Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Hej,dziewczyny Który zestaw wybrałbyście do swojego pokoju ? ZESTAW 1 Kolory to blue jeans mocny niebieski z kolorem kremowym biszkoptowym do tego fototapeta z jakimś ciepłym tropikalnym krajobrazem jak np te tapety ( kolory te konkretne fototapety oczywiście to tylko zamysł klimatu zawsze mogę zmienić tak samo jak i w 2 zestawie)


Lub ZESTAW 2
Fuksja z kremem biszkoptowym z fototapeta industrialna złyembed_image 2f0c51a7f93355ffd9cb9b01ed843af0]
proszę o jak najwięcej opinii !!!! Wybiorę ten który będzie dla was najfajniejszy :))
BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

Zdecydowanie opcja pierwsza :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ja zdecydowanie z tych wybieram zestaw 2

zdecydowanie opcja druga :)

obydwa ładne :)
ja sama mam u siebie w salonie połączenie niebieskiego z kremowym, i wielki tropikalny krajobraz też mam ;p

ja lubię niebieski ale tym razem bardziej podoba mi się 2 opcja

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
misialinkaa
obydwa ładne :)
ja sama mam u siebie w salonie połączenie niebieskiego z kremowym, i wielki tropikalny krajobraz też mam ;p
HIIIIII to mowisz że ładnie się prezentuję ? :)) jej ja się tak nie mogę zdecydować !!!! :)

obie opcje są super ale chyba zdecydowałabym się na 2 i BEZ TAPETY (w obu przypadkach)

2 zestaw ;) i najlepiej fuksja/szary/czerń/biel

z zestawu 1 kolor niebieski, błękitny bądź turkusowy a z zestawu 2 fototapetę industrialną

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam kolory jak w zesptawie 2,ale ten pierwszy mega mi sie podoba!:)

Z niebieskim pokoj bedzie pogodniejszy a z wisniowym przytulniejszy. Jesli chodzi o salón wybralabym opcje nr 1 a jesli o sypialnie to nr 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka firanka do kuchni ?