Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

24 paź 2014 - 13:43:34

Interesuję się dekoracjami i wystrojem wnętrz. Ze wszystkich stylów najbardziej podobają mi się tradycyjne wnętrza - angielskie czy amerykańskie... Ale jest to najzwyczajniej w świecie drogie. Z drugiej strony nowoczesne wnętrza byłby o wiele tańsze, ale to mi się nie podoba ;/

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

24 paź 2014 - 13:56:17

Ja mam w stylu skandynawskim z elementami retro. Może nie było to wszystko tanie, ale czuję się bardzo dobrze w takim wnętrzu i przytulnie a do tego jasne kolory potęgują wrażenie przestrzeni.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

24 paź 2014 - 14:51:24

Mi również podoba się styl skandynawski ale raczej do mojego mieszkania nie pasowałby... Kojarzy mi się raczej z większymi domami, dużą ilością przestrzeni, okien.
Sama mam mieszkanie urządzone w stylu nowoczesnym ale jednocześnie jest jasne i przytulne. Mam wiele praktycznych szaf tak więc większość rzeczy jest schowana właśnie wewnątrz.
Autorko jeśli szukasz pomysłów może warto byłoby zerknąć sobie na strony projektantów? Sama wprawdzie nie korzystałam ale na przykład moja siostra duży dom urządziła z pomocą projektanta. Możesz sobie zerknąć na projekt:
http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/pl/dom-we-wroclawiu-165m2

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

24 paź 2014 - 15:09:14

ja mam prawie wszystko na biało i jestem zachwycona. Cały czas jasno, przyjemnie i czysto. Uwielbiam serce

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

24 paź 2014 - 15:17:05

A co myślisz o stylu prowansalskim? Może takim nieco oszukanym, żeby było taniej ;-) Poszukaj używanych mebli. Czasami na pchlich targach są w dobrych cenach. Przemaluj na biało. Możesz też kupić białe meble, niekoniecznie stylizowane (pasujące jednak wyglądem do stylizacji), np. w Ikei. Wprowadź do pomieszczeń kolory lawendowy, szary, beż a resztę załatw różnymi gadżetami w wyżej wymienionym stylu. Na allegro jest tego sporo w dobrych cenach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-24 18:43 przez Senara.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 5/5

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

24 paź 2014 - 19:58:57

A mi się mega podoba styl country ;) Takie ciepły i przyjazny ;)

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

26 paź 2014 - 20:25:18

trzeba szukac bibelotów w takim stylu jak lubisz na giełdach staroci,sh bądź samemu cos uszyć , ozdobic itp.

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

26 paź 2014 - 20:59:46

Wszystko tylko nie styl nowoczesny ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

30 paź 2014 - 10:15:28

Robie mieszkanie w stylu angielskim i nie powiedzialabym, ze jest drogi. Liczy sie pomysl. Np znajduje zdjecie mebelka a pozniej szukam stolarza z malej miesciny ktory mi to s miare tanio zrobi. Zalatwilam tak stol i biurko, ktore w wersji oryginalnej kosztowaly 15 tys. Ja mam za 3. Zamiast karmiszy dalam szyny po 20 zt za metr i wykonczylismy sufit tak, by je ukryc. Czesc mebli mam z ikei. Jak na razie wychodzi tanio w porownaniu ze stylem wspolczesnym

Cytat
magda1702
ja mam prawie wszystko na biało i jestem zachwycona. Cały czas jasno, przyjemnie i czysto. Uwielbiam serce
a moglabys pokazac fotki? Tez robie na bialo ale tylko meble. Sciany beda w pastelach.

Cytat
magda1702
ja mam prawie wszystko na biało i jestem zachwycona. Cały czas jasno, przyjemnie i czysto. Uwielbiam serce
a moglabys pokazac fotki? Tez robie na bialo ale tylko meble. Sciany beda w pastelach.

