Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki kolor ścian ?

24 maj 2014 - 22:19:23

Hej dziewczyny otóż planuje mały remont w domku i zastanawiam się jaki kolor ścian wybrać, meble mam w kolorze waniliowy i brązowym (wenge) ściany podobnie w sumie chciałabym coś zmienić ale nie mam żadnego pomysłu z góry dziękuje za odpowiedzi;)

Jaki kolor ścian ?

24 maj 2014 - 22:23:13

Proponuje fiolet. Jak dla mnie dobrze pasuje do jasnych mebli. Może tapetę na jedna ścianę łącząca kolory mebli(wanilie)i fioletu

Jaki kolor ścian ?

24 maj 2014 - 22:37:54

W sumie meble są brązowo-waniliowe i zastanawiam się czy zielony będzie pasował?

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki kolor ścian ?

24 maj 2014 - 22:45:16

Nie lubię takich kolorów na meblach, bo później właśnie są takie problemy z dobraniem koloru. Zieleń butelkowa byłaby okej, ale trochę zgaszona szarością. Z tym że to ciemna zieleń, jasna zieleń to już ciężki temat, musiałabyś odpowiednią tonację dobrać:)

http://www.dulux.pl/pl/kolory-szczegoly/c01040

taki też by chyba pasował :)

Jaki kolor ścian ?

24 maj 2014 - 22:46:12



Jakiś delikatnie wpadają w limonke..myślę ze tak;)

Jaki kolor ścian ?

24 maj 2014 - 22:55:07

Ja dałabym pomarańczowy albo brzoskwiniowy.

Jaki kolor ścian ?

24 maj 2014 - 23:18:41

Pomarańczowy mam w korytarzyku, myślałam nad czymś ciemniejszym np. jakaś zieleń z jakimś kolorkiem

Jaki kolor ścian ?

28 maj 2014 - 18:40:28

A mnie się bardzo mocno podoba paleta Śnieżki Satynowej. Moim zdaniem jedna z bardziej udanych palet na polskim rynku, w sumie cała Śnieżka to ponoć ponad 2000 gotowych kolorów


Jaki kolor ścian ?

28 maj 2014 - 18:42:48

fiolet będzie okej ;) fajnie jakby kontrast jakiś odbijał.
A może fototapeta?

Jaki kolor ścian ?

31 maj 2014 - 21:40:04

Dziewczyny co ile malujecie ściany?

Jaki kolor ścian ?

14 cze 2014 - 15:20:07

Teraz malowałam ściany ponieważ kolor mi się znudził, a nie dlatego, bo ściany były już tak brudne, a plamy były niemożliwe do usunięcia. Sama swoje ściany czyszczę raz na parę dni jak coś niechybnie chlapnie, ale to też chyba nie każda farba potrafi, już zresztą zdradziłam się jakiej farby używam. Nie testowałam ich za wiele, ale nie chcę, już sprawdziłam kilka produktów i to wystarczy.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki kolor ścian ?

08 lut 2016 - 12:06:39

Możesz też skorzystać z mieszalników farb, coś takiego - strona, sprawdzasz tam jakie kolory będą do siebie pasowały. Są też podobne aplikacje na stronach producentów farb. To całkiem spoko pomysł, bo czasem wyobraźnia mówi, że mamy spoko pomysł, a okazuje się, że w rzeczywistości wygląda to źle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-08 12:09 przez Midzuki.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki kolor ścian ?

07 kwi 2016 - 06:18:26

Może spróbuj z tapetą. Można stworzyć naprawdę ciekawą kompozycję łącząc ściany malowane z ścianami wytapetowanymi. Na przykład to jest według mnie bardzo ładna aranżacja:

Zdjęcie ze strony: http://innetapety.pl/aranzacje-salonu

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki kolor ścian ?

11 kwi 2016 - 12:28:12

Jak najbardziej na tak. Tapety są elegankcie i łatwe w przyklejeniu. Nienawidzę malować ścian. Taki mój urok. U siebie mam taką tapetę i sprawdza się rewelacyjnie.



Jaki kolor ścian ?

14 kwi 2016 - 09:04:23

@rudzia_1240 o nieee, nie wybieraj fioletu do tych kolorów- uwielbiam fiolet ale jakoś po Twoim opisie tego nie widzę. A może jakiś beż ale ten z połyskiem(mieniące się drobinki)?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plan domu,co myslicie?