Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 10:52:30

Hej dziewczyny, proszę Was o pomoc w wyborze serwisu obiadowo-kawowego :)
Obydwa komplety to porcelana, dla 12 os.
Serwis 'ze wzorem' ma 70 elementów, a ten biały z wytłaczanym wzorem 82 el.

Jeszcze raz prosze Was o wyrażenie swojej opinii, gdyż nie mogę się zdecydować :)

MIŁEGO PONIEDZIAŁKU



niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 10:54:18

jak już musisz z takich to 1



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-01 10:54 przez Karolina301194.

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 10:56:44

nie rozumiem 'jak już musisz z takich'?

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 10:57:16

najlepsze sa biale, bez wzorow przynajmniej dla mnie. o wiele lepiej i apetyczniej prezentuje sie jedzenie.

Wiec jak juz to 1, klasyczne.

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:01:52

Masz rację, na pewno wezmę Twoje spostrzeżenie pod uwagę.
Dziękuję zambezi za opinię :)

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:02:17

Cytat
dorocia91
nie rozumiem 'jak już musisz z takich'?
Autorce tego postu chodziło o to, że skoro musisz wybierać z takich nieładnych, według niej, to lepiej wziąć pierwszy serwis.
Moim zdaniem 1 jest dużo ładniejszy, prosty i klasyczny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-01 11:32 przez keyy.

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:04:38

oba brzydkie, popieram zambezi ;)

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:10:02

Pierwszy ale ja bym poszukała zwykłych,prostych serwisów. Bez wzorów. Sama w domu posiadam podobny do pierwszego i używamy go tylko od święta. Ciężko myje się te "zakamarki" ;)

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:10:12

brzydkie, bo nie są "modne kwadratowe" ? Jak zaznaczyłam to jest porcelana, a porcelany nie kupuje się na 2 lata lecz na dłuższy okres czasu, więc wybór tradycyjnego kształtu jest w tym przypadku jak najbardziej uzasadniony

Cytat
alex666
Pierwszy ale ja bym poszukała zwykłych,prostych serwisów. Bez wzorów. Sama w domu posiadam podobny do pierwszego i używamy go tylko od święta. Ciężko myje się te "zakamarki" ;)

Domyślam się, że na codzień zakamarki są uciążliwe. Ja właśnie chcę kupić serwis na użytek "od święta":)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-01 11:12 przez dorocia91.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:19:14

1.

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:19:22

Nr 1 zdecydowanie. Bez udziwnień, prosty, ładny i uniwersalny przede wszystkim.

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:21:23

Cytat
dorocia91
brzydkie, bo nie są "modne kwadratowe" ? Jak zaznaczyłam to jest porcelana, a porcelany nie kupuje się na 2 lata lecz na dłuższy okres czasu, więc wybór tradycyjnego kształtu jest w tym przypadku jak najbardziej uzasadniony
Nikt nie powiedział, że brzydkie, bo nie są "modne, kwadratowe", skąd to wzięłaś, Autorko? Nie dopowiadaj sobie takich opinii. Pytasz się na forum, gdzie padają różne odpowiedzi- komuś się może ten serwis podobać, a komuś nie. Wyluzuj, w końcu to Ty będziesz używać tego zestawu, nie my. Nigdy nie zrozumiem użytkowniczek, które pytają na forum o opinie, a potem obraza majestatu, bo odpowiedzi nie są po ich myśli.

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:29:54

1 - ja lubię proste i bez udziwnień :)

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:32:06

Mnie bardziej podoba sie 2. Pierwszy jest zbyt prosty, lubie klasyke, ale tego bym nie wybrala. Z tych obu zdecydowanie drugi, jest ciekawszy i nie bedzie smutno na stole ;)

Który SERWIS OBIADOWO-KAWOWY?

01 wrz 2014 - 11:32:10

Cytat
keyy
Cytat
dorocia91
brzydkie, bo nie są "modne kwadratowe" ? Jak zaznaczyłam to jest porcelana, a porcelany nie kupuje się na 2 lata lecz na dłuższy okres czasu, więc wybór tradycyjnego kształtu jest w tym przypadku jak najbardziej uzasadniony
Nikt nie powiedział, że brzydkie, bo nie są "modne, kwadratowe", skąd to wzięłaś, Autorko? Nie dopowiadaj sobie takich opinii. Pytasz się na forum, gdzie padają różne odpowiedzi- komuś się może ten serwis podobać, a komuś nie. Wyluzuj, w końcu to Ty będziesz używać tego zestawu, nie my. Nigdy nie zrozumiem użytkowniczek, które pytają na forum o opinie, a potem obraza majestatu, bo odpowiedzi nie są po ich myśli.


To nie był pocisk w Twoją stronę, rozumiem, że komuś może się kompletnie nie podobać to co np. mi odpowiada. Po to pytam o opinię, aby ją usłyszeć, bo jak sama napisałam wcześniej nie mogę się zdecydować. I pytam o opinię, a nie o to który mam kupić. Finalną decyzję oczywiście podejmie mój narzeczony jak wróci z pracy i poogląda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malowanie mieszkania