Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z torebką

01 cze 2014 - 22:52:07

Hej dziewczyny!
Wybaczcie że piszę w tym temacie ale nie wiem do którego mogłoby to pasować.
Otóż mam problem z Torebką. Dziś wybierając się do rodziny wyjęłam z szafy moja ulubioną kremową lakierkowaną torebkę.... a tam... PLAMY. małe plamy po jednej stronie torebki, szare jakby wtopione w torebkę;/ są na caałej jednej stronie tylko że miejscowo... Dodam zdjęcie. Próbowałam zmyć to wodą, wodą z płynem do naczyń, zmywaczem do paznokci i nic;/ ona nie jest skórzana . Nie wiem z resztą sama co to za tworzywo... Jestem bardzo zła bo bardzo ja lubie. Pisałam na innych forach o tym i tam ktoś odpowiedział mi ze to jest pleśń ...ale gdyby była to pleśń to miałabym niemiły zapach w szafie. A inny ktoś ze to zabarwienie od innej torebki. I tu jest problem, bo obok stała czarna torebka z podobnymi jak na torebce plamkami... Pytanie - czy da sie to usunąć? albo rozjaśnić;/ Bardzo proszę o pomoc:<



Problem z torebką

01 cze 2014 - 23:00:58

Miałam kiedyś identyczny problem. Torebka poszła na śmieci :( nic się nie dało z tym zrobić. Od tamtego czasu trzymam torebki w specjalnych workach

Problem z torebką

01 cze 2014 - 23:01:45

Mialam identyczne plamy, rowniez od tego ze biala torebka lezala na czerwonej...niestety, nie udalo mi sie usunac plam, zakrylam to cwiekami i nitami, i tak uratowalam torebke.

Problem z torebką

01 cze 2014 - 23:27:11

może punktowo wybielaczem? wybielacza trochę na patyczek z watką na końcu i tym potrzeć? :>

Problem z torebką

01 cze 2014 - 23:32:43

Może korektorem :P

Problem z torebką

01 cze 2014 - 23:57:55

Ja miałam takie plamki od spodni - jeansy farbowały. Może Tobie też tak się stało, a po prostu nie zwróciłaś na to uwagi i torebkę schowałaś do szafy? Z moją torebką nic nie dało się zrobić, była w dużo gorszym stanie po kilku wyjściach i poszła na śmieci.

Problem z torebką

04 maj 2015 - 10:22:43

ja mam zawsze ten problem z białymi torebkami;/, to od dżinsów...materiał torebki trze spodnie i problem gotowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-04 10:23 przez Ruth_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to zrobić?