Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepszy odkurzacz!

14 mar 2014 - 12:46:15

Dziewczyny poszukuję porady, jaki odkurzacz kupić.
Jakiej firmy?
W jakiej cenie, czy warto kupować te droższe? Czy do 300 zł uda mi się kupić porządny?
Workowy czy bez workowy?
A może z filtrem wodnym?
Jaki pomogłbyście mi polecić?

Byłabym wdzięczna za wszystkie rady :)

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 19:30:02

Ja niedawno szukałam odkurzacza i trafiłam na ten poradnik http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Ktory_odkurzacz_bedzie_odpowiedni_3F,a-18 Znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania:) Ja ostatecznie wybrałam odkurzacz bezworkowy, ale myślę nad zakupem piorącego bo przy małych dzieciach ciężko o czyste kanapy czy dywany:)

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 19:37:08

teraz wszystkie sprzęty agd niestety maja krótka żywotność,ja bym się kierowała opiniami w necie , cena jak i funkcyjnością czy ma filtry jakie, jaka jest cena eksploatacji itp.

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 19:41:19

ZELMER 323, tzw ELF
workowy, niby napisane 1500w ale to moc silnika, moc ssania jest bardzo duża, najlepsze odkurzacze ;-)

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 19:55:41

Ja mam zelmer voyager twix 01z014 sk pomarańczowy, jest on o tyle dobry, że może być bezworkowy lub workowy. Ja akurat wykorzystuje go jako workowy, korzystam z worków SAFBAG - są bardziej wytrzymałe niż worki papierowe, bardziej przepuszczają powietrze, co nie zmniejsza mocy ssania, są bardziej wydajne od papierowych (więcej śmieci się zmieści)
Nie korzystam z systemu bezworkowego, gdyż filtr szybko się zapycha i traci moc ssania, co niekorzystnie wpływa na efekt odkurzania.

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 19:57:11

bezworkowy
BYLE nie electrolux, szhit do potęgi

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:02:31

zelmer

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:03:54

Odkurzacz ELECTROLUX ZEO 5430
polecam ten niedawno go kupiłam i jest zaj... az sie chce odkurzac
workowy moc 2000 turbo szczotka do dywanow i wiele innych cena 400zł nie cale ale warto

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:09:19

Tak jak juz pisałam w wątku gdzies przed chwila polecam samcuungi z serii Sc sc-5255 sc-5285 i sc5485

Jest to odkurzacz workowy , z pojemnikiem na kurz.
Przystepna cena - moc ssania bardzo duza


Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:12:10

a mi Pani w slepie powiedziala zeby nie brac samsunga bo to shit i jedynie samsung robi dobre telewizory i tego typu sprzety

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:14:24

Trzeba bylo zapytać, z jakiego odkurzacza ma wiecej prowizji - pracowałam w sklepie AGD i wiem jak to działa

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:21:10

Cytat
asiulla365
Trzeba bylo zapytać, z jakiego odkurzacza ma wiecej prowizji - pracowałam w sklepie AGD i wiem jak to działa

nie zgodzę sie z tobą, pracuje w AGD już kilka lat i wcale tak nie jest...
marże mamy na wszystkie odkurzacze taką samą, polecamy to co jest dobre.
no chyba że ktoś się uprze na coś innego to niech kupuje na wsłasną odpowiedzialność.

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:30:10

Cytat
psychoaktywna
Cytat
asiulla365
Trzeba bylo zapytać, z jakiego odkurzacza ma wiecej prowizji - pracowałam w sklepie AGD i wiem jak to działa

nie zgodzę sie z tobą, pracuje w AGD już kilka lat i wcale tak nie jest...
marże mamy na wszystkie odkurzacze taką samą, polecamy to co jest dobre.
no chyba że ktoś się uprze na coś innego to niech kupuje na wsłasną odpowiedzialność.

Ja równiez sie z Toba nie zgodze, ponieważ tez pracuje w AGD . System premiowania mamy rózny w zależności od produktu. Niektore z nich w ogole nie są premiowane

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:38:03

Ja moge polecic hoover tesciowa ma 7lat moze dłużej ja mam 5 lat moj ojciec ma 4 lata i jak na razie nie moge zlego słowa powiedziec

Najlepszy odkurzacz!

04 kwi 2014 - 20:42:42

Cytat
kasiula258
Ja moge polecic hoover tesciowa ma 7lat moze dłużej ja mam 5 lat moj ojciec ma 4 lata i jak na razie nie moge zlego słowa powiedziec

Też mam Hoovera, głośny ale ciągnie jak smok, kiedyś były do nich tylko worki hepa, teraz mozna już kupić papierowe. Mam go 10 lat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mop, jaki?