Cytat
magda1702
ja mam prawie wszystko na biało i jestem zachwycona. Cały czas jasno, przyjemnie i czysto. Uwielbiam serce
a moglabys pokazac fotki? Tez robie na bialo ale tylko meble. Sciany beda w pastelach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 10:20 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

31 paź 2014 - 09:52:26

Mnie się bardzo podobają wnętrza w takim stylu - http://sferawnetrz.com.pl/oferta/kler-lozko-belcanto-l050/ klasyczne, czarno-białe, eleganckie.

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

07 lis 2014 - 13:00:03

A zastanawiałaś się nad jakimiś fajnymi dodatkami? Black Red White ma obecnie w swojej ofercie świetne dywany: http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany/ - tutaj możecie sobie przejrzeć. Bardzo modne są dywany typu shaggy czyli tak zwane włochacze.
Mam takie w sypialni oraz w salonie. Na poczatku długo się zastanawiałam czy taki kupić z uwagi na obawy czy łatwo będzie go doczyścić jednak okazało się,że było to trochę bezpodstawne.
Mam takie dwa kremowe dywany:


W jakim stylu udekorować mieszkanie?

11 lis 2014 - 15:07:27

Witajcie dziewczyny!
W nawiązaniu do dekoracji mieszkania wychodzę z propozycją umilenia sobie otoczenia jesiennymi detalami :)

zapraszam na mój filmik ^^




Witajcie dziewczyny!
W nawiązaniu do dekoracji mieszkania wychodzę z propozycją umilenia sobie otoczenia jesiennymi detalami :)

zapraszam na mój filmik ^^






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-11 15:07 przez andzior007.

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

11 lis 2014 - 16:11:22

Cytat
andzior007
Witajcie dziewczyny!
W nawiązaniu do dekoracji mieszkania wychodzę z propozycją umilenia sobie otoczenia jesiennymi detalami :)

zapraszam na mój filmik ^^




Witajcie dziewczyny!
W nawiązaniu do dekoracji mieszkania wychodzę z propozycją umilenia sobie otoczenia jesiennymi detalami :)

zapraszam na mój filmik ^^



lampion z ikei i odwrocoby kieliszek,no nie niektorzy to maja parcie na szklo:))

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

04 sty 2015 - 10:08:02

a mi podobają się wnętrza skandynawskie. surowe, jasne i minimalistyne. Swój pokój mam pomalowany na biało, na ścianie nad łóżkiem jasna fototapeta w tym stylu klik, meble w kolorze szarości i bury dywan.

W jakim stylu udekorować mieszkanie?

04 sty 2015 - 10:35:36

Hej Kobitki :)
Myślę, że urządzając wnętrza, trzeba się kierować nie tym, co modne, ale tym, co się nam podoba - to ważne, jeśli chcemy się czuć dobrze w swoim mieszkaniu/domu. Jestem w trakcie remontu mieszkania, sypialnia, toaleta i pokój dziecka za mną... W pozostałych pomieszczeniach, na razie, wymieniłam kilka rzeczy, by wyglądało spójniej, przytulniej, "po mojemu". Postawiłam na biel i dużo kolorowych dodatków - meble bardzo proste, głównie z Ikei, do tego kilka "drobiazgów z duszą" (m.in. zabytkowe krzesło i szafka, po babci). Dodatki, takie jak rolety, narzuty, poduszki, obrazki, wykonaliśmy rodzinnie (nawet synu pomagał). Co jakiś czas jeżdżę na starocie i szukam czegoś, co dodałoby wnętrzom smaku - np. szukam czegoś nadającego się na wezgłowie łóżka (stare wezgłowie, drewniany wieszak, rzeźbiona półka, itp.). Nauczyłam się patrzeć na przedmioty kreatywnie - odnawiam stare meble (krzesło po babci), nadaję im nową funkcję (dziecięce łóżeczko synka przerobiłam na sofę - wzmocniłam konstrukcję, obiłam fajnym materiałem, dodałam poduchy). Świetnie się przy tym bawię, zresztą nie tylko ja, bo cała rodzinka pomaga. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plan domu,co myslicie?