Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

12 maj 2014 - 20:05:17

Urządzam właśnie kuchnie. Jaki powinnam kupić piekarnik do zabudowy? Co sądzicie o tym: http://cosiepsuje.com/produkt/223/akp-366.html ?

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

19 cze 2014 - 08:12:47

Ja zastanawiam się nad zakupem piekarnika z funkcją gotowania na parze o którym czytałam na http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Ktory_piekarnik_wybrac_3F,a-5 Zaoszczędziłabym na urządzeniu do gotowania na parze:D Macie może taki piekarnik? Podobno są też piekarniki z funkcją mikrofali ale ja i tak nie używam mikrofali więc u mnie by się raczej nie sprawdził.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 08:15 przez wikciaa.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

04 mar 2015 - 14:21:30

Jakiś czas temu wymieniałam meble w kuchni i piekarnik do zabudowy to był w pewnym sensie priorytet, ponieważ nie wyobrażam sobie podwieczorku bez domowego ciasta czy babeczek.Mój <moderacja> musiał być nie tylko funkcjonalny, ale też po prostu miły dla oka, dlatego też zdecydowałam się na ofertę Saturna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 16:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

04 mar 2015 - 14:31:54

Mam bosha, wersje retro. Wybieralam ze wzgledu na funkcje z ktorych bede korzystac i dodatkowo - jest stylizowany na retro i ladnie wyglada z angielska kuchnia

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

28 mar 2015 - 08:05:04

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

31 mar 2015 - 09:05:32

Teraz to już nie te czasy kiedy ze sprzętem do zabudowy był jakiś problem. Niedawno jak kupowałam i wybierałam modele to sprzedawca mi powiedział, że praktycznie każdy model jest dostepny i w wolnostojącej wersji i w wersji do zabudowy. Przynajmniej z Electroluxa, bo ich kuchenke kupowałam. Nie wiem jak inni producenci.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

01 kwi 2015 - 06:55:01

A myślicie nad piekarnikiem 2 w 1 lub 3 w 1, to są bogatsze wersje piekarnika elektrycznego i zastanawiam się czy patrzycie w ten sposób jak ja, że im więcej fajnych funkcji do przygotowania ciekawych zdrowych dań, czy wystarcza Wam zwykły piekarnik z termoobiegiem.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

01 kwi 2015 - 14:57:00

Ogólnie z tego co mi tłumaczył sprzedawca w sklepie to te piekarniki 2w1 mają opcję przygotowywania rzeczy na parze, a te 3w1 mają też dodatkowo opcję gotowania na parze wszystkiego tego co normalnie można ugotować w garnku z wodą. Wszystko zalezy od tego czego potrzebujesz. Sa też rzeczy które mają te 2w1 czego nie mają te drugie, jak np to samoczyszczenie cieplne.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

02 kwi 2015 - 06:43:38

Ja też wyznaję od dane Boscha. Polecam piekarnik BOSCH HBA 43T350 o szerokości 60cm, pojemności 62l, w klasie energetycznej A jest wyposażony w 7 funkcji – między innymi ogrzewanie dolne i górne, ogrzewanie dolne, rozmrażanie czy 3 rodzaje grilla. Tylna ściana pokryta jest warstwą EcoClean. Zobacz na: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 16:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

23 kwi 2015 - 14:44:26

Czyli mówicie, że polecacie piekarnik Boscha. Hmm... w sumie też mam tutaj: [Moderacja - link/reklama]kilka propozycji tego producenta, aczkolwiek zainteresował mnie również Beko i Amica. W sumie Kernau też ma fajne, szczególnie te retro :D, szkoda, że nie pasowałyby mi do wnętrza :D.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:20 przez moderator.

Jaki piekarnik do zabudowy?

07 lis 2015 - 11:51:34

Ja mam w domu piekarnik Amica IN 853 z czyszczenie pyrolitycznym. Działa genialnie! Ma miękkie domykanie, bardzo szybki nagrzew. I ogólnie rewelacja!

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

18 lis 2015 - 16:43:30

Spory wybór mają tutaj <moderacja> . Rozpiętość cenowa jest duża, także na pewno znajdziesz coś na swoją kieszeń. Wszystko zależy od tego, co i ile będziesz piec.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 16:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki piekarnik do zabudowy?

21 lis 2015 - 21:59:21

mężem zastanawiamy się nad remontem kuchni. Mam dość dużą kuchnię i chciałam ją zrobić taką stylizowaną na stare czasy. Idealnie pasowałby do niej piekarnik do zabudowy firmu Gorenje - <moderacja> Piekarnik do zabudowy Gorenje BO 73 CLI to wyjątkowe urządzenie, którego wnętrze stylizowane jest na wzór pieca chlebowego. Miękkie linie i reliefy doskonale współgrają z charakterystycznymi pokrętłami i stylizowanym uchwytem. Powiększona pojemność komory umożliwia przygotowywanie dań wielkogabarytowych. Czy sprzęt tej firmy jest dobrej jakości? Zazwyczaj kupowałam produkty Bosch ale w tym piekarniku zakochałam się od pierwszego wejrzenia gdy tylko zobaczyłam go w sklepie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 16:20 przez moderator.

Jaki piekarnik do zabudowy?

06 gru 2015 - 08:49:36

Myśmy w sumie zaraz po wakacjach wymieniali piekarnik w zabudowie i zdecydowanie z tych które obejrzałam Amica wypadła lepiej w kwestii ceny do możliwości. Dla mnie też drobny plusik że sprzęt robiony u nas w kraju jest ale to dodatek. Ważne że bdb parametry, komora 66 litrów, szybko się nagrzewa, ma też funkcję czyszczenia wysoką temperaturą która bdb się sprawdza.

Jaki piekarnik do zabudowy?

16 gru 2015 - 09:38:36

Ja właśnie sobie teraz kupiłam wkłady kominkowe poznań i salon od razu staje się lepszy, powiem wam że warto sobie to ogarnąć. Ja muszę sobie teraz też kupić piekarnik.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moj wymarzony pokoj / sypialnia