwie.Za ta kase mozna moec wlasny dom z ogrodem.A nie wiesz na jakich trafisz sasiadow w bloku.A tam masz piekny dom za ta kase.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Wolnych ofert to jest całe mnóstwo -[moderacja - reklama] Pytanie - czy macie na to środki i czy faktycznie chcecie mieszkać w Wawie. Pamiętajcie, że stolica w dalszym ciągu pozostaje jednym z najdroższych miast.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 08:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Ja chcę dalej mieszkać w Warszawie z uwagi na to,ze mam tutaj pracę i nie wyobrażam sobie mieszkania w innym mieście. Dobrze mi się tutaj żyje i jestem zdania,że Warszawa daje naprawdę wiele perspektyw na przyszły rozwój. Tak więc mogę polecić.

Jestem aktualnie na etapie poszukiwania mieszkania. W spokojnej dzielnicy ale jednocześnie dobrze skomunikowanej. Fajne osiedle powstaje na Teodorowicza. Zora Wilanów . Nowoczesny budynek planowany do oddania do użytku w 2016 roku. Dobry standard i jak dowiadywałam sie o ceny to nie jest tak drogo jak się spodziewalam.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Cytat
elvirr
Ja chcę dalej mieszkać w Warszawie z uwagi na to,ze mam tutaj pracę i nie wyobrażam sobie mieszkania w innym mieście. Dobrze mi się tutaj żyje i jestem zdania,że Warszawa daje naprawdę wiele perspektyw na przyszły rozwój. Tak więc mogę polecić.

Jestem aktualnie na etapie poszukiwania mieszkania. W spokojnej dzielnicy ale jednocześnie dobrze skomunikowanej. Fajne osiedle powstaje na Teodorowicza. Zora Wilanów . Nowoczesny budynek planowany do oddania do użytku w 2016 roku. Dobry standard i jak dowiadywałam sie o ceny to nie jest tak drogo jak się spodziewalam.

I zdecydowaliście się moze na kupno mieszkania na tym osiedlu? Bo powiem Ci,że sama jestem troche w kropce. Również oglądałam te inwestycję i ze wszystkich na Wilanowie Zora jest moim zdaniem najfajniejsza ( budynek już stoi i nie kupuje się dziury w ziemi). Poza tym wokół są szkoły oraz place zabaw.
Z drugiej strony nie jest tak tanio tak wiec zastanawiam się czy nie kuopwać mieszkania gdzieś trochę dalej. Mąż jest przeciwny. Mówi,że Wilanów będzie najlepszą opcją bo dojeżdżanie do pracy godzine w jedną stronę będzie męczące.
Jak myślicie? Co jest lepsze?

Z tego co słyszałam to około 7000-15000 za metr kwadratowy. Wszystko zależy od dzielnicy.
Może zastanówcie się jeszcze nad miastem, bo ceny w Wa-wie są jakie są? Zapłacisz jak za zboże, a trafisz na sąsiada "olajanek" i masz przewalone!
Innych krytykują, a sami nie wiadomo z jakiej dziury pochodzą, nie obrażając mieszkańców miejscowości Dziura, o ile taka jest.
Warto też przemyśleć inne miasto ze względu na koszty, gdzie za te same pieniądze a nawet i taniej kupisz domek na fajnej działce. Nawet gdyby domek był do remontu (nie szeregowy i nie bliźniak) to za ścianą nie masz sąsiadów, którzy mają "muchy w nosie".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-27 19:14 przez norap.

Cytat
Dexa

Pod Warszawa, albo i w Warszawie, trzeba poszukać, teraz się dużo buduje i ceny można na prawdę korzystne znaleźć, ja tutaj ostatnio się orientowałam, mieszkałam kilka lat w Rembertowie, rzut beretem i to na prawdę fajne okolice, z bardzo dobrym dojazdem do centrum jeśli trzeba.

Dokładnie. W każdej dzielnicy są centra handlowe wiec nie ma co tak się skupiać na centrum, które do codziennego życia nie jest takie super. A z biegiem czasu, to tylko myślę, czy w ogóle nie porzucić Warszawy na rzecz czegoś typu Ząbki, bo dojazd do pracy specjalnie by mi sie nie zmienił, a z drugiej strony kto wie, gdzie będę pracować za 5 lat. A Warszawskie ceny są porażające. W tej cenie, co tutaj można kupić rozpadającą się kawalerkę można kupić 3 pokojowe nowe mieszkanie na nowym osiedlu pod Wawą.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Ceny mieszkań są przeróżne, warto jednak szukać na obrzeżach miasta bo tam można trafić na atrakcyjne mieszkania o wysokim standardzie w przyzwoitej cenie. Arkadia Łomianki jest dobrym przykładem takiego mieszkania.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Ceny mieszkań sa różne ale nie powinno się zwracać uwagi wyłącznie na cenę. Warto jest patrzeć się przede wszystkim na lokalizację. Nie wiem czy zdecydowałabym się na kupno mieszkania na dalekich przedmieściach. Codzienne dojazdy do pracy mogą być bardzo męczące ( pracuję w Śródmieściu). Jakiś czas temu kupowaliśmy z mężem nowe mieszkanie. Zdecydowaliśmy się na kupno na Wilanowie. Obecnie czekamy na wprowadzenie się.Jest to nowe mieszkanie, apartamentowiec jest już na ukończeniu ( Zora Wilanów).

Okolica piękna oraz jak na ten rejon nie płaciliśmy tak dużo. 6900 zł za m2. Porównywałam sobie z cenami w okolicy i bywało o wiele drożej.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

My również kupiliśmy mieszkanie na Teodorowicza w Zorze. I to miesiąc temu ( są tam jeszcze ostatnie mieszkanie na sprzedaż jakby ktoś sie interesował). Nie chcieliśmy kupować dziury w ziemi, interesowaliśmy sie jedynie wybudowanymi już budynkami. Bardzo mi się podoba to ,ze w Zorze mieszaknia są dwustronne a nie tak jak w innych tego typu inwestycjach jednostronne ( mamy wschód zachód czyli dla mnie ideał...). KOmunikacja jest ok, dojazd nie zajmuje długo a słyszałam,że mają tam jeszcze ciągnąć tramwaje.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

A przejrzyj sobie oferty w tym biurze http://www.inwestor.com.pl/ , ja tam znalazłam niedawno mieszkanie dla siebie okazyjnej cenie. Całkowicie Cię rozumiem, dlaczego chcesz się wyprowadzić. Sama chyba nie dała bym tak rady długo… Na szczęście, ja teściową mam 500km od miejsca w którym mieszkamy, więc nie mam tej „przyjemności” często się z nią widywać ;)

Zdecydowanie zbyt dużo...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

remont domu