Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tani nocleg-Rzeszów?

09 paź 2014 - 11:09:06

Witajcie Dziewczęta :)
Od tego roku uczymy sie z chłopakiem zaocznie w Rzeszowie i nastąpił mały problem bo okazało się że moje zajęcia odbywają sie nie co dwa tygodnie, ale co tydzien :( z tego względu zupełnie nie opłaca się wynajmowanie hotelu,motelu bo koszt wynosi min. 60 zł za dobę za 2 osobowy pokój. Gdybym wiedziała wcześniej , że tak będzie to wynajęlibyśmy pokój w mieszkaniu, a teraz już wszystko pozajmowane w okolicy która nas interesuje.
Z tego względu mam do Was pytanie, czy nie znacie jakiegos miejsca w okolicy Galerii Rzeszów w którym można tanio przenocować? albo może macie kogos znajomego kto ma wolny pokój i udostępniał by go na weekendy, moze Wy studiujecie w Rzeszowie i na weekend wracacie do domu? Myślę ,że w za cały miesiąc takiego pomieszkiwania jestesmy wstanie zapłacić ok.200 zł .

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Tani nocleg-Rzeszów?

03 mar 2015 - 09:46:52

Studiując zaocznie w Rzeszowie co tydzień nocuje w hotelu Iskra. Szczerze mówiąc nie są to jakieś kolosalne koszta, ponieważ mają zniżki dla studentów w weekendy - http://www.hoteliskra.pl/Oferta. Jest to dla mnie o wiele bardziej komfortowa sytuacja niż gdybym miała mieszkać w mieszkaniu z obcymi ludźmi, do których przyjeżdżam raz na tydzień ;). No, ale każdy jest inny. Dla mnie liczy się komfort i swoboda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Marzenie o domu