Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny sprzeczamy się z mężem co do dodatków, podłoga jest szara, blat szaro brązowy reszta jest biała, dla męża jest okej, a ja potrzebuje koloru, myślałam nad fioletem ciemnym, pomalowaniem ściany na przeciwko mebli na fiolet + dodatki a wy co myślicie?


jak dla mnie jest dobrze
z tego co widze kuchnia jest mala wiec ciemny kolor pomniejszy ja jeszcze bardziej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-23 10:03 przez braks85.

bardzo ładnie jest jak jest :)
ewentualnie jakis zegar i obraz do kuchni?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-23 10:06 przez basia150609.

Myślę, że fiolet byłby okej :) tak trochę smutnawo teraz, dodatki ożywią troszkę całą kuchnie :)

Ja probowalabym ożywić kuchnie w dodatki kolorowe tzn. Jaskrawym zielony, mocno różowe róże itp. Taka kuchnia jest super bo mozna zmieniac dodatki wg uznania i zawsze bedą pasować.

ja nie zmieniałabym, bardzo ładna kuchnia :)

tu znalazłam fajne przykładowe elementy, które mogłabyś wykorzystać wg swojego uznania :)) ściana plus dodatki wydaje mi się że byłoby ładnie :)

Trzeba nacisnąć na fote, to się pokaże :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-23 10:13 przez raperek.

dodatki fioletowe

ja mam biało-szary pokój z żółtym i mi się bardzo podoba :)

odcienie zieleni dla mnie jak i dla męza są wykluczune:)w tym akurat sie zgadzamy:) ale ten żółty fajnie wygląda:) a wogóle nie brałam go pod uwagę:) przemyślimy:)

Cytat
basia150609
dokładnie, dodalabym jakies elementy limonkowe, fiolet bedzie wygladal źle w tak malej kuchni, rozjasnij ja a nie przyciemniaj :)

ja bym dodała troszkę zieleni (może jakieś przyprawy w doniczkach)

dodaj tylko np filoetowe dodatki ,np wazon na kwiatki, czy tam doniczka, moze bieznika takiego koloru na stole,bo widze ze tam tez jest, iii zobaczysz jak bedzie fajnie, :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Okap do kuchni